Farba na vlasy - tmavá hnedá

majuska1214
21. feb 2014

Caute, potrebovala by som poradiť hľadám presne takúto farbu vlasov ako je na fotke, a neviem akej značky a odtieň kúpiť, aby som presne takú dosiahla , a máte skúsenosti s takým dotieňom, bola by som hrozne rada za pomoc, dakujem

lilysk
21. feb 2014

@majuska1214 Ahoj ja mam velmi podobnu a pouzivam vacsinou farbu cislo 6 ,alebo 7 -podla toho ci su tvoje vlasy teraz svetle ,alebo skor tmavsie .Staci ak budes hladat na krabicke cislo a znacku uz potom aku uznas za vhodne -aj podla fin moznosti ...su farby od 3 eur po 10 eur ,takze to uz je na tebe 🙂

macamac
21. feb 2014

@lilysk ale farby majú aj trojciferné číslovania, akú č.6 značku používaš?
@majuska1214 ja som mala naposledy loreal čokoládovo - hnedá a zostala som takmer čierna 😀 😉
záleží naozaj,aké máš vlasy teraz a kupovať skôr stredne hnedú, alebo tmavšiu plavú, lebo tieto tmavé alebo čokoládové chytajú fakt na čierno 😝

majuska1214
autor
21. feb 2014

@lilysk ja mam teraz svetlohnede vlasy zosvetlene, a aku farbu ty presne pouzivat? znacku aj cislovanie

luba28
22. feb 2014

@majuska1214 intenzivna hneda od garnier ta cervena krabicka ti toto urobi,pokial mas svetlejsiu na hlave,...

lilysk
22. feb 2014

@macamac
Mala som naposledy Garnier Nutrisee cislo 6 nemalo podcislie 🙂Je to Ligt Brown ,ale chyta normalne na tmavsiu hnedu -tmavo hnedu by som nekupila tiez som uz mala skoro cierne ,takze tmavsiu ako 6 by som nebrala .
Tie podcislia znamenaju potom ci chces mat viac tlmene ,alebo do cervena ,alebo do zlatova ,ale ten zaklad 6 je tam stale .

mata1001
22. feb 2014

@majuska1214 ja pouzivam od syoss sladka bruneta a mam presne taketo vlasy .

majuska1214
autor
22. feb 2014

@mata1001 presne o tej uvazujem, len nevymyva sa prilis a nie je do cervena ?

mata1001
22. feb 2014

@majuska1214 nie je do cervena ,ja som si farbila zaciatkom novembra a uz by sa mi zislo znova zafarbit. Ale ja mam svoje vlasy hnede tak to az tak nie je vidno.

kishha
27. sep 2019

@majuska1214 ahoj. Viem,že je to už stará téma. Ale náhodou som na ňu dnes natrafila. Kúpila som si ten odtieň sladká bruneta od syos.len nechcem ostať čierna. Prosím ťa pamätáš sa ako ti chytila?