Akého poskytovateľa satelitnej TV si vybrať?

annika
25. nov 2008

Ja mám otázku . Teraz sme v dileme, lebo sme mali doma DIGI TV no a cheli sme vybaviť z toho ten DUAL program, že na dva televízory, ale nešlo to, čakacia doba je vyše 6 týždňov. Vy máte doma aký satelit na TV programy? UPC? MAGIO? Poradte, čo namiesto DIGI sa oplatí? A aké máte skúsenosti ?Ďakujem!

titkovamiriam
25. nov 2008

mame digi na dva tv primace uz druhy rok-mame rozsireny o hbo+dalsie .magio ide zatial tusim len blava a kosice

annika
autor
25. nov 2008

AJ my sme mali digi, ale len na jednu telku, a sme chceli vybaviť ten duál, ale tá čakacia doba je strašne dlhá!!!Preto chceme niečo iné, len nevieme aké?

emjee
25. nov 2008

co sa tyka pomeru cena / ponukane programy, tak je urcite digi najlepsi - a cakanie 6 tyzdnov na dual nie je az tak vela, viem, ze niekde sa na digi caka aj ovela dlhsie - inak digi okrem klasickych slovenskych programov ponuka za tusim 40,- madarsky balik (pozeram ze si z ds, tak mozno to vyuzijes 😀) a ma v zakladnom baliku vela tych dokumentarnych a la spektrum, discovery a pod. co u inych mas len v extrabalickoch

magio ide len ba, ke mozno aj nejake ine mesta

este mas moznost upc alebo slovaklink - upc platis mesacne poplatky, vyska poplatkov zavisi aj od zvolenych extrabalickov, slovaklink zaplatis zhruba 3000,- sk za kartu a mas ju navzdy (priplacas len extrabalicky) popozeraj si webstranky tychto firiem a zistis 😉

alika54
25. nov 2008

nasi maju digi,,,su tam super programy ale servis aspon u nas stoji za prt,,pretoze uz to budu dva mesiace co im nejde,volame tak kazdy tyzden a nie su schopny to prist opravit 😠

emjee
25. nov 2008

alebo si kupis obycajny satelit bez karty a mas len volne programy podla toho ako natocis parabolu 😀 no ale "slovenskych" volnych je malo, tusim ta3 a ocko

titkovamiriam
25. nov 2008

digi absolutne nestiha 🙂 ,kolega caka uz 2m na instalaciu my sme to vtedy mali snad do tyzdna 😀 -asi je velky zaujem a to je fakt,ze dokumentarne,rozpravkove a filmove programi su super.

emjee
25. nov 2008

my sme brali digi po znamosti a muz si to instaloval sam, takze my sme necakali vobec 😀

annika
autor
25. nov 2008

Emje, ten slovaklink vyzerá zaujímavo... Nevieš link na to???
Obyčajný satelit nexceme, už sme mali ale sme to ani nepozerali...

titkovamiriam
25. nov 2008

tak to je super

anickaajanko
25. nov 2008

svokrovci si teraz dali UPC
a mna skoro porazilo
maju aj novu aj primu ovela viac kanalov ako my a este platia menej
my mame DIGI stale nam poprehadzuju kanaly
manzel to uz nema nervy nastavovat
a ked odpojili FILM BOX skoro ho porazilo
volali sme tam tak ze bude opat v ponuke
a nete behalo ze to mali na cierno takze nie
a mame po film boxe

annika
autor
25. nov 2008

Anicka, UPC direct majú?

trpezliva
25. nov 2008

u nas UPC nejde a to sme v BA....ani Magio 😠 . takze sme uz dva mesiace bez tv a cakame na digi...ze vraj 6tyzdnov..a my cakame uz skoro 8. dufam, ze do Vianoc to stihnu. 😖

emjee
25. nov 2008

annika prepac, uz sa to nevola slovak link ale skylink - najdes cez google 😉
anickaajanko treba si to nastavit do oblubenych - cisla kanalov sa sice raz za cas rozhadzu, ale aspon poradie zostane zachovane 😉 a upc pokial dobre pozeram tiez nema filmbox

anickaajanko
25. nov 2008

emjee nama ale ma novu a primu to by som brala, skusime nastavit

UPC maju normalne cez satelit
byvame na dedine takze iste to pojde vsade

titkovamiriam
25. nov 2008

aj ja by som chcela novu,primu-digi ho mala mat uz na jar ☹

oazapokoja
25. nov 2008

aj mi máme digi už rok a tiež ked sme vybavovali čakacie doba aj 3 mesiace 😲 bolo to takto rok pred vianocami,a vianoce bez rozprávok ☹ ,tak sme obvolávali všetky inzeráty a mali sme šľastie jedna firma mala cestu k nám do dediny tak sme to mali hned 😀 ,a novu a primu chytáme na svoju anténu,vypnem digi a mám svoju 😉

annika
autor
25. nov 2008

Juj! Trpezlivá! To fakt už tri mesiace na to čakáte???To je niečo nepochopiteľné....
My máme digi už dva roky, ale vtedy ešte nemali ten dual, tak sme ho xceli teraz. ale ako pozerám, že UPC 790+extraHBO 390 Sk.... Tak to je dosť veľa....

emjee
25. nov 2008

nech pozeram ako pozeram upc novu neponuka (ani cez satelit ani cez kabel) - satelit vid http://217.23.240.77/aspire/pdf/direct_programo...

skylink ponuka primu, ale takisto neponuka novu

digi neponuka ani novu ani primu

s prijmom novy sa na svk ani velmi nepocita (co zachytavam info od mm), pretoze je to v podstate joj 😀

annika
autor
25. nov 2008

A ja som teraz našla toto
http://www.chello-upc.sk/digitalny_satelit.php
a keď dobre čítam, tak teraz namiesto 790 skje to mesačne 355 Sk????? + HBO+HBO 199 SK Cinema takisto tolko... Je to na rozmýšlanie.....

annika
autor
25. nov 2008

HBO2 som chcela... sorry

bibula
25. nov 2008

na magio pocuvam same negativa....platis,aj ked dobre vedia,ze nefungujes-nic-ani net,ani telka-to je jeden z mnohych,potom servis,nepride kedy potrebujes,cakas aj tri dni a podobne.... 😠 nastatsie mame stare dobre chello 😔

annika
autor
25. nov 2008

Emjee! Je tam aj Prima!!!! V UPC myslím...

emjee
25. nov 2008

annika prima ano ale nova nie - prima je tak v upc, ako aj na skylinku
nova nie je nikde, lebo to na svk ani nechcu pustit

annika
autor
25. nov 2008

Aha! Už som v obraze....xixixixixi Ale aj tak dobre vyzerá tá akcia u UPC

annika
autor
25. nov 2008

Len aby to aj išlo... Lebo ten Digi, keď prší a sneží a fúka silnejší vietor, tak sme bez signálu.... 😠 😠 😠 😠

nanyka
25. nov 2008

moja sestra ma UPC antenu v holandsku..a ide super..
mama ma Digi TV za 299 mesacne..a ked to preratavali, tak to vyjde na rovnako - az na to, ze na UPC ma ovela viac programov (aj primu, aj nova cinema...) a nevypadava to..nie ako Digi TV - vypadavaju programy, stale ich prehadzuju..
a nedavno zrusili nielen filmbox, ale aj VH1 - hudobny kanal, co je fakt zle 😠
na Digi treba kazdu chvilu robit "restart", lebo to ozaj dost blbne..

tilly
25. nov 2008

my sme mali digi a po roku sme to zrušili, otraaaas, teraz máme nejaký satelit a máme tam aj hbo, nova, prima a tak...

annika
autor
25. nov 2008

Tilly a je to aký satelit, nevieš?
Asi my ideme do tej ponuky z UPC direct, len neviem, či sa oplatí Cinema balík zaplatiť. HBO poznám, aj HBO2, ale Cinemu sme ešte nemali...

emjee
26. nov 2008

vh1 je spat na digi, sa vytesujem 😀

pacna
26. nov 2008

ahoj my mame satelit na kartu najprv sme mali len cesku a teraz sme si kupili slovensku 🙂