Darček pre manžela na Vianoce. Čo ste kúpili?

11. dec 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
28jaja28
1
Registrovala sa 5. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 152 príspevkov, 1 album a 2 články. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
 aky darček ste kupovali svojim mužskym polovičkam pod stromček,poradte,som v koncoch,viem po čom tuži,ale momentalne si to nemožeme dovolit:( čo ste kupili vy??
15. dec 2010 o 19:53  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
traktor
1574
Registrovala sa 24. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 16331 príspevkov. Má 150 priateľov. Košické Olšany, okres Košice-okolie.
 a ty preco chces nieco kupovat? emoticon emoticon ...u nas nosi darceky jezisko emoticon emoticon emoticon
15. dec 2010 o 20:32  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yxova
Registrovala sa 30. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 11 príspevkov.
 ja som manželovi kupila astronomický teleskop, lebo pred nedávnom povedal, že ked budeme mať deti, tak ho kupi, aby sa spolu pozorovali mesiac . teleskop som objednala, že načo čakať na deti, že mu to určite spraví radosť aj teraz. . . teleskop kupený a ja som tehotná emoticon
16. dec 2010 o 16:59  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajca123 (33 r.)
51
Registrovala sa 29. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 836 príspevkov a 1 inzerát. Má 28 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
  • Riško, 2500g,47cm, 10:302 roky a 7 mesiacov
  • Filipko, 3320g, 50cm, 4:354 roky
  • Patko, 3050g, 50cm, 11:488 rokov
 Moj dostane pod stromcek tretieho syna lebo mame termin 2.1 a to je pre neho to najkrajsie emoticon
A staci mu usmev svojich deti ked budu rozbalovat darceky a oni budu stastni a my s muzom tiez emoticon
4. nov 2011 o 09:44  •  3 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alabu
Registrovala sa 15. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 350 príspevkov. Má 2 priateľov.
 ja darujem poukazku "Skola smyku emoticon a dufam po vianociach spravu ze cakame babatko emoticon
15. dec 2010 o 20:30  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kohutovci
23
Registrovala sa 21. októbra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 2266 príspevkov. Má 49 priateľov. Pezinok.
 my sa s manzelom obdarovavame po cely rok a tak sme si povedali, ze na vianoce uz len z pricipu nie emoticon ako sme zostali sami, vytvorili sme si vlastnu tradiciu.. darceky pre rodinu pokupime vzdy dopredu a vianoce su pre nas cas prechadzok, pozerania rozpravok, spolocneho ozdobovania bytiku, spolocne varenie, lenosenie, navstevovanie rodinky... emoticon tento rok sa na vianoce obzvlast tesime.. nosim pod srdieckom nasu dcerku.. takze na tieto vianoce si zabezpecime este vacsiu pohodu ako kedykolvek predtym emoticon a buduci rok uz budeme obdarovavat nase srdiecko..
tym som chcela povedat, ze vianoce nemusia byt o daroch.. o stresoch .. nahanackach.. ved sa nahaname cely rok.. tak preco si nedopriat klud prave na vianoce emoticon
15. nov 2011 o 10:01  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rene82
11
Registrovala sa 6. marca 2008 na modrykonik.sk. Pridala 2344 príspevkov a 2 albumy. Má 37 priateľov. Okres Senec.
  • Natálka (narodená 34+4tt)presne 2 mesiace
  • Tamarka (narodená 35+2 tt)5 rokov
 ja som vsadila na to, čo má veľmi rád. a to je FC Barcelona. na vstupenku a letenku sa mi ešte nepodarilo našetriť (dostane niekedy nabudúce), ale dostane ich klubovú mikinu. snáď mi to do vianoc príde.
15. dec 2010 o 20:20  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vefi89
77
Registrovala sa 19. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 11119 príspevkov a 5 článkov. Má 30 priateľov. Žiar nad Hronom.
 u nás každoročná tradícia- Mašlička a šlahačkaemoticon
20. dec 2010 o 21:48  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
juliap
2
Registrovala sa 5. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 3492 príspevkov, 1 album a 10 inzerátov. Má 15 priateľov. Prešov, okres Prešov.
 ja som tiez objednala tricka pre mm aj pre maleho s nadpismi najlepsi tatik a najlepsi chlapcek na svete, tak budu mat rovnake, sa tesim, lebo pred chvilou mi prisla sms, ze zajtra dojde balicek a to bude prekvapko a este sa chystam fotku mu dat ... a tiez si nedavame nejak drahe dary, skor je to o tom, ze malickost a veeeela, vela lasky, sa budeme tulkat emoticon
15. dec 2010 o 20:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirka414
36
Registrovala sa 18. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 3494 príspevkov a 8 albumov. Má 47 priateľov. Švajčiarsko.
 ja som mojmu objednala agendu na rok 2012 je krasna super darcek.
14. nov 2011 o 14:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cipsinka
48
Registrovala sa 2. novembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 14919 príspevkov, 1 album a 16 inzerátov. Má 59 priateľov. Bratislava - Dúbravka.
 tak moj manzel bude mat tieto Vianoce trosku stedrejsie emoticon emoticon emoticon emoticon .Dostane potahy do auta s tym mi pilil usi uz od leta emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ,16GB USB kluc,kvalitny zupan,adidas teplaky,tricko,mikinu a bundu,ferrari parfem a neviem co v tej skriny mam este nahadzane emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ,ale tak my nemame deticky zatial tak sa vyblaznim aspon na manzelovi emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. dec 2010 o 20:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cmulinko
26
Registrovala sa 24. septembra 2005 na modrykonik.sk. Pridala 3143 príspevkov.
 najhorsie je,ze vies po com tuzi...a bud si ista,ze to vie aj on,ze to vies emoticon ...a vianoce su stvorene na to,aby mal dovod mysliet si,ze snad si to svoje vysnivane najde pod stromcekom emoticon ...a ak nahodou to tam nenajde,tak moze mat hocijaky iny darcek,ale tesit sa tomu uprimne nebude......u nas jezisko vzdy prinesie kazdemu to svoje vysnivane emoticon.....ale snivat treba realne samozrejme emoticon ,aby potom jezisko nemusel robit cely rok nadcasy v robote emoticon
16. dec 2010 o 02:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka2732
7
Registrovala sa 6. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 116 príspevkov a 1 album. Má 14 priateľov. Okres Košice.
 musim sa opytat ježiška či vobec mu niečo donesie emoticon či počuval maminku cely rok emoticon
20. dec 2010 o 23:16  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzin78
14
Registrovala sa 25. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 9614 príspevkov a 63 inzerátov. Má 23 priateľov.
 moj si zela klud, aby si aspon nachvilku mohol oddychnut od prace, tak to sa kupit neda.
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
predminule vianoce dostal helikopteru na dialkove ovladanie, ato si spolu s dcerkou pustali, minule auticko na dialkove a to sme cela rodinka mali radost ,najviac starsia dcerka. a tento rok? hmmm , to este neviem, ale nieco pekne vymysli Jezisko.
Vy si kupujete darceky? u nas ich zasadne nosi Jezisko, kazdy musi nakreslit obrazok co chce.-
moja dcerka uz od augusta ma nakresleny list pre Jeziska a kazdy den ho uz caka. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
4. nov 2011 o 08:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
irriss
140
Registrovala sa 12. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 16862 príspevkov. Má 33 priateľov. Taliansko.
 My si darky nedavame...obcas se jen malickosti prekvapime..

Pro nas jsou tim nejvetsim darkem rozzarene oci nasich deti a JEJICH splnene sny...klid a pohoda...

p.s. z techto Vanocnich svatku budeme nasavat energii a silu do dalsiho roku, ze vse to, co delame, ma smysl prave kvuli nim.....
Situace neni prizniva a to vidime vsichni...
At zije detsky usmev a rozzarene oci = nase Vanocni nadilka emoticon a prejeme ji i Vam
15. nov 2011 o 09:40  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nice202
12
Registrovala sa 23. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1644 príspevkov a 1 album. Má 11 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 hodinky
fotoportrét
fotoportrét
lucka1987
338
Registrovala sa 15. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 23713 príspevkov a 11 inzerátov. Má 83 priateľov.
 no ja som vsadila na staru klasiku.. kupujem knizku (cita rad) a oblecenie... no a ked idem po meste ma vzdy nieco napadne...minuly rok som sa sama pofotila (neboi to akty ale ani foto co by som si dala do albumu nechkazdy kuka emoticon ) a dala so mu ich..k ostatnym darcekom (potesili ho asi najviac) emoticon
15. dec 2010 o 20:12  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pancake
7
Registrovala sa 16. apríla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 3250 príspevkov. Má 7 priateľov. Dubnica nad Váhom, okres Ilava.
 ja vodu po holeni lebo mu dochadza. emoticon emoticon , farbu do tlaciarne lebo nam dochadza a bude mat radost,,,,a zosit do skoly lebo by sa mu zisiel novy. takze lacne darceky a prakticke. ziadne hovadiny...len to co potrebuje. emoticon emoticon
vianoce a darceky su o detoch a len aby maly videl ze aj my sme posluchali a dostali darceky. inak sme si doteraz 8 rokov nekupovali nic. ked nieco potrebujem cez rok tak si to kupim a hovoto. a ja som si kupila šálku na čajik taku peknu, vonavku lebo nemam uz pol roka a sprchovy šampon. to je vsetko a som spokojna. emoticon emoticon
hlavne ze malemu budu ziarit ocka... emoticon emoticon emoticon emoticon
18. dec 2010 o 23:58  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
henikav
41
Registrovala sa 10. októbra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 4964 príspevkov a 2 albumy. Má 25 priateľov. Belgicko.
 Ja robim kazdy rok okrem ineho kalendar s nasimi najlepsimi fotkami z celeho roka, jeden darujem manzelovi a jeden rodicom. Okrem fotiek su tam zdoraznene vsetky vyrocia, narodeniny, meniny, dolezite datumy, takze sa na nic nezabudne. No a na konci roka mame zvacseniny fotiek, co povystrihujeme a o rok mame dalsi kalendar. Dam ho vytlacit na kvalitny papier laserkou a zviazat spiralou. Nestoji to vela a viem ze sa nan uz vsetci tesia, urcite viac ako na ponozky, drogerie a ostatne klasicke darceky, ktore tiez kupujem ako kazdy emoticon Smejem sa teraz lebo si spomeniem na kazde Vianoce ked sa rozbalia darceky a moj manzel zvola, ze jeeeeeeeej ponozky emoticon emoticon emoticon
4. nov 2011 o 10:02  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atreyu
88
Registrovala sa 14. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 3359 príspevkov a 4 inzeráty. Má 52 priateľov. Prešov.
 My máme darček v brušku a to je pre nás teraz prvoradé...ale kúpila by som navigáciu do auta, po tej túži emoticon aspoň mi ostane na jeho budúcoročnú tridsiatku emoticon
13. nov 2011 o 09:31  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anicka1981
4
Registrovala sa 20. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1830 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Prešov.
 ja som rozmyslala, na vankusom z tej pametovej peny, nakolko obycajny vankus rozlezi za 3 mesiace, tak ho poprehyba a perovy nechce,, tak asi tie vakuse emoticon
13. nov 2011 o 10:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mtsl
10
Registrovala sa 10. decembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 559 príspevkov a 1 inzerát. Má 10 priateľov. Lučenec.
 nič, Vianoce nie sú o darčekoch. Praktické veci kupujeme keď treba a na blbosti nemáme v dome dosť miesta.
29. nov 2011 o 19:40  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aero
1
Registrovala sa 12. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 483 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
 krásny značkový domáci úbor.. emoticon
15. dec 2010 o 20:02  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
palculka
lacné plienky na predaj, iba osobný odber, okolie Jaslovské Bohunice alebo Trnava
Silvia gová PRO

Plienky a prebaľovacie potreby - Okres Trnava
 máme skoro polročného chlapčeka, tak som mu dala spravit tričko a aj malemu s napismi, šálku s fotkou, parfém už je na ceste a moj drahý manžel si kúpil elektronickú gitaru s full výbavou ale nakolko má aj narodky tak mu to prejde. emoticon a ešte klúčenku štvorlístok pre šťastie, a ešte taký pomocník pre chlapa do vrecka, je tam meter, šroubováky , lampa a neviem čo ešte, no ako toto píšem tak sa mi zdá že má toho nejako vela emoticon
15. dec 2010 o 20:28  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvojtanikova
2
Registrovala sa 20. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1626 príspevkov. Má 3 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 PC mysku v tvare sportoveho auticka, kedze je autickar a v robote vela robi na PC
15. dec 2010 o 20:47  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bobocka
11
Registrovala sa 24. októbra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 14410 príspevkov. Má 33 priateľov.
 moj drahy dostane colafit lieky na klby http://www.mojalekaren.sk/colafit-60-kociek-duo-darcek/ kedze je polroka po operacii a zatial nejake extra zlepsenie nenastalo,uz dopredu dostal equilibrium bionic naramok http://www.snkrsking.com/produkty/detail/equilibrium-equilibrium-band-cierna-seda/ je to super vec a verim v zlepsenie jeho zdravotneho stavu.no a este dostane nejaky svetrik asi,to som este nevyhutala,ale od miska dostane obraz.kupila som maliarske platna a tam ja napisem pre ocka a vianocny stromcek tam nakreslim a rok napisem a odtlacim tam rucky a nozicky maleho a necham maleho nech sa trosku s farbami vyhra.takze bude mat ocino aj od synceka darcek.ten sa mu podla mna bude najviac ratat emoticon
16. dec 2010 o 01:22  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beruska.zuzanka
91
Registrovala sa 30. augusta 2008 na modrykonik.sk. Pridala 15162 príspevkov, 3 albumy a 1 článok. Má 51 priateľov.
 mangel dostane knižku, kráásny pletený mäkký šál,a le štýlový emoticon emoticon dostal od mamy bundu, tak som doladila, nech je feši emoticon a ešte toto
http://www.alza.sk/powerball-250hz-modry-blue-d79093.htm emoticon túžil po tom už dávnejšie, sme na to nejako zabudli a teraz som si spomenula emoticon

a teda najviac dárečkov dostane naša od nedele už ročná dcérka, takže my dvaja tak po skromnejšie emoticon ale o ro viac nápaditejšie a z láááááááááááásky emoticon emoticon emoticon
16. dec 2010 o 05:43  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dai
12
Registrovala sa 17. júla 2005 na modrykonik.sk. Pridala 3255 príspevkov. Má 14 priateľov.
 no, my uz spravu ze cakame babatko mame - cize tento tyzden dostal fotocku babatka uz s bijucim srdieckom emoticon
okrem toho jeho vysnivanu porsche desing penazenku, parfum, manzetove gombicky a rozmyslam ze este termopradlo na lyzovanie by som mu kupila... len potrebujem aby mi trochu prestalo byt zle a mohla som vybehnut do obchodu emoticon
16. dec 2010 o 12:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andrea487
1
Registrovala sa 5. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 187 príspevkov.
 ja som takisto za prakticnost emoticon
mám kupene mikiny jedny sportové gate,tradicne kupujem ponožky,a objednala som taku vec na masáž hlavy emoticon emoticon vraj je to výborné.tak uvidíme co to bude ked to príde,on aj ked sa chodí dat strihat,tak má rad ked mu masíruju tak sa potesí..ukazovali to nedávno v dámskom magazíne,inspirovali ma emoticon tak možno i teba inspirujem emoticon emoticon
pridávam foto
18. dec 2010 o 23:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivett1
57
Registrovala sa 8. októbra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 3688 príspevkov a 55 inzerátov. Má 6 priateľov. Bratislava - Vrakuňa.
 ahoj...ako každý rok...ani tento si nič materiálne neželá emoticon takže "Ježiško" si zasa musí lámal hlavičku, čo s tým...ale možno by mu mohol doniesť nový USB kľúč...a aspoň 10 balzámov na pery, lebo ich stráca ako na bežiacom páse...a vyzerá to, že zima bude... emoticon
20. dec 2010 o 10:44  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzikkaa
45
Registrovala sa 25. decembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1077 príspevkov a 40 inzerátov. Má 6 priateľov.
 @28jaja28
spodnym pradlom nikdy nic nepokazis emoticon emoticon emoticon
popripade parfem ci kozmetiku- viac druhov rovnakej znacky...lebo ako vieme maloktory chlap si to pojde kupit sam emoticon

my sa s manzelom nejak neprekvapujeme,bud si povieme co sa nam paci alebo si to zaobstarame sami emoticon
manzel momentalne fici na futbalovych dresoch emoticon a do toho sa ja veru nerozumiem emoticon

popripade si kup nejaku peknu kosielku a ked drobec vecer zaspi tak dovolis manzelovi rozbalit darcek emoticon emoticon emoticon to by ho mohlo potesit,,hm?? emoticon
4. nov 2011 o 08:44  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cmeliatko
3
Registrovala sa 17. októbra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1087 príspevkov. Má 9 priateľov.
 pokial to pojde v tehu dalej dobre tak bude mat nieco v teme "daddy"emoticon
tieto vianoce budu vobec ine - celkovo emoticon minule vianoce sme sa zasnubili a teraz sa budeme tesit s bruska...dufam noemoticon
nic ine nepotrebujeme
4. nov 2011 o 08:46  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
modrofuzik11
1
Registrovala sa 16. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 880 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Ondrej3 mesiace a 2 týždne
  • Jakub3 roky
  • Sara4 roky
 celkom pekne veci maju aj na www.paradnedarceky.sk. ja som odtial vybrala ten hrejivy vankusik modry s pasikmi. krasne vonia levandulou. no a k tomu 3D puzzle...
4. nov 2011 o 08:49  •  3 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lillah
Registrovala sa 30. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 274 príspevkov. London, Veľká Británia.
 My si s muzom na Vianoce darceky vacsinou nekupujeme. Iba detom a rodine, pripadne blizkym priatelom. A hlavne mi odpadne o starost menej...este vymyslat aj darcek prenho....a on si na darceky aj tak moc nepotrpi. Ide nam skor o to, aby sme mali pekne a pokojne sviatky... emoticon
4. nov 2011 o 09:16  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vivusika
16
Registrovala sa 8. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1020 príspevkov a 224 inzerátov. Má 14 priateľov. Žilina.
 ručný vysávač do auta emoticon a nejakú klasiku - kozmetiku, tričko... len on má všetky sviatky skoro na konci roka - koniec novembra meniny, týždeň pred vianocami narodeniny emoticon a ježiško to má potom finančne príliš náročné emoticon
4. nov 2011 o 09:33  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kokorunecka
69
Registrovala sa 31. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 4232 príspevkov a 2 inzeráty. Má 27 priateľov. Skalica.
 No môj muž má cca tri týždne pred Vianocami meniny, týždeň pred nimi narodeniny a tak asi všetko skĺbim, lebo by som asi skrachovala, keby mu mám na každý sviatok dávať niečo veľké....
Ale k Vianocam to vidím na jeho obľúbený parfum a veľkú moju fotografiu- tehotenský akt...
Tak snáď nebude breptať emoticon emoticon
A ešte by chcel telefón, ale to neviem či bude v mojich silách... Veď nech si kúpi emoticon emoticon
4. nov 2011 o 09:48  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vejinka
12
Registrovala sa 10. decembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 26003 príspevkov, 3 albumy a 7 inzerátov. Má 30 priateľov. Liptovský Mikuláš.
 wristbaal taka svetielkujuca lopticka do ruky na posilnenie zapastia a celkovo na spevnenie pruznosti celej ruky je ITckar takze namahaju sa mu neskutocne rucicky a toto mu pomoze zmiernit kazdodennu bolest, okuliare..ionizator a fixu do auta, 8 ks boxerky, ruksak a uz dostal puklice
4. nov 2011 o 10:01  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evatko
6
Registrovala sa 1. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 367 príspevkov a 92 inzerátov.
 Baby, ako mozte kupovat ponozky a spodne pradlo, aka kreativita emoticon . Ja kupujem hlavne, co ho potesi. Vzdy si nenapadne zapamatam, napr aku knihu chce, on ma zvlastny vkus, fantasy, prdky sa tomu rozumiem, preto musim cihat. Asi pred dvoma tyzdnami listoval v casaku a ukazal na jednu knihu, ze tuto strasne chcem. Ja som mavla rukou, ze nech neotravuje, lenze problem je, ze si vobec nepamatam, kde to bolo. Viem, ze to bolo v strede na pravej strane, ale neviem, kde hladat. My si davame prekvapca, sme take decka. Napr ked dostaneme prasulky od rodicov, ja si kludne kupim prakticku vecicku, ci oblecko, on nie, on len to, co ho potesi k svojmu milovanému hobby- modelovemu kolajisku.. No proste ja sa vzdy robim, ze neviem, co, ze tento rok nemam nic dobre, zvadzam intrigy s jeho bratmi a nakoniec dostane po com najviac tuzi a tesi sa z toho mesiac a stale si to prezera.
4. nov 2011 o 10:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
superstarka
22
Registrovala sa 10. októbra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 110 príspevkov, 1 album a 46 inzerátov. Má 85 priateľov. Trenčín.
 Nekúpim mu nič lebo dostanem najkrajší darček ked prídem z pôrodnice. emoticon A aj tak neviem či si zaslúží. emoticon
4. nov 2011 o 10:33  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malahide
Registrovala sa 4. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky.
 stale som mala problemy s darcekmi, ale nasla som super stranku, paradnedarceky a tam si najdem vsetko, aj pre decka, aj pre dospelych a uplne uzasne su tam originalne darceky, a to ked idem gratulovat kamoske, ktora ma uz ozaj vsetko, kupim nieco male a ozaj originalne, vrelo odporucam
7. nov 2011 o 19:45  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
siusinocka
5
Registrovala sa 28. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1194 príspevkov a 11 inzerátov. Má 43 priateľov. Zvolen.
 my kupujeme čo treba do domácnosti.. ja asi tuším že dostanem nové taniere a môj manžel asi rýchlovarnú kanvicu, pretože mi naša začína odchádzať emoticon
7. nov 2011 o 21:04  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katka3012
13
Registrovala sa 20. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 574 príspevkov a 25 inzerátov. Má 13 priateľov. Nové Mesto nad Váhom.
 manzel si ide davat fotku dcerky vytetovat ,tak jezisko mu na to trosku prispel emoticon
7. nov 2011 o 21:33  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dia6
19
Registrovala sa 2. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1068 príspevkov a 40 inzerátov. Má 34 priateľov. Pezinok.
 Môj chce dieťatko. Je to náš spoločný sen, ale... to nám Ježiško už druhý rok nevie splniť.
Inak asi obyč kozmetika a niečo futbalové (keďže futbal má veľmi rád).
11. nov 2011 o 12:47  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelicefo
89
Registrovala sa 17. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 3683 príspevkov. Má 51 priateľov. Okres Trnava.
 ja kupujem oblecenie,cd-cka,knihy..emoticon on miluje nasho psa takze jeho potesi cokolvek co bude vlastne kupene pre psa emoticon emoticon emoticon emoticon
11. nov 2011 o 22:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babulka123
17
Registrovala sa 14. októbra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 12998 príspevkov. Má 36 priateľov. Šamorín, okres Dunajská Streda.
 kazdy rok je to pre nocna mora.. vsetko co chce si kupi cez rok a na vianoce neviem co robit..
min. rok som mu kupila krasne mikiny do roboty, to bolo prakticke, rok predtym dostal pod stromcek "brusko" a rok predtym som mu spravila prikryvku 3x3 m, lebo stale tvrdil ze mu je maly paplon.
tento rok... no priznam sa ze sa uz viac kupuje dcere ako jemu /aj ked je to stale velke decko = ako kazdy chlap heheh/ ale viem ze si on chce kupit termopradlo aby mohol chodit na ryby aj v zime.. tak som sa rozhodla ze ja mu predplatim 2 rybarske casopisi co kupuje mesacne.. je to sice prakticke ale viem ze ho to urcite potesi..
11. nov 2011 o 23:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ladoven
Registrovala sa 13. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Žilina.
 skusim prispiet aj ja do debaty, kamoska mi poradila dobru adresu, darcekypapuce, tam som pokupila deckam puzzle za lacny peniaz, manzelovi bonsaje, ma ich rad, niekedy sa im venuje viac ako mne ;, poslu mi to rovno zabalene a este zadarmo som dostala super papuce pre svokru, s tou je vzdy problem a mam po starostiach, skuste, dajte vediet, ci ste si nieco vybrali, haha
13. nov 2011 o 08:47  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
opicamartyna
17
Registrovala sa 24. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 205 príspevkov. Má 14 priateľov. Nové Mesto nad Váhom.
 ahoj. my sme sa dohodli že si tento rok nebudeme nič kupovat, že kúpime niečo bábatku čo mám v brušku, ale kedže viem že on to nedodrží tak aj mu kúpim, ale zrejme niečo praktické, asi sveter, možno rifle, také už trošku drahšie nech to vydrží.....chcela som aj striebornú retiezku na ruku, jednu má a páčili by sa mi dve vedla seba ale to asi nie emoticon emoticon
14. nov 2011 o 19:52  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborka1446
47
Registrovala sa 19. októbra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2590 príspevkov. Má 116 priateľov.
 @mirka414 Krasotina!!!!Ak to nie je tajomstvo,kde sa take cosi da objednat? emoticon
14. nov 2011 o 20:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (35 r.)
190
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 5470 príspevkov, 3 albumy a 4 inzeráty. Má 102 priateľov. Bratislava - Vrakuňa.
  • Marína10 mesiacov a 1 týždeň
 nuz posuvne dvere do bytu emoticon a este nejaku komodu, listy na parkety atd..
on mi povedal, ze kedze tolko idem teraz kupovat do bytu, nemam sa opovazit este aj jemu nieco, no samozrejme, ze mu cosi kupim - uz davno hovori o novych kopackach (je vtipne, ze odo mna dostane na Vianoce kopacky emoticon ) a nejake tricko k tomu emoticon
15. nov 2011 o 09:24  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nina55
2
Registrovala sa 21. decembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1687 príspevkov a 160 inzerátov. Má 9 priateľov. Bratislava - Vrakuňa.
 my si kupujeme drobnosti, ale tento rok som prvykrat kupila, resp. objednala nieco väcsie a to manzelsku postel so super matracmi. Termin dodania je okolo vianoc, tak dufam, ze potesi emoticon
15. nov 2011 o 09:38  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sssimi
28
Registrovala sa 10. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 6524 príspevkov a 34 inzerátov. Má 33 priateľov. Topoľčany.
 Auto emoticon A máme obaja vystarané na 4 roky dopredu kým ho splatíme emoticon
15. nov 2011 o 09:43  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karinnka
105
Registrovala sa 5. marca 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 1444 príspevkov a 2 albumy. Má 27 priateľov. Okres Košice.
 Tak to budem asi jedina,ale My si s polovickou nekupujeme uz roky nic emoticon
15. nov 2011 o 09:45  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mita9
44
Registrovala sa 7. mája 2010 na modrykonik.sk. Pridala 250 príspevkov a 15 inzerátov. Má 28 priateľov. Ružomberok.
 Baby neviem ako vas drahy ale moj travi na wc velmi dlhy cas emoticon (krati si ho hranim na mobile, krizovky, kniha a potom je tam aj pol hodinu).....velmi rad chodi na ryby cize mu idem dat toto: http://www.paradnedarceky.sk/uvodna-stranka/detail/18-originalne-darceky/flypage/255-zachodove-rybarcenie?sef=hcfp dufam ze mi to nezmazu.......a dalej zapalovac zippo, knihu maverick , rastlinku proti chrapaniu :-P a este asi vonavku puma
29. nov 2011 o 14:49  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
odabinka
Registrovala sa 29. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 161 príspevkov a 81 inzerátov. Má 3 priateľov.
 Mozno je to divne, ale my si nekupujeme darceky vobec emoticon Ale tento rok to bude ine, lebo mam termin porodu na Vianoce, takze dostane ten najkrajsi darcek emoticon A ja som mu povedala, ze za porod chcem novy vysavac emoticon
29. nov 2011 o 18:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bianca
26
Registrovala sa 14. januára 2005 na modrykonik.sk. Pridala 12774 príspevkov a 4 albumy. Má 46 priateľov. Bardejov.
 ja som na tom podobne a darceky budu tento rok jednoduche.Ja kupujem manzelovi novy zupan
15. dec 2010 o 19:58  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
quetinka28
4
Registrovala sa 18. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 84 príspevkov a 88 inzerátov. Má 3 priateľov. Žilina.
 ja som kúpila tiež niečo čo využije-športové nohavice a neodolala som tričku s nápisom najlepší ocinko emoticon
15. dec 2010 o 20:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oriel
13
Registrovala sa 13. februára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1446 príspevkov a 147 inzerátov. Má 20 priateľov. ., Slovensko.
 vonavku..... emoticon emoticon emoticon a dala som spravit take vacsie foto emoticon emoticon emoticon
15. dec 2010 o 20:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelicek26
2202
Registrovala sa 4. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 20914 príspevkov. Má 260 priateľov. Nemecko.
 dostane novy kompakt fotak, lebo ma staru sunku a siaha mi na moju zrkadlovku, co teda eeee emoticon No a potom taku baranicu na usi, ale stylovu, vraj je mu stale zima na hlavu emoticon A este rozmyslam mu doplnit sadu spodneho pradla, toho nikdy neni dost emoticon
15. dec 2010 o 20:07  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
berus222
21
Registrovala sa 25. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 3491 príspevkov a 22 inzerátov. Má 26 priateľov. Trnava.
 klasicky trenky a kopu nadstavcov na ziletku emoticon a vybral si futbalove kopacky. emoticon
fotoportrét
fotoportrét
babulina
2
Registrovala sa 20. januára 2006 na modrykonik.sk. Pridala 3425 príspevkov. Má 13 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 vonavku - tu si sice vybral sam a chcel nejake krajsie pyzamo, a kedze po vianociach ma hned narodeniny tak to som sa trosku utrhla z retaze a dostane poukazku na someliersky kurz emoticon
15. dec 2010 o 20:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirka907
13
Registrovala sa 12. apríla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 6522 príspevkov. Má 17 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 asi naj darcek co ho doteraz potesil boli dve letenky (pre neho a pre mna emoticon ) do Pariza.....no ale to fungoval sky europe tak to bolo lacneeeeeee.....
15. dec 2010 o 20:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elenita
2
Registrovala sa 8. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2194 príspevkov a 3 albumy. Má 4 priateľov. Okres Šaľa.
 No ja som mojmu planovala kupit sadu domaceho naradia emoticon , on je v tomto uplne lavy a ziadnu zakladnu vybavu nema, ale prestahovali sme sa a treba nejaky zaklad emoticon Ale neviem, ci to stihnem, takze to isti krasna obrazkova encyklopedia, ma rad take encyklopedie o Zemi, horách, zvieratách, kde su krasne vypravne fotky....a mozno bude aj nejake cd alebo dvd s oblubenymi vecami....to si uz kazdy pozna toho svojho....ked tu pisete o tych fotkach, ja som mojmu na nase prve spolocne Vianoce dala spravit klucenku s nasou spolocnou fotkou...a teraz robia vselijake veci, aj hrnceky, podlozky pod mys, s fotkami...mozno nejaku taku, kde ste cela rodinka pokope....a od jeho rodiny sme raz dostali taku sadu hrncekov, na jednom je napisane Ty, na druhom Ja a zapadaju do seba, to je tiez mile....
15. dec 2010 o 20:21  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
desmodka
25
Registrovala sa 20. októbra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1712 príspevkov a 4 albumy. Má 42 priateľov. Okres Šaľa.
 tricko Ferrari a poker
15. dec 2010 o 20:45  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
viera27
1
Registrovala sa 4. septembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1208 príspevkov. Dunajská Streda.
 Jeho oblubeny parfum, hodvabnu kravatu a manzetove gombiky, lopatu na sneh s 10 rocnou zarukou (ta predchadzajuca sa mu zlomila a nadaval ako blazon) a karton sampanskeho emoticon (to sa prizivim aj ja)
16. dec 2010 o 07:46  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erikaka
12
Registrovala sa 30. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 81 príspevkov a 530 inzerátov. Má 1 priateľa.
 náš ocinko dostane nový mobil /dufam, že som vybrala dobre/ a VPH Hugo Boss
16. dec 2010 o 08:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinex
8
Registrovala sa 25. júna 2008 na modrykonik.sk. Pridala 15541 príspevkov. Má 33 priateľov. Šamorín, okres Dunajská Streda.
 manzel si sam vybral model auticka,ktory sa sklada...a este odo mna prekvapenie a to airsoftova zbran-kedze s kamaratmi chodi hravat,ale doteraz si vzdy poziciaval,lebo vlastnu nemal..je to sice trosku drahsia hracka,ale mal teraz aj narodky a to som ho odbila len kozenym opaskom...uz vyse mesiaca ten darcek tajim,tak dufam,ze sa mi este ten tyzden podari utajit....a mozno mu kupim aj bager na dialkove ovladanie-tie on miluje emoticon
16. dec 2010 o 08:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miska246
13
Registrovala sa 6. decembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 447 príspevkov a 3 albumy. Má 17 priateľov. Okres Dolný Kubín.
 Ja som nasmu ocinovi kupila jeho vysnivany mini vrtulnik na dialkove ovladanie, parfem od Avonu, sprchovy gel a elegantny tmavofialovy sveter s vystrihom do V (uz sa neviem dockat, ked si ho oblecie). emoticon emoticon emoticon
16. dec 2010 o 16:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mircalla
26
Registrovala sa 9. januára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 4431 príspevkov, 11 albumov, 1 článok a 82 inzerátov. Má 30 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 SONY Digitalny fotoramik (kvoli malickemu) + Parfem Marc Jacobs...Haha som zvedava, co dostanem ja, lebo na moje meniny a narodeniny sa akosi "zabudlo".....
16. dec 2010 o 18:51  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miracko
2
Registrovala sa 6. augusta 2007 na modrykonik.sk. Pridala 882 príspevkov a 57 inzerátov. Má 13 priateľov.
 myslim ze cokolvek spravi radost, hlavne ked to bude darovane z lasky
U nas ale stala klasika pre manzela mam schovanu dobru knihu, kozmetiku, mikinu a trekove topanky
16. dec 2010 o 18:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
habibi78
34
Registrovala sa 4. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 3357 príspevkov. Má 30 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 u nas to bude kniha od jeho oblubeneho autora, pyzamo, oblecenie na squash, lebo uz mi lezie na nervy ze chodi stale v tom istom, kozmetika, spodne pradlo a taky sveter na koselu, trosku elegos do prace, viac mi nic nenapada ale nieco este snad vymyslim.... emoticon
16. dec 2010 o 19:01  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
voskovka
204
Registrovala sa 28. októbra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 5680 príspevkov, 1 album a 15 inzerátov. Má 72 priateľov. Čadca.
 ja som manželovi kupila knihu o vesmire-lebo to zbožňuje potom chcel peňaženku a mam vyhliadnutu taku mikinku.
no a samozrejme niečo šteklive zo sexshopu..... emoticon emoticon emoticon
16. dec 2010 o 19:05  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dominika1988
21
Registrovala sa 19. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1869 príspevkov a 13 inzerátov. Má 10 priateľov.
 dufam, ze to tu nebude citat emoticon ja som mu kupila mikinu, vyhrevnu deku, pyzamo, kozmeticky balicek, ponozky a este rozmyslam, ze mu kupim scrabble, lebo by ich hrozne chcel...tusim som to trosku prehnala emoticon
16. dec 2010 o 19:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bellugia
227
Registrovala sa 2. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 278 príspevkov, 2 albumy a 56 inzerátov. Má 93 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 toto som si rada prečítala, dnes ešte musím niečo splašiťemoticon)) zatiaľ som kúpila iba piknikový kôš, aby ako gazda nechodil na piknik s igelitkou emoticon samozrejme máme darčeky napoly : foťák Canon, kniha o dieťati a vybral si už elegantnú košeľu...
17. dec 2010 o 13:46  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evinkal
8
Registrovala sa 5. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 747 príspevkov. Má 17 priateľov. Rudlová, okres Banská Bystrica.
 najlepšie by bolo zistiť si do predu,čo by asi potreboval.môjmi povedal,any som nekupovala nič,ale viem že nemá tepláky,tak som mu kúpila čierne tepláky a nekupujem mu na holenie,lebo sa nerád holíemoticon
17. dec 2010 o 18:41  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hrozienko11
Registrovala sa 6. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 660 príspevkov. Má 11 priateľov.
 ja kupujem vzdy nieco prakticke,co vyuzije a k tomu este nejaku drobnost,co potesi.nekupujeme si nejak nakladne darceky,jedine ak cosi zaujimave spomenie cez rok. a zasadne som proti spodnemu pradlu a teda hlavne ponozkam emoticon
18. dec 2010 o 23:01  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smoulinka22
Registrovala sa 25. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 23 príspevkov. Má 1 priateľa. Košice, okres Košice.
 Ja síce manžela nemám ešte emoticon Ale rozmýšľam, že kúpim pre priateľa nejaké oblečenie. Teraz sa mi dosť páčia svetríky, mikiny aj boxerky na otto.sk

Aby ste nemuseli hľadať dám aj link:
http://www.otto.sk/c-13224801-mikina-a-bundy.html
http://www.otto.sk/c-13232832-boxerky-slipy.html

Alebo som uvažovala aj nad nejakým pekným pobytom, kde by sme snowboardovali, ale všetko je akosi drahé..
3. nov 2011 o 20:16  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babika0
6
Registrovala sa 16. septembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1174 príspevkov, 1 album a 96 inzerátov. Má 26 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 ako kazde vianoce kozmetika, nieco na zubnu hygienu, voda, pasta, nit. emoticon pena na holenie, sampon. vona do auta. proste prakticke veci.
4. nov 2011 o 09:23  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucinka4
11
Registrovala sa 2. apríla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 596 príspevkov. Má 22 priateľov. Nitra.
 tiez si nemozme dovolit moc stedre vianoce,tie sme mali minuly rok takze tento rok mi velmi pomoze stranka www.allforfan.sk, mm je telom aj dusou Dukla Trencin a dostane mikinu a par tyzdnov po Vianociach ma narodky takze este aj SVK dres s podobou Paliho Demitru emoticon
4. nov 2011 o 09:25  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sladkasue (31 r.)
www.SLADKASUE.net
Zuzana Pravňanská PRO

Internetové obchody - Okres Trnava
PRO Shop: 1146 inzerátov
116

“Ku každej septembrovej objednávke darujeme darček - pre prvých 30 najšikovnejších darček darujeme navyše”
(Pred 3 dňami)

manzelovi obcas kupim nejku vec ktora sa mu paci - drobnost. ale vacsinou si kupi sam: presne ako vcera: takmer 300€ telefonemoticon
inak potesia aj fotoknihy...
4. nov 2011 o 09:46  •  www.sladkasue.net  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambibam
27
Registrovala sa 7. apríla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 850 príspevkov, 3 albumy a 10 inzerátov. Má 45 priateľov. Trenčín.
 Už sme si darčeky kúpili emoticon a splácať ich budeme ešte aj na budúci rok. Umývačku a nový počítač. Muž dostane asi to čo má najradčšej a to je kniha,ponožky ,tričko a čokoládu.
4. nov 2011 o 09:53  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hoogy
17
Registrovala sa 28. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 15140 príspevkov a 1 album. Má 35 priateľov. Rakúsko.
 ja som mm tento ok kupila skolu smyku. minuly ok telefon. ja nekupujem hlavne spodky a ponozky. moj mm ma z toho traumu z detstva takze radsej kupim len knihu ako tisic sprostosti. my si kupujeme tak ze jeden druhemu prekvapko a potom spolocne jeden darcek do ktoreho nam zvacsa aj babky prispeju tento rok je to zrkadlovka. najviac sa samozrejme ujde malemu.
4. nov 2011 o 10:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radlinka
11
Registrovala sa 23. júna 2008 na modrykonik.sk. Pridala 4892 príspevkov. Má 41 priateľov.
 dovolenku emoticon emoticon emoticon , jasne, rychle, relaxacne a nemusim premyslat nad ziadnym obleckom ani jeho hobbies emoticon Pojdeme vsetci spolu a uzijeme si to ako rodina emoticon emoticon emoticon Inak je dobra vec nejaka aktivita napr. jazda na super tatosovi na cely den emoticon u nas sa veci kupuju pocas roka, takze tak emoticon
4. nov 2011 o 10:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tortelinka
6
Registrovala sa 6. novembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 3445 príspevkov a 7 inzerátov. Má 20 priateľov.
 ja som kupila podlozku pod notebook na kolena
7. nov 2011 o 20:20  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzananina
6
Registrovala sa 28. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 576 príspevkov. Má 22 priateľov. Pružina, okres Považská Bystrica.
 tak ten moj to spravil za mna kupil si novy telefon pod stromcekemoticon a mam postarane o darcek pre neho......ale nejaku malickost mu musim kupit o ktorej nebude vedietemoticon
7. nov 2011 o 20:22  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ellise
1
Registrovala sa 30. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 2673 príspevkov a 1 album. Má 6 priateľov. Česká republika.
 co takhle nějaký společný dárek? třeba wellnes víkend jen pro vás dva, na různých slevových servrech toho najdeš spoustu a za slušné peníze
11. nov 2011 o 12:55  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jahodka11
4
Registrovala sa 1. marca 2007 na modrykonik.sk. Pridala 6314 príspevkov. Má 11 priateľov. Nemecko.
 moj MM sa nedavno nechal pocut, zeby sa mu zisiel zupan, zatial ziadny nema, nikdy nechcel, tak som sa potesila...to je aj dost velky darcek emoticon dnes som v tescu nasla kopec krasnych emoticon a kedze sme sa pred rokom stahovali a budeme sa zasa a musime nakupit komplet nabytok...tak to je asi aj vsetko....
ale ja chcem hlavne pohoduuuuu emoticon
11. nov 2011 o 15:38  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirka007
90
Registrovala sa 30. júna 2008 na modrykonik.sk. Pridala 261 príspevkov a 19 albumov. Má 41 priateľov. Veľká Británia.
 My si kazdym rokom kupujeme pekne darceky ,nie prakticke skor co nas naozaj potesi emoticon
Tento rok sme si dali urobit komplet novu kuchynsku linku na mieru so zabudovanymi spotrebicmi aj koplet nove podlahy v byte ,aj novu postel takze sme minuli veeela penazi takze to budeme mat ako keby pod stromcek emoticon
A ideme na 1 tyzden na pobyt do Tatier takze aj to bude taky darcek ,zrelaxujeme a bude nam dobre.
Mame velmi radi vianoce ale myslim ze vianoce su uz viac o tom,ze sa tesime ako vidime si deti ako sa tesia emoticon
To je to najkrajsie emoticon
11. nov 2011 o 22:44  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
12. nov 2011 o 11:32 • ranusa
fotoportrét
fotoportrét
dominka11
9
Registrovala sa 21. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 3196 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Nitra.
 ja som mojmu objednala nožík Victorinox, taky ten čo tam ma milion veci strčených emoticon emoticon kedysi mi o nom parkrát hovoril, že by ho chcel, ale určite ho nenapadne, že ho dostane. A ešte sa chystám na penaženku emoticon
14. nov 2011 o 17:57  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
teress
33
Registrovala sa 17. apríla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 555 príspevkov. Má 54 priateľov.
 @opicamartyna minulý rok som to riešil rovnako, kupili sme drobčekovi a nechali sme financie na februárovú svadbu, tento rok som manželíkový kúpila vonavku Hugo Boss, košelu pierr cardin, nové cd desmoduemoticon a uvidím ešte... emoticon
15. nov 2011 o 09:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
libka1
Registrovala sa 6. júla 2007 na modrykonik.sk. Pridala 6249 príspevkov a 12 inzerátov. Má 6 priateľov.
 uz po treti rok si kupujeme spolocny darcek - dovolenku... vzdy sme nakupili kopec zbytocnosti a na tomto sme sa zhodli ze je to super... a vzdy dame miniprekvapenie, aby to malo aj nejake caro vianoc emoticon
15. nov 2011 o 09:22  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majusina
18
Registrovala sa 19. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 31 príspevkov.
 Ahojte babenky. Moj priatel je teda velký fanušik skupiny Dream Theater. Tak som objednala z jednej ceskej strá nky ich tricko , sálku na kávu, ktoru pije 100krát za den a potom má vysoký tlak emoticonno chlapi si nedaju povedat emoticon , mini napodobeninu gitary ich leadra a vonavku Ives Sant Laurent. To by malo hádam stačit emoticon)))Najviac aj tak kupujeme vzdy malej odjakživa emoticon
29. nov 2011 o 17:40  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
edita84
48
Registrovala sa 23. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 5766 príspevkov a 23 inzerátov. Má 50 priateľov. Komárno.
 my si tento rok darujeme "len" tetovani ektoré budeme mať rovnaké emoticon a do plusu nejaké maličkosti emoticon
29. nov 2011 o 17:43  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
murinka
19
Registrovala sa 6. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1500 príspevkov a 1 článok. Má 21 priateľov. Prešov.
 ja som mm kupila sveter a este si pojde kupit topanky na zimu.my si nekupujeme ziadne extra darceky-vsetko co potrebuje si kupi aj pocas roka emoticon
29. nov 2011 o 18:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kattarinab
46
Registrovala sa 9. júla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1541 príspevkov a 15 inzerátov. Má 47 priateľov. Veľký Krtíš.
 kvalitný značkový opasok, to porebuje do nohavic emoticon šál, kožené rukavice som začula, že by chcel, tak ich bude mať a zodral pauče tak to mu kupim, to u nas musí byť každé vianoce emoticon a uvidím ešte, hlavne, že drobec bude mať kopuuuuuuu darčekov, ved sa najviac teším hlavne emoticon kôli nemu na tieto sviatky
29. nov 2011 o 18:21  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenka112
116
Registrovala sa 17. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 614 príspevkov. Má 53 priateľov. Česká republika.
 Minulý rok dostal ten najkrajší darček - syna emoticon Tento rok musím niečo vymyslieť a trošku sa v tejto téme inšpirujem emoticon
29. nov 2011 o 19:44  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zvedavamt
11
Registrovala sa 2. augusta 2006 na modrykonik.sk. Pridala 972 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov. Sučany, okres Martin.
 Darčeková sada od f DEDRA , parfem, tel kozmetika a čiapka a šál.
emoticon
29. nov 2011 o 19:46  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lalia2
2
Registrovala sa 7. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 404 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Ružomberok.
 Ja som objednala cez net podložku pod myš, hrnček a prívesok na kľúče s logom FC Liverpool, keďže sú to jeho miláčkovia emoticon
30. nov 2011 o 09:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
salvinka
Registrovala sa 5. januára 2009 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 989 príspevkov.
 Tak moj si vybral sam denne svietenie na auto- samozrejme ze uz je aj namontovane emoticon pak potahy do auta (to je jeho druhy milacik po synovi az potom som ja emoticon ) tie som mu uz nedovolila vybalit.. jednu mikinu o ktorej vie, dalsiu uz nosi takze dalsi darcek zmareny emoticon a potom take prekvapka o ktorych nevie- svetrik, sportovu supravu.. a este dnes som mu prezradila ze dostane kupon na vytepovanie auta.. to som sa musela presvedcit ze som za dobru cenu nasla emoticon este mozno aj rifle dostane ak nejake pekne najdem..

ponozky by mi asi hodil o hlavu- taktiez truma z detstva emoticon
30. nov 2011 o 13:07  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miruska15
5
Registrovala sa 7. februára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1712 príspevkov, 1 album a 8 inzerátov. Má 19 priateľov. Považská Bystrica.
 Ja som milemu kupila ploskačku na slivovičku:Pojdeme na lyže tak ju využijema.
30. nov 2011 o 17:57  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
manila421
95
Registrovala sa 4. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 404 príspevkov a 100 inzerátov. Má 91 priateľov. Spišská Nová Ves.
 Ja idem kupit sluchadla s mikrofonom dake paradne...myslim za sa potesi...
30. nov 2011 o 18:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
digysa
150
Registrovala sa 1. decembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 7233 príspevkov a 1 článok. Má 155 priateľov.
 TOTO by mala byt DISKUSIA a nie OTAZKA..... Skoda

my si darceky nekupujeme, iba potrebne veci- slipy, ponozky, biele tricka pod koselu, papuce (kazdy rok tieto veci potrebuje nove) emoticon
5. nov 2012 o 18:02  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fedroc
Registrovala sa 29. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Bratislava.
 pekne oblecenie ..tu mozes o aj ozdobit a tak ti to poslu kurierom -) http://www.edarceky.eu/
5. feb 2013 o 19:54  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pffeffer
Registroval sa 12. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Banská Bystrica.
 Ja som dostal od manzelky tandemovy zoskok cez http://www.volnypad.sk/ emoticon neskustocny zazitok.
Vrelo odporucam vsetkym, ktorí nevedia co kupit a chcu byt originalni.
25. feb 2013 o 10:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sevecka
Registroval sa 18. mája 2013 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridal 7 príspevkov. Okres Bratislava.
 Malickos ale peknu rucne vyrobene mydlo z Trurecka najdes ho tu http://www.coolish.sk/darceky-pre-zenu/fresh-apple-shaped-cerstve-jablko
18. máj 2013 o 13:43  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mamazem
www.mamazem.sk
mamazem PRO

Kozmetika, hygiena, lekáreň pre deti a mamičky - Okres Bratislava
PRO Shop: 36 inzerátov
26

“Milé zákazníčky, pripravili sme pre Vás a Vaše detičky špeciálne oddelenie zamerané na podporu imunity pred chrípkovým obdobím a liečbu akútnych stavov prechladnutia, angíny, ochorení dýchacích ciest a podobne. Vybrali sme pre Vás prírodné liečivá, ktoré sú podľa nás najvhodnejšie na podporu imunity aj na riešenie akútnych stavov, keď ochorenie prepukne. Uvarte si čajík, kvapnite do neho tinktúru, rozohrejte aromalampu”
(Pred 5 dňami)

A čo tak vianočný balík prírodných prípravkov na čisto mužské záležitosti? emoticon
1. dec 2013 o 15:26  •  www.mamazem.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simca482
Registrovala sa 10. decembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
 Ja som kúpila priateľovi poukaz na školu šmyku a nevedel si to vynachváliť emoticon Vrelo odporúčam ak niekto nevie čo dať svojej polovičke (s čím mám často problém emoticon) a chce byť originálny . Ja som kupovala na http://www.superdrive.sk/skola-smyku-darcekovy-poukaz-intensiv.
11. dec 2013 o 13:03  •  Páči sa mi to