Aký zvlhčovač vzduchu máme kúpiť?

space1
19. nov 2011

Ahojte,chcem vás porosiť o recenzie na zvlhčovače vzduchu,keďže je tu vykurovacia sezóna a ja zaznamenávam u malého soplíky, budenie sa v noci,manželovo ale už i moje chrápanie 🙂 Požičala som si od švagrinej parný zvlhčovač a zmena k lepšiemu nastala hneď po prvej noci..nakoľko je ich na trhu strašne veľa a už v tom mám menší prehľad ako na začiatku, tak som sa Vás rozhodla osloviť.Nechcem "práčku vzduchu".Rada by som názor na ultrazvukové s ionizátorom a hlavne tiché.Vopred vďaka

emanka
19. nov 2011

@space1 ahoj, my máme tento http://www.medi-shop.sk/product/zvlhcovac-vzduc... a sme spokojní. Je tichučký a čo je najdôležitejšie, má demineralizačnú patrónu, ktorú treba meniť každé 3 mesiace, ale vďaka nej nie je na nábytku a zemi žiaden biely povlak.

emanka
19. nov 2011

a ešte to má ionizačnú tyčinku zo striebra, ktorá ničí baktérie vo vode...

space1
autor
19. nov 2011

@emanka 🙂 🙂 Vďaka , idem mrknúť🙂

space1
autor
19. nov 2011

@emanka presne ten som aj pozerala,ale tááá cena,panenky sa mi pretočili 🙂 🙂 🙂 🙂

emanka
19. nov 2011

@space1 cena je vysoká, ale oplatí sa. Ja som ho kúpila cez bazoš, pretože som nakúpila už veľa blbostí, ktoré som nepoužívala a tak som si povedala, že radšej to najskôr vyskúšam za menej peňazí. Ak by som to nakoniec nepoužívala, tak mi to nebude tak ľúto. No ale používame stále, takže ak by sa náhodou tento pokazil, kúpim taký istý z obchodu.

space1
autor
19. nov 2011

@emanka tiež som pozerala na bazos a našla som ho za 45eur,len píše os.odber z BA ona je zo zahraničia..tak smola..dávajú sa tam aj filtre?

emanka
20. nov 2011

@space1 ja som ho kúpila za 50 a doniesol mi ho domov, býva kúsok od nás. Veď ešte hľadaj, určite nájdeš.
Filtre sa tam nedávajú, nič, len voda z vodovodu.

huterika
8. feb 2012

@space1 Aky zvlhcovac ste nakoniec kupili? 😉

space1
autor
8. feb 2012

@huterika http://www.proalergiky.cz/eshop/zvlhcovac-vzduc... v blave majú predajňu takže poštovné bolo smiešne, spokojnosť zatiaľ veľká, pozri na recenzie na heureka.cz http://cisticky-vzduchu-a-zvlhcovace.heureka.cz... možno ti to pomôže vybrať úplne niečo iné.. mňa na tomto presvädčilo, že to má zabudovaný ozon-inak povedané netreba dokupovať ioniz.tyčinky, veľká litráž, celkom fajn dizajn, časovač-možeš si to spustiť napr.len na jednu hodinu, alebo si to nastavíš min 45 a max 50 vlhkosť ,takže keď ti klesne vlhkosť pod 45 tak sa automatický spustí ... pre nás je super, radšej sme trolinku viac investovali, predsa to je vec na dlhšiu dobu..čo je negatívum, tak ked to nastavuješ tak to pípa a nedá sa to vypnúť, ale to mi už nevadí, pretože ak zistíte čo vam najviac vyhovuje, tak si to nastavite a šlus

inffinity
27. nov 2012

Ahojte maminky, kedže je toto aktuálne teraz u nás poradte prosím na co se mám při koupi zaměřit popřípadě který máte vy doma a jak ste spokojné? Děkuji

danula2
11. feb 2013

dobry den, prosim dajte nejake tipy, ultrazvukovy s ionizatorom, tichy, funkcny, ktory doporucujete z vlastnej skusenosti 😉 😉 😉

kalianka
4. feb 2014

To by som aj ja bola zvedavá.

e_z
31. mar 2014

Kočky, ak používate doma zvlhčovač vzduchu, napíšte maminám vašu skúsenosť aj do Wiki Modrý koník. Tam si to nájdu na jednom mieste a nemusia pozerať rôzne diskusie. Dik moc.
Link na článok: https://www.modrykonik.sk/zvlhcovac-vzduchu/

@emanka
@danula2
@space1
@kalianka

geinamed
5. jún 2015

dobrý den, ja som si kúpila ultrazvukový zvlhčovač vzduchu SPS818A a ked ho používam koberec je mokrý prečo? Viete mi niekto poradiť čo mám s tým robiť? a ešte sa chcem spýtať môže byť zapnutý aj celú noc? dakujem za každú radu

babulka82
25. aug 2015

vedeli by ste odporučit nejaky zvlahčovač vzduchu a na čo treba dat pozor aby to všetko malo ? dakujem

maria8383
15. dec 2015
Používateľ maria8383 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od maria8383.

ja som si kupila zvlhcovac koli pleti, cez zimu bola vysusena a supinava, mam zvlhcovac znacky Humio a som spokojna, je aj s led osvietenim
http://shop.vitarian.sk/humio-168

11lili11
3. jan 2017

Ma niekto zvlhčovač hyundai hum 770?mam otazku

eevveelliinn
21. feb 2017

@space1 prosim Vas a netreba aj funkciu vysoky predhrev aby sa znicili bakterie, tie drahsie ako boneco to maju, neviem ci je to zbytocne, dakujem

space1
autor
21. feb 2017

@eevveelliinn ja som kupila ten co som dala link ako pozeram mame ho uz 5 rokov pouzivame ho v zime kazdu noc a aj b lete ked horuco ,na mikrobakterie ma funkciu ozon ten pustime tak na hodku a ma to aj ohrev ,nic nam netecie sme spokojni

11lili11
21. feb 2017

@space1 ako púšťate zvlhcovac? Ja teraz v zime každý večer zapnem časovač na 4 hodiny nech zvlhcuje.

space1
autor
22. feb 2017

@11lili11 tak tento sa da nastavit ,napr.nastavim na vlkost 50 a kym nedosiahne pozadovanu vlhkost ide a potom sam vypne a tak dookola ale ako som si vsimla tie 3-4 hodinky treba ak nemas tuto funkciu

nikol955
Odpoveď bola odstránená
Zobraz