Kedy ste zistili, že ste tehotné?

dada7701
7. jún 2012

Po koľkých dňoch DPO ste si robili test a či ste mali nejaké príznaky ešte pred vynechaním menštruácie ?

martaniana
7. jún 2012

ja som to zistila 10DPO, kúpila som si mamatest a hneď bolo vidieť // čiarky, aj keď jedna slabá, ale bola tam 🙂 a už som potom testovala len ako tmavne 🙂

szdan
7. jún 2012

Mne pri oboch tehotenstvách začalo bývať cca 2 týždne po otehotnení zle, hneď som vedela ktorá bije 🙂 Test bola už len taká skúška správnosti. Robila som si ho až keď mi menštruácia meškala zo dva tri dni.

petkaa28
7. jún 2012

19dpo - zle mi nebolo, ale asi tyzden by som zjedla aj vola, mala som neskutocnu chut na kyslu kapustu a zo vsetkeho som bola hned zadychana. Tak som si spravila test a tam hned 2 silne ciarky...

magic08
7. jún 2012

bol som tehotna 3x, vzdy som robila test na 10 DPO a boli ciarky, slaba ale jasne viditelna...

moniciak
7. jún 2012

4 dni po meškaní keďže neviem kedy som mlala ovuláciu tak ti DPO neviem povedať 🙂 A veľmi ma boleli mrprsia ale to aj pred menštruáciou ale podľačoho som to zistila boli kŕče v podbrušku ako keby som mala menštruáciu ale tá neprišla... Nakoniec mi to lekárka vysvetlila že to mi rástla maternica a tie bolesti začali asi v čase keď som mala dostať menštruáciu 🙂

gubcikova
7. jún 2012

prvý krát som zistila že som tehotná v deň očakávanej menštruácie.druhý krát som zistila až ked som bola v 7tt

berus222
7. jún 2012

testy som si robila v den ocakavanej menstruacie, ale ten pocit som mala asi hned na druhy den po sexe 😅 😅 😀

betina1984
7. jún 2012

Na 11 dpo som mala slabu ciarku, ale to bol 25- kovy test, na 12 dpo uz kolajnice. Ale u mna to bolo tym, ze som mala vyssie hcg ako je pri jednom dietati, kedze mam dvojicky... 🙂

lenka_b
7. jún 2012

Ja som to zistila asi v 4. tyzdni.. Mala som take bolesti, akoby mi zacinala menstruacia a nakoniec sa ukazalo, ze to sa ''zahniezdoval plod'' 🙂 Aspon, takto mi to vysvetlila pani doktorka 🙂

abriela
7. jún 2012

tusila som to asi v 4 den po ovulke. Ale to bolo len tusenie. V 10DPO (21DC) test ukazal slabucku ciarku a v 12DPO (23DC) ciarka uz bola krasne silna. Test som pouzila obycajny z lekarne Dr. Max, ale je s citlivostou ako mamatest

lenka009
7. jún 2012

no ja som sa to dozvedela az v 12tt, pretoze som brala lieky a vobec som nepredpokladala,ze by som bola tehotna, ked mi menzes meskal mesiac, robila som si test, bol negativny, opakovane tiez, na UZV sa tiez nic nepotvrdilo, a predsa som uz bola tehotna, len som othotnela o trosku neskor ako som mala poslednu menstruaciu 🙂

sssimi
7. jún 2012

Pri Sárke 7-8tt, menzes sa nedostavil, ale testy boli stále negatívne.

Pri Lianke 4tt, po prvom dni meškania som už mala kolajničky 😉

amulienka
7. jún 2012

taky tusak som mala, tak som si spravila test a to som bola nejak v 6tt. boleli ma prsia velmi a mala som hroznu chut cvicit a behat, takze hned mi to bolo podozrive (v zivote som necvicila 😀 )

jajuuus
7. jún 2012

obidva razy som si robila test na 29DC... obidva razy nádherné silné koľajnice 😉 príznaky - dosť ma pichalo vo vaječníkoch, hlavne v ľavom...

monika2712
7. jún 2012

27dc (14dpo) mamatest a druha ciarka jasna jak facka. Priznaky, pichanie akoby vajecnika, jednostranne uz par dni pred ocakavanou MS a zvysena unava.

usiko
7. jún 2012

cca 10 dni po sexe v case ovulacie, cize cca 4 dni pred menzesom som mala take silne krce v podbrusku, ze som sa ani vystriet nevedela, a hned som sa objednala na gyndu lebo ja sa takeho vzdy zlaknem, ze co to moze byt, cysta alebo tak...obkednal ma o cca 2, alebo 2 a pol tyzdna.....no a ked neprisiel menzes tak som si vsimla ze mam plet nejaku prilis hladku, ze mi nerastu chlpy na nohach tak rychlo...a ze mi je nejako na omdletie v praci...tak ma napadloz e kupim test a oplatilo sa....kym som sa dostala k lekarovi, bola som v 6 tyzdni a srdiecko bilo na monitore🙂

ivkakivka
12. júl 2012

Ja som si začala cítiť mierne bolesti v brušku zhruba týždeň pred menštruáciou. Už som si hovorila, že toto som nikdy nemala, že by to mohlo byť dobré znamenie, tak som tak tajne dúfala 🙂 Ale ešte som to pripisovala týmto strašným horúčavám. Potom sa menštruácia nedostavila a tak som si po 3 dňoch (včera) robila test, ktorý vyšiel úplne jasne - II 🙂 Juchuuuu 🙂 Iné príznaky som nemala a nemám. Bruško ešte sem tam zabolí počas dňa, ale to je také mierne.

mary_en
12. júl 2012

ja som sa to dozvedela dnes... ha, chcela som si oddialit menzes, tak som pila tonick no a odsunula som si ho na 9 mesiacov... dves po 9 dnoch, co mi meskaju kramy, mam krce v podbrusku a biely vytok, mi tehotensky test ukazal dve vyrazne cervene ciarky... prve baby.... ja sa zblaznim...

darinkazv
12. júl 2012

ja som to zistila na 11dpo mamatestom. slabunký duch, viditeľný len na svetle 🙂 ale ja som tomu hneď uverila, pretože už 2 dni som mala bolesti v podbrušku a citlivé prsia, čo mávam tak pár dní pred mns. no tú som čakala až za vyše týždeň, tak mi to bolo podozrivé. a tak som si na 11dpo spravila mamatest. to je asi naj naj test. veľmi citlivý. potom som si spravila dva iné testy, tie boli biele ako sneh. na ďalší deň som si spravila znovu mamatest a už boli čiaročky silnejšie. a dnes tie dve čiaročky majú 2,5 mesiaca 🙂

adriana132
12. júl 2012

Prve priznaky som citila den po oplodneni ..na 15. den cyklu..mala som pocit ze mam zvysenu teplotu (a to pretvalo az do tretieho mesiaca) dalej som mala totalne sucho v posve po maximalne dlhej predohre cca 2 hodiny ...a zacala sa mi menit farba bradaviek a prsia boli citlive a väščie. O par dni na to, som dostala mykozu a neskor zapal mocovych ciest. Prvy test som robila na 8. den po počati teda 22. den cyklu a bol negatívny. Další som robila v den ocakavanej menstruacie a uz tam bola taka jemna druha palicka. O dva dni som urobila kontrolný test a tam to uz bolo poriadne vidiet. 🙂

zuzana92101
12. júl 2012

Ja som to zistila uz 2t po oplodneni... mala som vytok namiesto menstruacie a kedze to iste sa mi stalo aj pri prvom dietati, tak som si isla urobit "pre istotu" test. Po par sekundach nabehli riadne dve ciarky... 😉
Podla mna to zena citi...ze nieco s nou nie je ako predtym.

luciaq
12. júl 2012

pri synovi hned ako mi meskala menstruacia prvy den, lebo som mala dovtedy pravidelny cyklus a teraz pri dcere na stedry den ked som varila kapustnicu a pri voni masa ma naplo. hned mi to bolo jase 😉

mirka_aa
12. júl 2012

test ktory som si robila ked mi meskali 2 dni mi ukazal jednu ciarku...aj dalsi a dalsi den len jedna...az na 5ty den hop a bola tam uz aj druha ciarka hoci slaba...tusila som ze som tehu kedze sme sa prvy krat pokusali a meskali mi,inac som vzdy mala pravidelne...a vlastne v den kedy som mala dostat som mala taky vytok doruzova..uz som myslela ze su to krami a nakonec nic..cize uz som tusila..aj klasicky priznaky jak pred kramami som mala ze bolest v podbrusku ci citlive prsia..

mariannkkaa
20. júl 2012

ja som dva dni po tom ako mal prist menzes mala negativny test... ale aj tak som mala pocit ze som tehotna tak som sa objednala k lekarovi...

janaalzbeta
20. júl 2012

tak že mi povedali,že som sa nejako rozjedla,(jedla som piate cez deviate) a že sa zaokruhlujem 🙂 🙂 🙂 🙂 a tak som si kúpila testík 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

atreyu
20. júl 2012

8DPO som mala test pozitívny a príznaky žiadne 🙂

gumidekmomo
20. júl 2012

ja som si urobila test 2 dni co som mala dostat mesiaciky ..bolo mi totiz podozrive ze ma v kuse bolia prsia uz vyse tyzdna a tiez som sa citila jak keby som mala teplotu no anakoniec tam boli obidve

deina79
7. aug 2012

Citim bolesti vo vajecnikoch, a trosku ma bolia pris a ak si stlacim bradavku, mam tam mlicko, alebo kolostrum, sem tam mam divny pocit, ako keby mi bolo zle, som len 14den po cykle, vcera sme robili testik, no negativny, ved sa necudujem, to je este priskoro, mali ste podbne priznaky? 😅

lenka_enka
7. aug 2012

9 DPO prvy test= negativny, 14 DPO- den pred MS=slabulililililinky duch, skoro neviditelny 🙂 16 DPO=to uz bol jasny duch, skoro ako referencna ciarka 😀.
Priznaky sa dostavili tak po 1-2 tyzdnoch a ostali cele prve tri mesiace- to som myslela ze zomriem ako mi bolo zle 😖 ale druhy trimester uz je fajn 🙂 ale jedna vec sa vyskytla hned 2 DPO- stratila som chut - nic mi nechutilo, vsetko bolo take mdle a v krku som mala taku ako keby hrudku 🙂 tak uz som nieco tusila 🙂 vela stastia pri hladani // 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre