Čo si myslíte o piercingu?

marse
26. aug 2008

Kedze som takuto temu nenasla, iba o tetovani, chcem sa spytat aky mate nazor na piercingy? Paci sa vam to? Mate nejaky?

Ja mam piercing v nose uz tri roky(samozrejme ze nie nonstop, ale menim ho podla nalady a farby oblecenia ), predtym som mala na oboci, a tiez piercing ( kamienok ) na zube.

Ako ste na tom vy?? 😉

janka196
26. aug 2008

tak ja mam jeden v nose to uz asi tri roky a v pupku to uz bude nejakych 5. nelutujem ani jeden lebo sa mi to paci. 🙂 inak na ten kamienok do zubu si uz brusim zuby 😀 😀

marse
autor
26. aug 2008

tak ani ja nemam dovod to lutovat, tiez sa mi to paci.

v pupku je to tiez zaujimave ale neviem preco sa toho tak bojim, zrejme som na svoj pupik citliva 😀 😅

janka196
26. aug 2008

juj ja som sa tiez hrozne bala. este som tyzden predtym bola s kamoskou a nazivo som to videla 😖

janka196
26. aug 2008

ozaj ten kamienok v zube ti ako dlho vydrzal?

marse
autor
26. aug 2008

ten mi vydrzal v pohode pol roka, vydrzal by aj dlhsie len som zahryzla do dacoho tvrdeho a padol, ale potom sa tam da vlozit naspat ale ja som na to nejako zabudla 😅

janka196
26. aug 2008

no tak to dost dlho vydrzal. ale asi zalezi aj od toho ako ti ho zasadia

marse
autor
26. aug 2008

urcite na tom dost zalezi, mne ho zasadzovala moja zubarka

janka196
26. aug 2008

no tak to je dobre. ja som v uk a videla som to na trhoch ze to robia. to asi nebude velmi kvalitne 😅 a ako to robila. to sa len prilepi, ci normalne ti vyvrtala dierku

marse
autor
26. aug 2008

troska vyvrtala a nasila s lepidlom, aleta dierka sa da potom pekne ,,zasadrovat" 😀 tak ze nebude vidno ked ten kamienok tam nebudes chciet mat

janka196
26. aug 2008

no kokso tu co to robia pochybujem ze to takto kvalitne urobia ked to maju len taky stanok na trhoch s oblecenim a zeleninou 😅 😀

marse
autor
26. aug 2008

fuha to vazne??? tak to by som neriskovala aby mi sahali na zuby 😀 odporucam skor u zubnej dr. 😵

janka196
26. aug 2008

no ved to 😅 tak to si musim pockat kym pridem na slovensko ☹

bihan
26. aug 2008

Ja mám piercing v nose a tetovanie na podbrušku... tetovanie som si dala urobiť v 17-tich (fuu.. pomaly to bude 10r 😅) a piercing v 20-ke.. nikdy som to neoľutovala, v nose nosím maličký diamant a nemením ho, lebo taký maličký som dlho hľadala a keď si dám niečo iné, pripadá mi to ako päsť na oko 😀

marie_m
26. aug 2008

tak ja mela nausnici v nose a v pupiku, oboji sem si necahala udelat pred 10-ti lety v anglii, kdyz sem byla aupair..a ted uz nemam ani jednu..z nosu sem si ji musela vyndat kuli praci 😠 a z pupiku v tehu...no a ted, po porodu, mam misto sexy briska neskutecnej spek, kam si tu nausnici fakt nevratim...mozna pozdeji 😀

janka196
26. aug 2008

bihan ja tiez ten v nose nemenim. presne som raz v spanielsku nasla uplne malicky kamienok biely. uz som aj skusala ine ale pridu mi velikanske oproti tomuto co mam

marie ja som tiez cez tehu ten z bruska vybrala ale hned po ;porode som si ho dala naspat. sice uz nemam to brucho co som mala kedysi ale zas sa mi to paci tak preco nie 🙂

dadous
26. aug 2008

obdivuju žensky ktery maj těch špeku několik a ten piercing tam maj 😝 😀

marie_m
26. aug 2008

janka, jenomze ja mam megabruch, si pomalu nevidim ani na pipinu 😅 ☹ 😀 , pac mam porusenou brisni stenu po porodu, takze tam by ta nausnice vypadala fakt vyborne...jeste planujeme jedno mimi a pak mi manza slibil zaplatit plastiku ty brisni steny, tak pak se uvidi 🙂

dadous, presne, to je uplne hrozny, a nejenom nausnici, ale uplnuty veci, to je fakt sila🙂

dadous
26. aug 2008

marie ja si pamatuju jak ,když jsme byly pubertačky, a měli jsme špek,tak jsme se to snažily spíš zakryt a dneska se to snad ještě vystavuje 😅

livi
26. aug 2008

ja mám v nose (asi 5 rokov) a tiež v pupku (6 rokov) a zatiaľ si ich nemienim dať dole. teda iba v prípade, že budem tehotná, tak ten z pupku vyberiem. ale veľmi sa mi to páči. napr. tetovanie by som si nedala, pretože mne sa každú chvíľu páči niečo iné a neviem, čo by som robila, keby sa mi to páčiť prestalo. zasa výhoda piercingu je tá, že ho jednoducho vyberiem a dierka zarastie. 😉
minulý rok som tiež pribrala a moc som pupok neukazovala, sa mi to tiež zdá nevkusné, ako napísala dadous, keď to má niekto s riadnym špekom 😝
ale tento rok som schudla, tak teraz bruško ukazujem 😎

marie_m
26. aug 2008

dado, joo, ale u nas v cechach to jeste jde,ale v anglii, tam je to mazec, cim tlustsi, tim vic ukazat...jako sama sem ted bacule a schovavam, co jde, ale tam nee...ale zase se mi na tech holkach libi, ze se evidentne maji rady takovy, jaky jsou 🙂

dadous
26. aug 2008

asi nam chybí to jejich sebevědomí 😀

petka.m
26. aug 2008

ja mám piercing v nose, ani neviem presne ako dlho, cca 6-7 rokov. Tiež ho neplánujem vybrať, pretože sa mi to veľmi páči 😉 .

k.a.t.k.a.
26. aug 2008

ja v pupku cca 10 rokov 😎

miriam17
26. aug 2008

ja som si dala pred nedavnom do brady mne sa to paci planujem aj do jazyka 😀 cia

janka196
26. aug 2008

baby ja som v anglicku a veru jeto hroza. cim viac spekov tym kratsie tricka. sukne take ze opasok mam sirsi a ide si po ulici jak miss 😀 asi nemaju doma zrkadla

dadous
26. aug 2008

a ja myslela ,že už jsem tak stara nebo že tý modě nerozumím 😀 😀

alexandra
26. aug 2008

Ja mam v pupku, rebelia tesne po dovrseni 18 narodenin 😀

eraserhead
30. aug 2008

No, kdybych to měl spočítat všechno, co jsem kdy měl, tak by to bylo celkem asi tak 35 naušnic po celý hlavě, he, he - měl jsem je různě v uších, v obočí, v nose, ve rtu a tak, prostě chodící železářství. Teď mám jednu v jazyku, jednu v bradě pod rtem a po jedný v každém uchu v tý chrupavce těsně u ušní díry (no nevím, jak to přesně popsat. Tak nějak přemejšlím o nosní přepážce (chrupavce) a docela mě poslední dobou lákaj bradavky, ale ani jedno z toho asi neprojde u MŽ 😀 . Jinak piercingu jsem propadl tak nějak před asi 15-ti lety, měl jsem asi dvě období, kdy jsem to na čas všechno sundal, ale teď mam nejdelši piercing tu bradu už přes 6 let a asi ještě dlouho budu, páč to zarostlo a nejde to vytáhnout he, he. Leda chirurgicky.

zanett
30. aug 2008

eraserhead - co na tvuj piercing v jazyku rika tvuj zubni lekar?

achalteke
30. aug 2008

pecku v nose už asi 11 let, dlouho jsem tam nosila maličký kroužek, ale to už si z profesních důvodů nemůže dovolit (pecka je přijatelná) 😀 a kdysi asi 3 roky cosi v obočí 😉