Bielenie zubov. Čo používate?

modroocko111
25. dec 2009

caute vsetci🙂
chcem sa opytat ci nepoznate nieco ucinne na bielenie zubov na doma.umyvam si pravidelne aj s pastami na bielenie ale nema to az taky efekt.Vela reklami su aj na nete..neskusili ste niektora nieco odtial?alebo mate nejake finty???dik

mamartinka
25. dec 2009

No dobra tema.Inak aj ja rozmislam o bieleni zubov ale u zubara,Zevraj aj tam to spravia vybielia zuby.Nemate niektora s tymto skusenost?Kolko to moze stat ak vam zubar vybieli zuby?

mima1
25. dec 2009

ahojte tiez som sa o to zaujimala. u zubara alebo teda ja som skor bola v dentalnom studiu a cena 200eur 😝

mima1
25. dec 2009

no inak vsetky tie domace prostriedky su nanic. skusala som bielu perlu nepomohlo, vsetky mozne aj nemozne pasty ucinok ziaden. jedine co mam naozaj pocut je ked si vycistim pastou a potom este sodou bikarbonou. pozor nie prilis casto.

saska.t
25. dec 2009

tak mne biela perla pomohla velmi 😉

helenkasabinka
25. dec 2009

co je to biela perla? 😕

sestri
25. dec 2009

všetky bieliace pasty a ostatné prípravky na bielenie obsahujú peroxid vodíka...ak viete čo robí s vlasmi, ak si ich zosvetlujete, tak to isté robí aj so zubami... 😉

mima1
25. dec 2009

saska ja som ju pouzila celu moc som rozdiel nevidela aj ked so o nej pocula strasne vela a aj citala ze je dobra. skor sa mi potom zdalo ze mam strasne citlive zuby.

mima1
25. dec 2009

no a este jedna vec nedokazala som to mat v ustach dlho a strasne som slintala. 😀

helenkasabinka
25. dec 2009

a co je ta biela perla? 😕 😕 😕 😕

sestri suhlasim s tebou 😉

mima1
25. dec 2009

helenka je to take ze su tam dva take nadstavce na zuby ako proteza do ktorej das pripravok z krabicky a nasadis na zuby. nechas posobit a das dole. toto sa opakuje

helenkasabinka
25. dec 2009

mima dakujem za odpoved -a ano uz viem davali to aj v teleshopingoch 😉

mima1
25. dec 2009

dostanes do v dm drogerie alebo v lekarni. daj si do googlu biela perla 🙂

helenkasabinka
25. dec 2009

mima dakujeeem idem kuk aj ked tomu ucinku moc neverim 😉

helenkasabinka
25. dec 2009

uz som to pozrela a kolko stoji priblizne ta biela perla?

mima1
25. dec 2009

ja myslim ze ja som dala zanu asi 250 korun ale neviem lebo to bolo uz minuly rok.

helenkasabinka
25. dec 2009

mima dakujem 😉

mima1
25. dec 2009

ako ja ked som si to davala tak som musela mat uterak normalne nachystany lebo tie sliny bola som ako doga oslintana he he 😀 😀 a ma to strasnu chut ked sa to dostane na jazyk

modroocko111
autor
25. dec 2009

no diki urcite vyskusat tu bilu perlu 🙂

modroocko111
autor
25. dec 2009

na tej stranke je aj navod ale nepaci sa mi ze nemoze bytt ani jeden kaz alebo poskodena blomba:(

helenkasabinka
25. dec 2009

no radsej asi neskusat 😉

mima1
25. dec 2009

ja mam vyplne ale nie kazy a pouzivala som to. cize nemusite sa bat.ak nemate dake derave zuby tak pohoda

inka04
25. dec 2009

pridam svoju skusenost: po bieleni bielou perlou (pouzila som to iba 2 x) som mala minim. rok problem - naozaj velky problem s citlivymi zubami... dentalna hygienicka mi povedala, ze skutocne to moze byt z toho... takze mne to nepomohlo vobec, navyse som mala pomerne dlho problem 😒 potom som sa pytala na bielenie zubov v ambulancii mojho zubara, ale ten mi to neodporucal, vraj to poskodzuje sklovinu...

helenkasabinka
25. dec 2009

inka presne to som aj ja pocula od viacerych ,ktorym zubari neodporucali bielenie zubov kvoli tomu ze to nici sklovinu 😉

saska.t
25. dec 2009

ano je to pravda, niektori to velmi zle znasaju, ale musim podotknut ze som to robila v pubertalnom veku teraz uz na to nemam cas 😀 ale mala som krasne zuby 1. ucinok prisiel po tyzdni a po troch bol uplne super vydrzalo to asi 3 mes. kedze sklovinu zafarbuje fajcenie, kava caj cigarety vino a v tej dobe som konzumovala nieco pravidelne, nieco sporadicky
zuby sa daju bielit este laserom, stoji to cca 300,- euro a vydrzi to cca.4 roky, ma to moja sestra a tiez ma pubertalny vek 😀

modroocko111
autor
26. dec 2009

no ja som tu bielu perlu dnes hladala v lekarny aj dm drogerii ale nemali tak a kukali na mna jak puk ze to chcem 😖 neviete kde to zohnat?

modroocko111
autor
26. dec 2009

saska a poskodilo ti to sklovinu?ja sa toho bojim ☹

wladka
26. dec 2009

baby, co sa tyka bieliacich tychto veci.. tak.na porovnanie, vlastna skusenost!!

biela perla je ok.. ale humus cisty.. to ani preglgnut.. hned vas napina, a ucinok takmer slabunky 😝 .. po nich citlive zuby..

ale neviem si vynachvalit, teraz mam 2tt, a viditelny vysledok.. Rembrandt 😉 .. stala sice 10eur..ale bohova je..su 3 typy, ja mam bielomodre balenie, klasika.. potom na citlive zuby, a s mentolom.. 😉

a spolah je na tuto firmu, odtial mam aj kefky, a medzi zubne Curaprox.. 🙂

mima1
26. dec 2009

curaplox kefky mam aj ja ale ze by boli dake dobre ja potvrdit nemozem. nahovorila ma nane hygienicka a teda neviem. ta pasta rembrant bola dobra tu som mala aj ja.