Máte v tehotenstve pocity, ktoré si neviete vysvetliť?

susik77
15. feb 2007

Ahojte, nikde som nenasla podobnu temu, tak som sa rozhodla zalozit novu.
Mate nejake zvlastne pocity v tehotenstve, ktore si neviete vysvetlit?
Ja uz asi 2 tyzdne citim take mravencenie v podbrusku- uplne rovnake, ako ked mam strpnute nohy. Neviete cim to moze byt? Stretli ste sa s tym niekto?

emjee
15. feb 2007
susik77
autor
16. feb 2007

neviem, nikto tento pocit nespominal...Ale v pondelok mi raz stvrdlo brusko a ked som si prilozila ruku, mala som pocit, ze nieco citim, ale asi je to dost nepravdepodobne tak skoro...

hedunecka
16. feb 2007

susi preco??ved ja som citila pohyby teda iba take jemnucke uz od 16tt 😀 a bola som prvy krat teho..tak mozes aj ty..hlavne vecer ked si lahnes a sustredis sa nato..zvlastne pocity??ja ich mam asi vsetky.. 🙂

lucqa
16. feb 2007

Ahojte, ja som mala asi od 10 tt zvlastny pocit, ze je to chlapcek. Ani neviem preco, len som to tak niekde vo vnutri citila 🙂 A aj to chlapcek je 😀

susik77
autor
16. feb 2007

Ahoj Lucqua, my sme obidvaja s manzelom chceli dievcatko, ale manzel povedal, ze urcite to preto bude chlapcek a ja uz tak mesiac som tiez v tom, ze to bude chlapcek, tak som zvedava, za 3 tyzdne by som to mala vediet 🙂

lienka79
16. feb 2007

...citlive typy citia pohyby skor....Ja som citila pohyby az od 18 tt...
ale brusko mi tvrdlo skor..asi ekd sa malinke pohmyrilo a obtrelo o maternicu...ale samotny jeho pohyb som registrovala az o neico neskor...

hedunecka
16. feb 2007

susi ja som to mala presne tak isto najprv som sa mu prihovarala v zenskom rode ale raz moj drahy sekol a povedal mu v muzskom a ja som zostala jak obarena a hned som mu povedala ziadne dievca nebude to je xlapec..a aj bol 😢

susik77
autor
16. feb 2007

hedunecka: a kolko ma uz rokov? Takze ty uz cakas 2.... 🙂
Mna trochu trapi, ze napriek tomu, ze vsetky vysetrenia aj ultrazvuk je ok, mam sem-tam krce a neviem z coho...

hedunecka
16. feb 2007

nie susi ja som prisla o to babo..krce?no ja spinim zase 😒

susik77
autor
16. feb 2007

hedunecka:To mi je velmi luto ☹ a ako sa to stalo? a v kolkom si bola tyzdni? A hovorila si teraz lekarovi, ze spinis? Ja som spinila na konci 5.tyzdna a na zac.6.tyzdna. Hned ma dali na PN a brala som Utrogestan do konca 12.tyzdna. Teraz uz chvalabohu bolo vsetko v poriadku na ultrazvuku - vtedy mi tam nasli hematom, preto som spinila

hedunecka
16. feb 2007

ty si asi necitala moj pripad co sa mi stalo..bol to hydrocefalus preto som musela ukoncit v 26tt..ano doki vie ze spinim,,no teraz som dlho nebola u nej az v pon.tak uvidim ..ja berem tiez utrogestan ale dnes mi konci a uz len na tyzd.sa mi ho neoplati brat..dufam ze mi da nieco ine na udrzanie 😖

katika1
16. feb 2007

Hedunecka... duphaston je fajn na udržanie... mne veľmi pomohol 🙂

susik77
autor
16. feb 2007

teraz som natrafila na jednu diskusiu, ale nepisala si tam, ako to skoncilo, len ze vsetky testy boli v poriadku...len nieco s ultrazvukom...
To mi je strasne luto...Takze tripple testy boli v poriadku, zistil Ti to az na velkom ultrazvuku?

lucqa
16. feb 2007

susik77: ja som tiez chcela dievcatko, ale moj muzik aj svokrovci mu od zaciatku hovorili v muzskom rode a ani nepocitali s tym, ze by to mohlo byt dievcatko. Ale uz som s tym spokojna, len nech je zdravy 🙂

hedunecka: ja som vtedy citala co sa Ti stalo. Je mi to luto, ale som rada, ze znovu cakas babatko a dufam, ze toto bude zdravucke. Drzim Ti vsetky palceky.

hedunecka
17. feb 2007

katika a duphaston sa moze brat do kedy?lebo ten utrogestan iba do 12tt

susi nie tam mi to nezistil iba nahodne na 3D..

lucqa dakujem no dufam ze je uz vsetko fajn lebo tentokrat sa citim uz ozaj jak tehotna..vsetkoooo ma boli a tie nalady..predtym som ani nevedela ze som..

veronka91
26. okt 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

Ano mam ale myslim si ze je to v poriadku

sensen12
18. apr 2016

ma niekto z vas niekedy brnenie mravcenie trasenie bruska aj v polovici teho a hlavne po smiechu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre