Čo na 60-tku? Poraďte darček!

danulka2
18. okt 2008

Prosim vas, poradte mi co mam darovat rodicom na 60.narodeniny? Oni uz v tomo veku maju asi vsetko /asi ako kazdy stary rodic/. Na dovolenke boli tento rok uz 2x, takze by asi radi sedeli doma /a ruku na srdce, taka dovolenka ci pobyt dost stoji/. A najhorsie je, ze ocino ma tyzden pred vianocami a mamina 3tyzdne po vianociach ☹ . To je moj big broblem 🙄

katyl
18. okt 2008

danulka, sucitim s tebou, poznam to dokonale. Septrmber, november december su same narodky, meninky, vianoce......tiezsa vzdy natrapim, aby to bolo zaujimave, hodnotne a nie predrazene... a hlavne ked naozaj uz maju vsetko.
najlepsie je vyzistit, po com im srdce pisti, nemusi to byt hned plazma.. 😀
tec mal teraz 60tku, vymyslali sme nejake hodinky, ale potom sam zacal, aby som mu na nete pozrela taku specialnu baterku s velkou svietivostou....je polovnik. pozreli sme, porovnali a hned aj objednali a mal darcek. Na oslave sa isiel zblaznit 😀 od radosti, jak maly chlapec.
A inac na vianoce planujeme domacu pekarnicku, to este nemaju. mame v novembri vzdy predplatim nejaky casopis, ktory ma rada na cely rok, to je akurat obdobie, ked jej chodia ponuky na predplatne.
Este mam napady, ktore u nas uz nemaju nadej, lebo nasi ich maju, ale mozno vasi nie:
digitalna vaha na pecenie, presso kavovar, ten maly vysavacik liliput do auta, alebo na malu spinu,
filtracna kanvica na vodu, ...
Moj manzel rad darceky vyraba: namaluje obraz, hodvabnu satku, alebo puzdro na okuliare a vsetci su z toho hotovi... 😀
Ak ma este nieco napadne, napisem. A tiez sa rada necham inspirovat vasimi napadmi.

danulka2
autor
19. okt 2008

katyl dakujem za inspiraciu 😉 . Z toho co si napisala nemaju akurat ten presso kavovar 😒 , takze tak. Postupne si vsetko dokupili a stare vymenili za nove. Uz maju staru iba umyvacku 😠 . Zene sa hodi zlay sperk, ale mamina ich ma niekolko a v poslednej dobe najradsej nosi taky set-nausnice, retiazka a naramok, co jej kupil ocino. Hodinky ma tiez zlate a ani ich nenosi /hodiny ma v mobile/ . Je to strasne tazke vybrat- ako si pisala- zaujimave, hodnotne a nie predrazene ☹ . Ludia dajte nejake napady.Dakujem aj za inych, komu toto pomoze.

cukrikk
19. okt 2008

danulka2 moji rodicia budu mat o 5 rokov 60r. a chystam sa im dat namalovat obraz ich dvoch . Maluju to krasne z fotky tak si myslim ze to bude pekny darcek.

bubba
19. okt 2008

my sme svokre kupili na 60 pekaren na chleba 😀 bude mat o mesiac 😉

katyl
20. okt 2008

alebo nieco recesisticke 😀 a neurazte sa 😀
hrobku 😀
http://www.pluska.sk/politika/2008/07/dala-mu-k...

duskaf
20. okt 2008

My sme svokrovi kúpili akvárium so zlatou rybkou.

danulka2
autor
20. okt 2008

bubba pekarnicku uz maju. Ale ten napad s obrazom je dobry. Kolko to asi stoji? A kde take maluju?

cukrikk
20. okt 2008

danulka dam ti vediet

bubba
20. okt 2008

aj ja poznam jedneho maliara

danulka2
autor
20. okt 2008

baby dakujeeem 😉

filipa
21. okt 2008

ja by som im darovala mozno nejaky relaxacny pobyt v kupeloch, i ked pises, ze na dovolenke uz boli tento rok 2x, ale ved to nemusi byt este v tomto roku a staci mozno len predlzeny vikend (nejake 3-4 noci) a s nejakymi kvalitnymi procedurami (s pocitom, ze sa tam o mna niekto stara), bahno, zrkadlisko, masaz, bazen... ak este neboli a toboz spolu, tak na take nieco tak skoro nezabudnu... ja osobne by som take nieco brala aj 3x do roka 🙂

to cukrikk: a preco im ten obraz nedarujes na 55-tku?? 😀 aj to je celkom okruhle vyrocie...

cukrikk
24. okt 2008

filipa a co im dam potom na 60? 🙂

najjanka
24. okt 2008

Ja som mame na 60-ku kupila digitalny fotoramik. Velmi sa mu potesila.
Najprv vobec nevedela, co dostala, ale ked som jej vsetko ukazala, cele dni sa z neho vytesovala.

muzizenam
28. jan 2018

toto vôbec nie je jednoduchá situácia. v prípade bežných narodenín sa to jednoducho dá spojiť dokopy, prípadne iba na narodeniny doplniť jednoduchý darček. Na okruhlé narodenin sa treba trošku zamyslieť. Tu sa dá nájsť pár tipov pre mamu: https://www.muzizenam.sk/