Chcem ísť z tmavohnedej farby vlasov na bledšiu

natal12
14. jan 2013

Ahojte , čo poviete aký zosvetlovač myslim značku mi zosvetli trošku vlasy?? 🙂 syoos, palette,garnier. Palettka tá ma
zosvetlovač len šampon a to nechcem .

miskalevica
14. jan 2013

@natal12 Syoss je tiez od toho isteho vyrobcu ako Palette, zieravina je to riadna, mala by odfarbit aj hnedu, len je otazne, ci ti to nechyti na kuriatkovu zltu. A ci tie hnede uz mas farbene. Radsej by som to zverila kadernicke 😉

acer11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
neri111
15. jan 2013

@natal12 ahoj, skus Palette de Luxe zosvetlovacia farba (o 5-7 odtienov zosvetli), chyti ti to na zlto tak si este kup sampon Schauma silver reflex ( nezlakni sa , sampon je fialovy) a umyvaj si s tym vlasy, nechaj to par min (3-5min) posobit aby to vytiahlo tu zltu farbu . Vsledok je super 🙂)) Neboj sa , uvidis ze to bude OK, vlastna skusenost 🙂)))

jankagun
15. jan 2013

alebo skus Londa color-melir,zosvetluje o 4-5 odtienov (aj je tam anpisane ze je vhodny aj na tmave vlasy),na moje tmavo hnede vlasy som si robila nedavno melir s touto londou a chytil mi krasne do blond,vobec nie je zlty,co som bola prekvapena 🙂

natal12
autor
15. jan 2013

@miskalevica ja chcem len konce, a svoje povodne vlasy mám hnedé a boli uz farbene na cierno ale mám to uz vyrastene hodne dlho . kadernicke nechcem ist 🙂

natal12
autor
15. jan 2013

@jankagun a melír si si robila ako ?

natal12
autor
15. jan 2013

@jankagun a ešte ako ta krabicka asi vyzerá lebo je viac druhov nie ??

jankagun
15. jan 2013

@natal12 je tam pribalena aj ciapka na melir,tak raz cez ciapku a potom mi to kamoska robila cez alobal-povyberala pramienky,natrela farbou a zabalila do alobalu. ta krabicka je modra: http://www.srovname.cz/londa-3-x-colour-creme-m...

natal12
autor
15. jan 2013

@jankagun ja nechcem melír lebo vraj na dlhé vlasy je alobal a na krátke čiapka melirovacia a to je pre mna je tažké 😀 😀 tak ja chcem len konce tak myslíš že mi to chytí ??a ja si to chcem robit asi až v lete nech mi čo najviac vyblednu vlasy

jankagun
15. jan 2013

@natal12 myslim si,ze by to malo chytit,a vies si to odsledovat ako sa ti farba meni,ci chces uuplne svetlu blond alebo tmavsiu..ja som si to nechala posobit cca 30min a mam uplne blond melir.ale pekne bolo vidiet ako to meni farbu..tak teda dufam ze ti to chyti,pisem z vlastnej skusenosti, a to som mala vlasy farbene na tmavo hnedo len jeden den predtym ako som si davala ten melir...nie ze ma potom prizabijes :D

jankagun
15. jan 2013

@natal12 a este ak by to chytalo aj do zlta (co si nemyslim),tak su dobre tie sampony silver (su fialove),tie vytiahnu tu zltu farbu uz pri dvoch umytiach,ten sampon si davam raz za cas aj ja

natal12
autor
15. jan 2013

@jankagun no moja tu farbu co si posielala link nikde nemaju 😒 ale to budem farbit az v lete to má cas . a ten sampon kupim hocikde nie ? neboj neprizabijem ta 😀 😀

fiffinkaa
15. jan 2013

@natal12 ak chceš len jemne zosvetliť , nie drasticky, tak si kup Loreal P10 je určena na tmavé vlasy a zosvetluje prirodzene, takže nie žiadné kuriatko, ani oranžový odtien..

jankagun
15. jan 2013

@natal12 tu vo Zvolene ju maju len v Tescu,ani som ju nikde v drogerke nevidela ,ale skus to Tesco 🙂 ja mam ten silver sampon z kadernictva (raz som si objednala aj z parfumsu),ale uz som pocula ze aj ta Schauma sampon silver je celkom ok a to asi kupis vsade.

natal12
autor
15. jan 2013

@jankagun no skusim pozret v tescu dám vediet ci som nasla a ked nie tak neviem 😒

mojka2310
15. jan 2013

@natal12 tak ja som tiež hnedulka, a akúšala som všetko možné, ale fakt spokojná som bola až v kaderníctve. No tiež musíš natrafiť na profesionálku. Záleží o koľko odtienov chces isť dole, ja som to najpvr skúšla iba ako melír, takú hustejší, ne moc blond a medzi to farbu a potom to už islo samo. Tak držím palce, lebo niekedy to fakt nemusí dopadnúť dobre. Pre istotu ak to budeš skúšať sama si kúp 1farbu do rezervy, takú osvedčenú 😵

jankagun
15. jan 2013

@natal12 ked nebudu mat,tak potom len v kadernickych potrebach sa opytaj ,tak som tiez kupovala uz namiesany melir na zosvetlenie o 5 odtienov( a stal okolo 3 eur).tam Ti poradia

natal12
autor
15. jan 2013

@jankagun no tie kadernické potreby boli v tescu ale uz su neni :( a kadernictva mám daleko od domu 😒 a ta londa to nejaká stara farba nie co uz nebýva v predaji .

natal12
autor
15. jan 2013

@jankagun a ty si ten namiešany malir kde kupovala a ako sa volal ? 🙂

jankagun
15. jan 2013

@natal12 ta londa nie je stara farba 🙂 ona sa najprv vraj len v kadernictvach pouzivala a az potom sa dostala do obchodov,ale fakt je,ze len v tescu som ju nasla....a ten melir som kupovala-u nas sa to vola Bama-kader.potreby,a je to maly cierny sacek,kt.sa vola Selective-to je taky modry prasok a k tomu je mala flasticka s peroxidom a to si doma len zmiesas dokopy-a je to..inak je to presne to iste ako ta londa,aj ta je v baleni takto balena,ze mas sacek(2kusy) s tym praskom zosvetlovacim a malu flasticku s peroxidom a tiez to len zmiesas dokopy.

jankagun
15. jan 2013

@natal12 ak by si nezohnala ani to ani to,tak sa mozme nejak dohodnut ze Ti to kupim u nas a poslem postou 🙂

natal12
autor
15. jan 2013

@jankagun ja si tu londu mylim s loreal 😀 zajtra ráno vybehnem do tesca a ked nebudu mat tak ti dám vediet. Prosím ta napíš mi do správy kolko bi to vyšlo dokopy aj z poštovným . no kamoška chce tiež hnedé vlasy a blond konce no ona má teraz tmavočervenu farbu a farbit sa chce tiež v lete chytila bi jej ta londa čo si mne odporučila ?