Som po dvoch mesiacoch po potrate znovu tehotná a bojím sa

nikolabulkova
30. okt 2014

Ahojte dievcata viete mi prosim poradit.Pred 2mesiacmi som potratila a teraz to vyslo len som taka napäta aby a nieco nepokazilo.Viete mi poradit co s tym?

safranca15
30. okt 2014

No dost skoro si ostala tehotna ale blahozelam hlavne mysli pozitivne viem ako sa citis pretoze som to zazila ze som 2x prisla o babo nehovorim ze je to tvoj pripad ale ked som do tretice otehotnela som nebola v klude kym mi nepreali tie tyzdne v ktorych som potratila tebe drzim palce a nestresuj sa a ak si neako na zaciatku kup si kys.listovu aspon ak chces napis IP spravu

ellca123
30. okt 2014

ja som mala dcerku ,potom 2 potraty a nakoniec dcerku
len myslite na to ze to dobre dopadne,bude to OK
drzte sa nanajblisie 3 mes.

,vela stastia

andrea235
30. okt 2014

Tak to si podobny pripad ako ja. Tiez som potratila a po jednom menzese uz dalsi neprisiel. I ked aj to tehotenstvo bolo rizikove - krvacanie v 1. trimestri, zle vysledky z tripple testov - vsetko dobre dopadlo a mame uz 18 mesacnu dcerku. Tiez som sa velmi bala, ostala som hned na PN a s liekmi, ale ako Ti vsetky povedia, treba mysliet len na to dobre... i ked je to tazke - z vlastnej skusenosti. Dtzim palce, nech to tentokrst zvladnete do konca 🙂

mariankas
30. okt 2014

Aj ja som bola podobný prípad, bolo to po MA, robili mi aj kyretáž, no všetko bolo podľa dr. ok. Tak sme si povedali, že ideme do toho. A vyšlo to na prvý raz, 2 mesiace po MA. Pri prvých dvoch deťoch som mala rizikové tehotenstvá, aj v nemocnici som si odležala, pesar som mala, lebo som sa skoro otvárala a detičky boli nízko stále. No a toto tretie bolo priam ukážkové, bez problémov, všetko ok, pracovala som až do MD. Moje najpohodovejšie tehuľkovanie.
Mysli pozitívne, hlavne sa nestrachuj. Ja držím palce, aby všetko bolo ok!

tamarka9
30. okt 2014

@nikolabulkova neboj, je nas dost takych, ja som otehu 3 mesiace po potrate a zatial sa krasne drzime. Tie tyzdne su ale na porazenie, neda sa mysliet pozitivne, ja som sa snazila vselijako zamestnat aby som na tehu nemyslela, co islo tazko kedze som prve 4 mesiace prevracala,ale pozerat komedie, citat knihy vesele a tak cakat den za dnom...ale neprivolavat si zle myslienky a moc sa nesledovat- to sa da zvladnut. A kolky si teraz tt?

nikolabulkova
autor
30. okt 2014

@tamarka9 som v 4 tyzdni akurat🙂

lucka1987
30. okt 2014

@nikolabulkova ja som ostala tehotna po mesiaci od potratu, ktory som mala v 10tt .. tehotenstvo som mala cely cas rizikove, koli roznym infekciam, hematomom , "zlym" ultrazvukom.. no nakoniec osm vynosila do dna terminu zdraveho chlapceka .. drzim palce

tamarka9
30. okt 2014

@nikolabulkova hlavne necitaj tu na MK o potratoch a problemoch, mne to pomohlo v case ked som prezivala bolest,ale v case ked som uz bola tehu som tie temy ani neotvarala, radsej dobra kniha 😉 Velmi drzim palce 😉

19nika90
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mucinqa
14. nov 2014

@nikolabulkova ja som presnne tak isto.... momentalne tiež som v krci ... no modlim sa kazdy vecer,a musim len verit ze to uz vide 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre