Ako dokázať priateľovi, že nemám dieťa?

kikakubo
27. aug 2014

Ahojte priatelovy niekto povedal ze mam dieta ktore som hned po porode dala niekam prec.ako dokazat ze som nikdy dieta nemala ?:(

mima4
27. aug 2014

@kikakubo
ak mas niečo take dokazovat priatelovi a on ta upodozrieva a neveri ti, tak o com je ten vas vztah?
vztah bez dovery nema zmysel.... je to strata casu.
Bud priatel ti doveruje, alebo nech pali do kelu...

miku1
27. aug 2014

@kikakubo Kopla by som takého priateľa niekam ..... Buď ti verí alebo nie.

kikakubo
autor
27. aug 2014

On uz j

kikakubo
autor
27. aug 2014

On uz je byvali,ale teraz kazdemu rozprava a nadava na mna ze som odkopla vlastne dieta.:(

aristka
27. aug 2014

či si rodila alebo nie ti gyn.dokáže napísať na papier ,ke-že je to na vnútorných rodidlách vidieť ,plus ako dievčatá hore píšu niekam by som ho poslala ,keby mi neveril ....

aristka
27. aug 2014

@kikakubo ty nie si povinná sa nikomu spovedať a vysvetľovať čo robíš v súkromí ,neviem či chceš po okolí ukazovať potvrdenie gynekológa o tvojich rodidlách ,je to tvoje súkromie a odvrhnutý chlap ešte toho narozpráva...čo robiť ignorovať a usmievať sa nad tým čo sa podozvedáš tj nad klebetami ,takto mu to len sama dovoľuješ a utvrdzuješ okolie o jeho pravde ....nerieš to a nereaguj sú to len hlúposti

miku1
27. aug 2014

@kikakubo Kašli na to. Ak sa budeš brániť, akurát to bude iným vŕtať v hlave, ak na to nebudeš reagovať, ľuďom časom dôjde, že je to hovadina, ktorá ti nestojí ani za kus reči.

mima4
27. aug 2014

@kikakubo
ach, prečo to riešiš? aspon ze je byvaly... ked ta to trapi, daj na neho trestne oznamenie za ohovaranie a poskodzovanie dobreho mena, a ziadaj peniaze....

katarinamarkova
27. aug 2014

@kikakubo nechapem jedno preco by si mala svojmu ex nieco dokazovat?
a ak ta svte, ze ta ohovara....ti co ta poznaju vedia svoje....ti ostatni ti mozu byt ukradnuti....
ak ta to aj napriek tomu stve a skutocne si nerodila, potahaj ho po sudoch za ohovaranie, ujmu na cti, stratu spolocenskeho uplatnenia a pod....tam aj dokazes ze si nerodila a uz ho viac nenapadne ta ohovarat.
a ak si nahodou predsa rodila a chces mu aj napriek tomu dokazat opat....to by si si mala skor vysporiadat v sebe nie s nim.

emily76
27. aug 2014

@kikakubo ako dokazes ze nieco nemas??? nech on dokaze, ze mas... 😉 vykasli sa na neho.. a ak s tym neprestane, podaj trestne oznamenie ako Ti radili baby predomnou.. to ho urcite presvedci. 😠

bonaqa2013
27. aug 2014

troška by som ho povláčila po súdoch za urážku a nepravdivé skutočnosti. druhý raz si rozmyslí, či o niekom bude trepať len tak čo mu slina na jazyk donesie. To je ale baran, asi sa nevie s rozchodom vysporiadať....

terezka1947
27. aug 2014

@kikakubo ked ti raz neveri,neuveri ani relevantnycm dokazom-pri nich ta obvini,ze si niekoho podplatila 😀 a urobil,co si od neho chcela....neries ho...

pribinak
27. aug 2014

Ak ti lekar taky papier vystavi, tak co budes chodit po meste a kazdemu ho ukazovat ??? Kasli na neho a na jeho reci, ak ta chcel nastvat, tak sa mu to super podarilo

hradnapani
27. aug 2014

@kikakubo da sa to riesit trestnym oznamenim http://www.pravny-poradca.sk/ohovaranie
dokazovat jemu, ze si nikdy neporodila a ohanat sa lekarskymi spravami pred verejnostou mi pride vrcholne nedostojne. Skor by som na to isla z pravnej stranky, vyhladaj si v tvojom meste bezpplatnu pravnu poradnu a ocisti svoje meno takto. Nech si chlapec nemysli do buducna, ze moze len tak beztrestne tarat dve na tri

natuska87
27. aug 2014

To mysliz vazne? Kolko mate rokov?16?

sashabb
27. aug 2014

@kikakubo a on ti ako dokázal, že mu po svete nebehaju nejake deti? ty maš jedno a on ich má možno desať 😝

ivett1
27. aug 2014

@kikakubo tak ho začni ohovárať aj ty ...niečo si vymysli a pusti to do sveta ... 🙂

anatalia77
27. aug 2014

@ivett1 😀 no mna uz poobede napadlo take daco,ze: ake dieta?ale nevrav,ja o nicom neviem,a to naozaj rozprava xy? Ten,co ho ma kratkeho? 😀

kikakubo
autor
27. aug 2014

Dakujem 🙂

cobhan
28. aug 2014

kasli na chudaka a ked na to pride rec, tak bud nekomentuj alebo len povedz, ze je to pomsta za to, ze si sa s nim rozisla