Moje druhé tehotenstvo je úplne iné ako prvé

5. aug 2008  • 
fotoportrét
fotoportrét
mercy
4
Registrovala sa 13. apríla 2005 na modrykonik.sk. Pridala 875 príspevkov a 6 inzerátov. Má 2 priateľov. Okres Senec.
 Moje druhé tehotenstvo je úpne iné ako prvé.Teda najmä v tom, že sa ničím neprejavuje.Žiadne zvracanie, bolesti v podbrušku...nič. Je to normálne aby sa dva začiatky tehotenstva od seba tak líšili?
4. aug 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
eros
1
Registrovala sa 13. januára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 10500 príspevkov. Okres Bratislava.
 mercy moje tehotnstva i ked bili len 2 boli odlisne.maleho ked osm cakala ani som nevedela,ze som tehotna az kym nedosli kontrakcie pri malej zasa uplne inak.mozno to bude chlapcek ked je kludne tehu.

ale pockaj si aj na iny nazor
4. aug 2008 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuz11
5
Registrovala sa 21. augusta 2005 na modrykonik.sk. Pridala 9478 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov.
 Rovnaké príznaky (bolestivé prsia) aj v druhom tehotenstve? http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=41172
4. aug 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
verulka
89
Registrovala sa 30. júla 2006 na modrykonik.sk. Pridala 10853 príspevkov. Má 45 priateľov.
 mercy, jasne, ze je to mozne..ja som mala ptve tsk,ze som nvedela druhe bolo ine- unava, bolave zvacsene prsia a pod( pri 1.tehu ziadne priznaky) pri tretom velmi neviem, lebo som bola stale po lekaroch s riskom...no a 4. som aj grcala, nevladala som, podbrusku silne bolesti emoticon inak al najvacsi rozdiel bol medzi 1. a 2...takze mozno cakas princeznu emoticon
5. aug 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dula_renka
1
Registrovala sa 29. júla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 565 príspevkov a 1 inzerát.
 Moje tehotenstva uz boli sice velmi davno, ale boli velmi rozne emoticon. Co sa tyka prejavov aj velkosti bruska, hoc obe deti mali takmer rovnaku porodnu vahu. Myslim, ze je to prorodzene. Vzdy sa nam narodi original krasneho cloviecika emoticon
5. aug 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Podobné diskusie

Populárne albumy