Bazár vo Freschmarkete v Bratislave

zojaaa
25. feb 2013

Ahojte!
Organizujem bazarik detskych veci (oblecenie, prislusenstvo) vo freschmarkete v Bratislave. Je to kryte, da sa tam dat kavicka, kolacik, a vyhodou toho celeho je, ze sa tam mozme stretnut, zoznamit, pokecat, zobrat deti... Mozme si nielen veci popredavat a ponakupovat, ale aj trebars povymienat....vyhneme sa tak chodenie na postu, bankovych prevodov....soboty tam chodi dost mamiciek s kocarmi, tak si myslim, ze by to mohlo mat sancu sa jednorazovo zbavit veci, z ktorych uz nase deturence vyrastli....kludne sa to nemusi tykat len oblecenia, ale aj autosedaciek, choditok, sterilizatorov, odrazadiel.....
Naplno by sme to mohli spustit nejaku sobotu, ked sa najde aspon 20 mamiciek, ktore budu mat zaujem o stretko a spoznanie sa....prijemne s uzitocnym....
Za prenajom stola je 6 eur, ked mate malo veciciek, mozte sa dohodnut s kamoskami a spojit sa...
Bol by zaujem o takuto akciu???

kubkatka
25. feb 2013

@zojaaa tak ja by som rada pokukala, na predaj ci vymenu zatial nemam vecicky, ale rada by som nieco kukla pre toho mojho betara, co rastie ako z vody 🙂 mam to blizko 🙂 inak, skvely napad

zojaaa
autor
25. feb 2013

@kubkatka
No myslim, ze by nieco take mohlo fungovat, ja osobne mam rada, ked si veci mozem ochytat, vidiet....a deti rastu, sama mam veci ktore ani nemali a uz su im male.... A ta trznica je podla mna prijemna, je tam velke parkovisko, na dobrom mieste a my tam chodime cez vikend na nakupy....myslim, ze vhodne miesto 😀