Bojím sa búrok. A čo vy?

denisocka
14. júl 2008

je to síce možno smiešne,ale normalne mám z nich fobiu 😒 a z kadejakých tornád a vetrov 😖 . Bojím sa čo to bude o pár rokov,či ma niekde neprisype pri tornade, alebo že nam odfukne strechu a natečie do bytu 😖 .kedže máme v bytovke nepaltičou,tak nemôžme ani rozmýšlať o poistení celej bytovky a neviem,či sa da poistiť len jeden byt

no nič,už tu leje,bojim a idem všetko povypínať 😅

denisocka
autor
14. júl 2008

malo byť - bojim sa burky - sorry,strach je väčší 😅

gabika146
14. júl 2008

aspon ze nie som sama aj ja sa bojim burok a ked hrmi tak najradsej sa schovam do mysacej diery 😖

tinni
14. júl 2008

denisocka, aj ja, uplne panicky... priatel ma s tym posiela k psychologovi...

livka299
14. júl 2008

My s malym pozhasiname svetla a pozerame na boba 😉
ale po dnesnych spravach mi nie je dobre ☹

ella1
14. júl 2008

hm,mňa skôr trápi,či sa oplatí plánovať nejakú budúcnosť.ved tornáda budú za chvíľu u nás samozrejmosťou a tie búrky.takmer každý deň a aké! 😲 trieska to o stošesť!
niekto raz povedal,že v 2008 sa to začne a ked vidím,že sa to začína naplňať........vraj v 1012 to vyvrcholí.
nie že by som tomu chcela veriť,lenže to vidno.........

denisocka
autor
14. júl 2008

a ste videli jak zabilo to dieťa s matkou v jaskyni? to už mám strach aj retiazku mať a sedieť doma na posteli ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ella,čo ma byť v 2012?

bihan
14. júl 2008

Môj manžel je zase fanatik, ten bol smutný, že sme minulú zimu nemali poriadny cyklón 😅 Ja som mala trochu strach pri tých bezpečnostných opatreniach, ktoré treba urobiť - nevychádzať z domu, zabezpečiť všetky okná, uzavrieť vnútri všetky veci z balkónov a veránd, urobiť dostatočné zásoby potravy a vody deň pred cyklónom, ale nakoniec som zažila len takú silnejšiu tropickú búrku a bolo to ako taká "lepšia" búrka na Slovensku...
Ja sa z bleskov teším doma v suchu.. podľa mňa je to nádherný úkaz 😅 😀

ella1
14. júl 2008

no,počasiu bude tak šibať,že to nebude normálne.v patagonii sa už teraz topí ľadovec a to je tam zima!
takže ked sa budú topiť nadalej,zaleje to kontinenty a celkovo by mala zostať pevnina len nejaký kúsok v ázii.
no a možno sa prepoluje planéta.teda vymení sa južný pol(magnet) so severným.a môže to narobiť šarapatu!

napadá ma výrok z biblie.,,živí budú závidieť mrtvym" 😖 no radšej si nechcem pripustiť,že by to tak mohlo byť.

denisocka
autor
14. júl 2008

ješiš bihan,ty maš guraž 😀

tinni
14. júl 2008

fuuuu ella, to odkial vies? 😲

ella1
14. júl 2008

no z novín,internetu.....a to nie som fanatik,ani fanúšik sci-fi 😝

sami si za to môžeme.preto som sa ja začala správať aspoň trochu ekologicky.aj ked som len kvapka v mori... 😉

bihan
14. júl 2008

O tej ďalšej apokalyptickej predpovedi som tiež čítala... ale koľká je to v poradí? 😅

Deni, keby si musela, zvykneš si na všetko 😀

tinni
14. júl 2008

tak hodte link

ella1
14. júl 2008

tak ja dufam,že nič také nebude.
ani som tomu neverila,lenže nik neveril,že 2008 sa začne meniť počasie viac ako inokedy a ked vidím,že sa to naozaj mení tak neviem,neviem.

ella1
14. júl 2008

jaj a ešte.čo myslíte,prečo sa tak strašne začalo robiť všetko pre to,aby planéta nebola ,, v čase za 5 min. 12 h"?
stavajú sa mrakodrapy,v ktorých budú len rastliny a všetci sa konečne začali správať ekologicky.....

asi vedia prečo sa boja........

monkula
14. júl 2008

tfuj ,aj vy tačínate s tými predpovaĎami o apokalypse? MM pri tom minule presedel celý večer a na Zou tube mi ukazoval kadejaké proroctvá a som nevedela potom spať.. 😀

ella1
14. júl 2008

čítame 😀
a hádam nie ste všetci takí naivní,že si myslíte,že budeme mať mil. rokov stále to isté počasie a vzduch a vodu čisté napriek tomu,že sa otrasne správame 😝 toto nechcem svojim deťom nechať... 😉

monkula
14. júl 2008

ella, to si nemyslím, veĎ saam vidím, ako sa počasie mení, veĎ už nie je jar, ani jeseň...
Panebože, čo som t otam napísala za bludy? No, vidíte? tak ma to rozrušilo zase ,že ťukám vedľa 😀

ella1
14. júl 2008

myslela som všetkých všeobecne 😉

monkula
14. júl 2008

ja viem, len som sa vyjadrila 😀

zuzkafuny
14. júl 2008

Dievčence... hádam nebudete veriť takým somarinám, ako že niekto povedal, videl, vyveštil, že v roku 2012... blablabla... hlúposť ako voda v koši, v ponorke, vo vrecku... 😀 😀 😀
Teraz k tej búúúrke...
m i l u j e m b ú r k u
neviem si pomôcť, ale keď začne fúkať vietor a keď vidím blesky a počujem hromy, tak to neviem ani opísať. Podľa mňa najkrajší úkaz na svete je búrka.

monkula
14. júl 2008

zuzka, prepáč, ale niektoré Tvoje názory... nech sii každý verí čomu chce... nemusíš ho preto zosmiešňovať...

zuzkafuny
14. júl 2008

Monkula... ja som to nemyslela ako zosmiešňovanie... ospravedlňujem sa ak ste to tak pochopili... ☹

ella1
14. júl 2008

to nie je veštenie ani nič podobné.to je prirodzený a predpokladaný vývoj.......

majka35
14. júl 2008

zuzka ... ja som to tak nepochopila ... naopak, tvoj príspevok ma upokojil ... 😅

janka196
14. júl 2008

baby aj ja mam rada burku ale zaroven sa vtedy aj hrozne bojim. viem znie to cudne ale je to taky divny pocit vtedy 😅 . inak o tych proroctvach som tiez pocula. ze vsetko zaleje voda. ☹

zuzkafuny
14. júl 2008

Majka 35 ďakujem 🙂

monkula
14. júl 2008

zuzka, no nie, ale dooobre nechaj tak, ale len preto ,že si Soboťanka teda takmer 😀 😀
m

ella1
14. júl 2008

a to,že sa topia ľadovce,sú podľa vás somariny?ved sa to naozaj deje.a čo myslíte,kam tá voda pôjde?