Těhotná bez těhotenských příznaků. Je to možné?

kosicanka1
1. dec 2006

Ahojte,
mrcha mi meska 2 tyzdne a 4 testy som mala s //. K lekarke mam prist az o tyzden. Ale: ja nemam ziadne ine tehu priznaky ako tu vsade vypisuju babenky. Ziadna nevolnost, ziadne caste mocenie, ziadne chute - nic. Mozno trosku napate prsia, ale len trosicku. Je to mozne, ze sa testy vsetky zmylili?

zuziq26
1. dec 2006

ahoj, podla mna zbytocne panikaris. tehotenstke priznaky sa mozu ale nemusia dostavit.

briluxina
1. dec 2006

ani ja som nemala ziadne priznaky...iba ma zacala palit zaha a to som si myslela ze som nieco pojedla.. lekarka ti urobi usg a uvidi sa mozno ti vezme krv na hcg a tiez sa uvidi.ak si v tehu tak ti gratulujem! 🙂

krissy1
1. dec 2006

ani ja som nemala priznaky.Myslela som si ,ze lezie na mna chripka(v juny) 😉

sandrika
1. dec 2006

Ahoj kosicianka1,nie nemyslím si, že sa mýlili, keď boli až 4, ako dlho si asi tehotná? Moja švagriná bola tehotná 3 týždne, keď test bol negatívny a ani nič necítila. Až na konci 5 týždňa jej bolo 3 dni ráno trochu zle, ale inak tiež nič. Dnes je vo 8 týždni a sťažuje si len na močenie. Inak nič, každá z nás je individuálna bytôstka. Nemusíš mať žiadne príznaky a to močenie príde, časom ako bude bábo rásť a tlačiť na mechúrik. tak neboj a inak gratulujem a držím palčeky.

froschka
1. dec 2006

sandrika no a priznaky dojdu vacsinou az ked sa dietatku zacina tvorit vlastny obehovy system okolo 7-9tt ja som asi od 7 alebo 8 tt zacala blinkat

sandrika
1. dec 2006

froschka a do vtedy si tiež namala žiadne príznaky? Ja sa totižto otehotnieť len snažím a už dva dni - obdeň som sa tento týždeň zobudila a bola mi zle. Blinkala som len ten druhý raz bez toho, aby som niečo zjedla. Keby som však bola tehu tak je to dnes len 12 dní a myslím si, že by to bolo skoro.
Inak teraz mimo tohto pobolievala ťa v začiatkoch aj hlava?

froschka
1. dec 2006

mna akurat pred blinkanim boleli cicusky a to az tak ze som na nich nemohla lezat.a baby sme rozne niekto ma blinkanie uz skor lebo organizmus asi este nechape ze tehotenstvo sa mu podarilo xi xi 😀
a citala som ze ti vysli 4 tehu testy xi tak sa neplaaaaaaaas a teeeeeeeeees xi xi a k dr mas cas nech ked uz prides z toho aj daco mas a uvidis srdiecko tlkotat 🙂

kosicanka1
autor
1. dec 2006

4 testy s // vysli mne 🙂
no tesit sa este dopredu nechcem, pockam na uzv. len citam ako maju vsetky tie babenky rozne priznaky a normalne skoro mi je luto, ze ja nic a necitim sa ako pravoplatna tehulka 🙂
ale na to je este asi casu dost, tak nestresujem, diky za rady

papula
1. dec 2006

ahoj kosicanka1
Ja som 15tt a doteraz mi je super skoro ziadne priznaky.Na zaciatku tehu som len byvala strasne nervozna a to som ani nevedela ze som este tehu,ale dufala som 🙂 test tiez vysiel pozitivny,ale tak isto som nemala ziadne priznaky a vlastne do teraz ani skoro nemam,len caste curanie a bolest a citlivost prs to je skoro asi tak vsetko tak neboj a gratulujem 😉

mihalicka
1. dec 2006

Kukuk kosicanka1! Mne tiez absolutne nic neni a som v 9tt. To je individualne🙂) Ale ved chod k lekarke hned, stoji to za to, vidiet tu bodku na monitore🙂) Nadhera! Blahozelam! Ked su 4 testy pozitivne ani nepochybujem. 😵
Vela stastia!!!

kosicanka1
autor
1. dec 2006

no k lekarke sa chystam o tyzden, skor mi to nevychaza bude prec sluzobne 4 dni, taze tak. tiez dufam, ze to vyslo a tesime sa veeelmi.
len sa cudujem, ked citam niektore prispevky ako sa baby trapia a ja zatial nic 😉

sandrika
1. dec 2006

Veď buď rada, neboj aj to príde prinajhoršom budeš mať vytúžené bolesti, keď začne maličké kopať, to pocítiš určite.

kosicanka1
autor
1. dec 2006

😀

certica
1. dec 2006

baby, mne nebolo nic cele tehotenstvo, akurat, ze som sa citila ovela lepsoie 😉

ericienka
1. dec 2006

Ahojte baby pripajam sa do debaty. Ja som tehotna 18 tyzdnov, a do teraz nemam ziadne teh. priznaky, ziadna nevolnost, ziadne mocenie proste nic. Dokonca ani brusko este nejako zvlast nevystrkuje. Ja mam pocit, ze tak ako arabela sa jedno rano zobudim a bude to. takze ziadna panika

tigri
1. dec 2006

bud rada, ze nemas ziadne tehu priznaky! 😉

u mna sa objavili cca v 8tt, dovtedy nic a niektore baby nemaju v 1.trimestri vobec ziadne problemy, takze si to vychutnavaj, nemas dovod sa obavat 🙂

olinka6226
3. dec 2006

kosicanka uzivaj si, ze ti nie je zle a podobne. mna nevolnosti vyradili zo zivota skoro na mesiac. bola som uplne zufala a muzovi som hovorila,ze budeme mat jedinacika,kedze sa nam nepodarili dvojicky, ze ja uz znovu tieto nevolnosti prezivat nemienim. Ale uz ma to preslo. A su kocky, ktore su na tom omnoho horsie ako ja. Takze ako som uz napisala vyssie tes sa a uzivaj si to okolo 20tt pride kopkanie a to uz budes citit urcite 🙂

loss
3. dec 2006

baby drzte sa aj ja by som tak velmi chcela malicke do bruska ale mam smolu no vam vsetkym zelam krasne tehulkovanie 🙂 velke bruska a ziadne problemy

olinka6226
3. dec 2006

loss drzim palceky nech sa snazilkovanie konecne vydari a 🙂 🙂 pridas sa ku nam tehulkam 🙂

loss
3. dec 2006

no olinka dakujem u nas je to tazsie my sme o dve miminka prisli ja ked otehotniem je dolezite malicke donosit ale dakujem ja verim ze raz to dokazem
a co ty uz mas velke brusko?

olinka6226
3. dec 2006

nie, hoci uz trosku trci. este zapnem jedny nohavice ci dvojo a jednu suknu 🙂 dufam, ze aj u nas bude vsetko v poriadku. moja mamina mala tiez 2 anjelikov medzi bratmi a mnou.

loss
3. dec 2006

olonka drzim ti palceky a neboj tvoj drobcek sa ma urcite dobre,pekne rastie a uz sa tsi na maminku a tatinka.Tak pekne papaj aby rychlo rastlo a ani sa nenazdas a bude maj 🙂

bybi
3. dec 2006

kosicanka1, ja som na tom tak isto ako ty. Som v 9tt a nic mi nie je, mna ani prsia nobolia a ani neboleli. nevolnosti nemam, asi 2 krat mi bolo zle, ale inak nic. Takze hadam je vsetko ok, dozvieme sa v piatok 😵

loss
3. dec 2006

bybi jasne ze je vsetko v poriadku neboj 🙂

bybi
3. dec 2006

no dufam lossik, a ako sa mas?

loss
3. dec 2006

no namam sa cim chvalit ale co uz 😖
a co ty malicke poslucha?

bybi
3. dec 2006

malicke asi poslucha, ani neviem ze ho mam 😀 zatial ma netrapi nevolnostami ani nicim inym. Dufam ze bude take dobre aj ked sa narodi 😀

bybi
3. dec 2006

a co si taka smutnucka?

loss
3. dec 2006

bude urcite,mozno sem tam aby ste vedeli ze ho mate 😉

kosicanka1
autor
4. dec 2006

no baby,
ste ma potesili, ze nie som takyto pripad sama, nie ze by mi tie tehu problemy chybali, ale som sa chcela informovat, ze co a ako.
dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre