Ako sa vyrovnať s ohováraním expriateľa?

suzana121
25. feb 2008

Otec mojho babetka ktori nas opustil na zacatku tehotenstva mna teraz vsade pomluva ze som to spravila poza jeho chrbat aby sem si ho udrzala ze buch vi ci sem tabletky brala jak sa mam branit co mam robit ?????????? a to po nem nepitam penize ani nic ine

mirka414
25. feb 2008

jednoducho jednym uchom dnu a druhym von alebo mu to oslad a chod na policiu sa stazovat za ohovaranie...to ja by som chcela aj posledne spodky a nech si len ohovara dalej...

suzana121
autor
25. feb 2008

nevim asi mna chce defitivne znicit kurna ja keru nepolozilo nic tak mna teraz polozi on 😖 stve mna co viprava za blbosti hlavne aby bil on ten ublizeni.a jak sa mas?

pralinka25
25. feb 2008

preco od neho nic nechces. Pozri ak ta niekto pozna a ma vsetkych 5 pokope nebude verit jeho bludom a kto im verit bude toho mozes mat na haku. Ty mas teraz ine starosti ako pozerat co komu on rozprava a co si o tom kto mysli.

Rozhodne by si od neho mala chciet minimalne vyzivne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

suzana121
autor
25. feb 2008

ja vim !!!!!!!!!nechapu proc to robi a nenecha mna byt

monkula
25. feb 2008

súhlasím s pralinkou... suzanka, prečo nič nechceš? Užiť si užil, ale zodpovednosť neprijíma?

A pomluvy, jedným uchom dnu, druhým von... ľudia, ktorím na Tebe záleží Ťa budú rešpektovať a podporovať aj napriek ohováraniu a ostatní nech idú... kade ľahšie 😀 😀 😀
Drž sa.,..

suzana121
autor
26. feb 2008

dakujem ale nie mrzi mna ze sem za tu dobu co sme spolu chodili neprehlôedla ze nedokaze dodrzat slovo povidal keby si nekedi ostala tehotna nigdi by sem ta neopustil ani to male a co spravil kaslu nan .dekuju moc

bibinka
27. feb 2008

suzana121- verím ti, že to máš teraz ťažké,ale skús sa nad to povzniesť aspoň kým neporodíš. Zapíš otca dieťaťa do rodného listu a žiadaj od neho výživné. Veď to bude pre tvoju dcéru, môžeš jej to všetko šetriť na knižku -ona za to nemôže,že má takého otca,to sa stáva. ale pozri sa na to z tej stránky, že mu dáš "vyžrať" čo narobil a neplatenie výživného je TRESTNÝ čin, takže takto mu osladíš život.a zato môže ísť aj sedieť do basy. a s takýmto "šrámom" v trestnom registri si dobre platenú prácu nikdy nenájde.
Tak hlavu hore, nevšímaj si blbé kecy apohroz mu s trestným oznámení za ohováíranie a psychický teror.

suzana121
autor
27. feb 2008

ON ma az moc dobru pracu vim ze to je pro malu a az sa narodi pozadam o to aj kebych bila radci keby sa spamatoval ale to by bil zazrak 🙂

briketa
27. feb 2008

Tiez si myslim, ze vyzivne ziadas pre dceru, nie pre seba, takze Teba sa to vobec emocionalne nemusi dotykat. A babatku sa ma dostat co mu patri ;) len si pekne vyzivne vysud, pomoze Ti to.

suzana121
autor
29. feb 2008

Viem ze ano len mam pocit ze az sa mala narodi tak doleze spatky a mozno ne no ale aj tak mala dostane co ji patri nestala sem na ceste a nestravila snim den ale skoro rok abych musela tajit otca 🙂 dakujem moc