Ako sa zbaviť komárov?

peter445
13. aug 2015

Celé leto ma vyciciavajú komáre v dome....máte nejaký zaručený trik ako ich dostať z domu?...odpudzovače hocičo čo máte vyskúšané

simsalabim
13. aug 2015

@peter445 mne sa uplne najviac osvedcili sietky na okna.

mickao
13. aug 2015

@peter445 sietky na okna a raz tyzdenne vystriekat vsetko Raid-om a nechat posobit aspon 15 minut. Potom riadne vyvetrat ( po vyvetrani ho necitit). Ja to takto robim uz par rokov a sa mi to osvedcilo, lebo mna komare miluju. Zabera aj na muchy a pavuky.

cup_of_tea
14. aug 2015

také tie repelenty do zástrčky fungujú pomerne slušne 🙂 tiež je fajn levanduľa- nechať vyparovať alebo potrieť zápästia a členky, tiež B komplex užívať (čo som neskúšala ale vraj funguje)

peter445
autor
14. aug 2015

@cup_of_tea B komplex som skúšal....absolútne nefunguje

david93
30. aug 2015

ja som bola toto leto v Taliansku v jednom kempe a skoro ma zožrali, robia tam aj každý týždeň celoplošný postrek, ale aj po postreku veselo lietali... u mňa jedine sieťky na okná a nevyliezť von 🙂
švagrinká mi dala taký náramok s repelentom, tak ten ich trošku trošičku držal odo mňa, ale večer keď sme išli od mora im nevadilo ani kus smradu aby sa nacicali

ja by som uvítala tipy kam ísť k moru na letnú dovolenku, kde určite nie sú komáre
boli sme 2x v Chorvátsku a tam síce boli, ale nie v takých množstvách

marianporadca
21. júl 2019

Ahoj, odporúčam si do bytu alebo domu namontovať sieťky na okná a dvere. Hlavne v lete je to otrava, ja neznášam lúčne koníky a nikdy som poriadne nevetral kvôli tomu cez noc. Ja som nedávno kúpil tu: https://enywey.com/produkt/magneticka-sietka-na... mohla by byť aj lepšia, ale stačí a splní svoj účel.

gloria31
21. júl 2019

Keď v byte dajte polku citronu6a napichajte klincekami a dajte k posteli kde spíte . Keď von urobte si toto :do Alpy dajte klinčeky a nechajte aby od klinčekov zhnedla. Keď je dosť hnedá natrieť sa a môžete veselo ísť von.