Darček pre manžela na Vianoce. Čo ste kúpili?

28jaja28
15. dec 2010

aky darček ste kupovali svojim mužskym polovičkam pod stromček,poradte,som v koncoch,viem po čom tuži,ale momentalne si to nemožeme dovolit:( čo ste kupili vy??

bianca
15. dec 2010

ja som na tom podobne a darceky budu tento rok jednoduche.Ja kupujem manzelovi novy zupan

aero
15. dec 2010

krásny značkový domáci úbor.. 🙂

quetinka28
15. dec 2010

ja som kúpila tiež niečo čo využije-športové nohavice a neodolala som tričku s nápisom najlepší ocinko 🙂

oriel
15. dec 2010

vonavku..... 😀 😀 😀 a dala som spravit take vacsie foto 😀 😀 😀

anjelicek26
15. dec 2010

dostane novy kompakt fotak, lebo ma staru sunku a siaha mi na moju zrkadlovku, co teda eeee 😅 No a potom taku baranicu na usi, ale stylovu, vraj je mu stale zima na hlavu 🙂 A este rozmyslam mu doplnit sadu spodneho pradla, toho nikdy neni dost 😅

nice202
15. dec 2010

hodinky

berus222
15. dec 2010

klasicky trenky a kopu nadstavcov na ziletku 🙄 a vybral si futbalove kopacky. 😅

juliap
15. dec 2010

ja som tiez objednala tricka pre mm aj pre maleho s nadpismi najlepsi tatik a najlepsi chlapcek na svete, tak budu mat rovnake, sa tesim, lebo pred chvilou mi prisla sms, ze zajtra dojde balicek a to bude prekvapko a este sa chystam fotku mu dat ... a tiez si nedavame nejak drahe dary, skor je to o tom, ze malickost a veeeela, vela lasky, sa budeme tulkat 😉

babulina
15. dec 2010

vonavku - tu si sice vybral sam a chcel nejake krajsie pyzamo, a kedze po vianociach ma hned narodeniny tak to som sa trosku utrhla z retaze a dostane poukazku na someliersky kurz 😉

lucka1987
15. dec 2010

no ja som vsadila na staru klasiku.. kupujem knizku (cita rad) a oblecenie... no a ked idem po meste ma vzdy nieco napadne...minuly rok som sa sama pofotila (neboi to akty ale ani foto co by som si dala do albumu nechkazdy kuka 😉 ) a dala so mu ich..k ostatnym darcekom (potesili ho asi najviac) 😀

mirka907
15. dec 2010

asi naj darcek co ho doteraz potesil boli dve letenky (pre neho a pre mna 😉 ) do Pariza.....no ale to fungoval sky europe tak to bolo lacneeeeeee.....

cipsinka
15. dec 2010

tak moj manzel bude mat tieto Vianoce trosku stedrejsie 😀 😀 😀 😀 .Dostane potahy do auta s tym mi pilil usi uz od leta 😨 😨 😨 😨 😨 ,16GB USB kluc,kvalitny zupan,adidas teplaky,tricko,mikinu a bundu,ferrari parfem a neviem co v tej skriny mam este nahadzane 😕 😕 😕 😕 😕 ,ale tak my nemame deticky zatial tak sa vyblaznim aspon na manzelovi 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀

rene82
15. dec 2010

ja som vsadila na to, čo má veľmi rád. a to je FC Barcelona. na vstupenku a letenku sa mi ešte nepodarilo našetriť (dostane niekedy nabudúce), ale dostane ich klubovú mikinu. snáď mi to do vianoc príde.

elenita
15. dec 2010

No ja som mojmu planovala kupit sadu domaceho naradia 😀 , on je v tomto uplne lavy a ziadnu zakladnu vybavu nema, ale prestahovali sme sa a treba nejaky zaklad 😀 Ale neviem, ci to stihnem, takze to isti krasna obrazkova encyklopedia, ma rad take encyklopedie o Zemi, horách, zvieratách, kde su krasne vypravne fotky....a mozno bude aj nejake cd alebo dvd s oblubenymi vecami....to si uz kazdy pozna toho svojho....ked tu pisete o tych fotkach, ja som mojmu na nase prve spolocne Vianoce dala spravit klucenku s nasou spolocnou fotkou...a teraz robia vselijake veci, aj hrnceky, podlozky pod mys, s fotkami...mozno nejaku taku, kde ste cela rodinka pokope....a od jeho rodiny sme raz dostali taku sadu hrncekov, na jednom je napisane Ty, na druhom Ja a zapadaju do seba, to je tiez mile....

palculka
15. dec 2010

máme skoro polročného chlapčeka, tak som mu dala spravit tričko a aj malemu s napismi, šálku s fotkou, parfém už je na ceste a moj drahý manžel si kúpil elektronickú gitaru s full výbavou ale nakolko má aj narodky tak mu to prejde. 😉 a ešte klúčenku štvorlístok pre šťastie, a ešte taký pomocník pre chlapa do vrecka, je tam meter, šroubováky , lampa a neviem čo ešte, no ako toto píšem tak sa mi zdá že má toho nejako vela 😀

alabu
15. dec 2010

ja darujem poukazku "Skola smyku 😀 a dufam po vianociach spravu ze cakame babatko 😀

traktor
15. dec 2010

a ty preco chces nieco kupovat? 😕 😅 ...u nas nosi darceky jezisko 😀 😀 😝

desmodka
15. dec 2010

tricko Ferrari a poker

kvojtanikova
15. dec 2010

PC mysku v tvare sportoveho auticka, kedze je autickar a v robote vela robi na PC

bobocka
16. dec 2010

moj drahy dostane colafit lieky na klby http://www.mojalekaren.sk/colafit-60-kociek-duo... kedze je polroka po operacii a zatial nejake extra zlepsenie nenastalo,uz dopredu dostal equilibrium bionic naramok http://www.snkrsking.com/produkty/detail/equili... je to super vec a verim v zlepsenie jeho zdravotneho stavu.no a este dostane nejaky svetrik asi,to som este nevyhutala,ale od miska dostane obraz.kupila som maliarske platna a tam ja napisem pre ocka a vianocny stromcek tam nakreslim a rok napisem a odtlacim tam rucky a nozicky maleho a necham maleho nech sa trosku s farbami vyhra.takze bude mat ocino aj od synceka darcek.ten sa mu podla mna bude najviac ratat 😉

cmulinko
16. dec 2010

najhorsie je,ze vies po com tuzi...a bud si ista,ze to vie aj on,ze to vies 😀 ...a vianoce su stvorene na to,aby mal dovod mysliet si,ze snad si to svoje vysnivane najde pod stromcekom 😀 ...a ak nahodou to tam nenajde,tak moze mat hocijaky iny darcek,ale tesit sa tomu uprimne nebude......u nas jezisko vzdy prinesie kazdemu to svoje vysnivane 😵.....ale snivat treba realne samozrejme 😉 ,aby potom jezisko nemusel robit cely rok nadcasy v robote 😀

beruska.zuzanka
16. dec 2010

mangel dostane knižku, kráásny pletený mäkký šál,a le štýlový 😀 😎 dostal od mamy bundu, tak som doladila, nech je feši 😵 a ešte toto
http://www.alza.sk/powerball-250hz-modry-blue-d... 🙂 túžil po tom už dávnejšie, sme na to nejako zabudli a teraz som si spomenula 😀

a teda najviac dárečkov dostane naša od nedele už ročná dcérka, takže my dvaja tak po skromnejšie 😅 ale o ro viac nápaditejšie a z láááááááááááásky 😵 😵 😵

viera27
16. dec 2010

Jeho oblubeny parfum, hodvabnu kravatu a manzetove gombiky, lopatu na sneh s 10 rocnou zarukou (ta predchadzajuca sa mu zlomila a nadaval ako blazon) a karton sampanskeho 😀 (to sa prizivim aj ja)

erikaka
16. dec 2010

náš ocinko dostane nový mobil /dufam, že som vybrala dobre/ a VPH Hugo Boss

martinex
16. dec 2010

manzel si sam vybral model auticka,ktory sa sklada...a este odo mna prekvapenie a to airsoftova zbran-kedze s kamaratmi chodi hravat,ale doteraz si vzdy poziciaval,lebo vlastnu nemal..je to sice trosku drahsia hracka,ale mal teraz aj narodky a to som ho odbila len kozenym opaskom...uz vyse mesiaca ten darcek tajim,tak dufam,ze sa mi este ten tyzden podari utajit....a mozno mu kupim aj bager na dialkove ovladanie-tie on miluje 😵

dai
16. dec 2010

no, my uz spravu ze cakame babatko mame - cize tento tyzden dostal fotocku babatka uz s bijucim srdieckom 🙂
okrem toho jeho vysnivanu porsche desing penazenku, parfum, manzetove gombicky a rozmyslam ze este termopradlo na lyzovanie by som mu kupila... len potrebujem aby mi trochu prestalo byt zle a mohla som vybehnut do obchodu 😠

miska246
16. dec 2010

Ja som nasmu ocinovi kupila jeho vysnivany mini vrtulnik na dialkove ovladanie, parfem od Avonu, sprchovy gel a elegantny tmavofialovy sveter s vystrihom do V (uz sa neviem dockat, ked si ho oblecie). 😝 😝 😝

yxova
16. dec 2010

ja som manželovi kupila astronomický teleskop, lebo pred nedávnom povedal, že ked budeme mať deti, tak ho kupi, aby sa spolu pozorovali mesiac . teleskop som objednala, že načo čakať na deti, že mu to určite spraví radosť aj teraz. . . teleskop kupený a ja som tehotná 🙂

mircalla
16. dec 2010

SONY Digitalny fotoramik (kvoli malickemu) + Parfem Marc Jacobs...Haha som zvedava, co dostanem ja, lebo na moje meniny a narodeniny sa akosi "zabudlo".....

miracko
16. dec 2010

myslim ze cokolvek spravi radost, hlavne ked to bude darovane z lasky
U nas ale stala klasika pre manzela mam schovanu dobru knihu, kozmetiku, mikinu a trekove topanky