Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

kaciatkoke
10. mar 2013

@bylinkarkaaa - Dobrý večer, pani Anka chcem sa spýtať či je nutná osobná návšteva keď chcem poradiť ohľadne tehotenstva alebo by sa to dalo aj telefonický nakoľko som z východu a predsa je to určitá diaľka. Ďakujem

melisska
15. mar 2013

@kaciatkoke myslim si, ze je potrebna osobna navsteva 😉 aj ja som z vychodu a boli sme 😵

kaciatkoke
15. mar 2013

@melisska tiež si bola kvôli tehotenstvu a pomohla ti? A keď sa ešte môžem spýtať koľko sa jej platí

mamartinka
15. mar 2013

@kaciatkoke neplati sa nic.Je to na kazdom co Pani Anke da.Niekto dava dezert,kavu je to len a len na tebe.Ja rozmislam tiez ze tam raz snad zajdeme.

andrea1980
16. mar 2013

Ahojte, ja som bola u pani Anky prvy krat pred dvoma tyzdnami a rozhodne by som jej ziadne dezerty ani kavicky nedavala, podla mna ich tam musi mat na kvanta 🙂 aj v miestnosti, kde sme sedeli mala nejake polozene a to bola predpokladam len zbierka daneho dna. Pani Anka ziadne peniaze sama od seba nepyta, ale ak jej nechate nejake peniazky, urcite ich vyuzije lepsie ako hory dezertov a kav, ktore ktovie ci aj ako bylinkarka konzumuje 🙂 sama niekedy da z tych peniazkov co dostane starym ludom, ktori k nej chodia a nemozu si dovolit kupit lieky, aj ked ona sama urcite v jej zamestnani nezarobi bohvieco. Takze moj nazor je urcite, ze uz ak chcete nieco nechat, tak by som volila peniaze a ona uz s nimi spravne nalozi podla svojho uvazenia...

kaciatkoke
16. mar 2013

a objednáva sa tam alebo ako to funguje - na základe rozhovoru odporúči nejaké bylinky či... (sú to dosť blbé otázky no nemám ani predstavu ako to je)? Určite to tu už je napísané ale nechce sa mi všetko čítať a hľadať to.

mamartinka
16. mar 2013

@kaciatkoke V PRACOVNYCH DŇOCH UTOROK A ŠTVRTOK OD 15HOD.-DO 18.HOD. SOM DOMA. NECH SA PáčI, MOžETE MA NAVšTIVIŤ. Kopacova Anka Vrbove,Polna635/20.Kontakt-0903 037131

andrea1980
16. mar 2013

@kaciatkoke Odporucam zavolat si pred tym, ci pani Anka v dany utorok ci stvrtok bude tam. Jasom sa tam raz uz chystala a dobre ze som si pred tym zavolala, lebo bola prave PN. Ked prides v hore uvedenom case, zaradis sa do rady s autami a postupne,v akom poradi ste prisli, sa chodi po jednom ku pani Anke do domu. Takze sa caka v autach. My sme mali stastie , prisli sme o 17.15 a na rad sme prisli o 20 minut. Boli sme uz ale posledni.

bylinkarkaaa
17. mar 2013

Liečivý cesnek Anna Kopáčová, bylinkárka 🙂 http://www.stv.sk/online/archiv/postav-dom-zasa...

isabellaa
21. mar 2013

@bylinkarkaaa
Dobry den pani Anka, prosim Vas, ake caje mozu na zaciatku tehotenstva pit buduce mamicky? Dakujem.

tinkaro
22. mar 2013

@bylinkarkaaa dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či máte na predaj ľubovníkový olej, rada by som si ho zakúpila ak máte,ďakujem 🙂

lucka2405
27. mar 2013

Ahojte je tu niektora z vas, ktorej liecba zabrala az po roku a viac?? Dakujem za odpoved.

domi1988
5. apr 2013

baby prosim vas,je nejaky vseobecny recept od pani anky na uspesne otehotnenie? napisala som jej IP,ale neviem ci na to odpisuje???

lucka2405
5. apr 2013

@domi1988 musis ist na osobnu navstevu, vseobecny asi neexistuje.

domi1988
5. apr 2013

@lucka2405 ok,diky

bylinkarkaaa
7. apr 2013

V pracovných dňoch utorky a štvrtky je pani Anka doma od 15hod.-do18hod. Asistent. Alenka

isabellaa
7. apr 2013

@bylinkarkaaa
Tak este raz.
Dobry den pani Anka, prosim Vas, ake caje mozu na zaciatku tehotenstva pit buduce mamicky? Dakujem.

bylinkarkaaa
8. apr 2013

VOLAJTE 0903037131 isabella poobede. Anka

bylinkarkaaa
8. apr 2013

je v robote asist. Alenka

mamartinka
14. apr 2013

@bylinkarkaaa pozerala som a dnes vyskusam na spanok mak z mliekom.

mamartinka
16. apr 2013

@bylinkarkaaa tak mak nezabral u mna.

tinkaro
23. apr 2013

@bylinkarkaaa môžte mi poradiť či môžem ľubovníkovi olej na sliznicu krčka maternice používať? dakujem

lucka2405
26. apr 2013

@melisska gratulujem k drobcekovi🙂

melisska
26. apr 2013

@lucka2405 ďakujem moja, pomaly pokračujeme, ešte nie sme za vodou.

lucka2405
26. apr 2013

@melisska tak silno silno drzim palce, a aky bol u vas problem ked ste isli k pani Anke? Teda ak sa mozem opytat.

tina4931
26. apr 2013

Ahojte kočky, neviete náhodou či pani Anka vie pomôcť aj pri alergií na spermie?