Firma na tepovanie kobercov a sedačiek. Máte kontakt?

zoja
13. dec 2008

chcela by som vas poprosit, či nemate niektora kontakt na firmu na tepovanie sedačiek a kobercov, ide mi o preverenú firmu s dobrým odporučaním

mirka414
13. dec 2008

skus na modrej streche...

bzuco
13. dec 2008

zoja...ak ti môžem poradiť, tak tepovať sedačku nedávaj!!!!

moja známa má veľmi zlú skúsenosť...dala si vytepovať sedačku a tie ich stroje asi nie sú na to...len na koberce...totiž ako to namočili, úplne sa jej zničilo to postrovanie, celé sa jej to zvlnilo...proste sedačka na zahodenie

koberce sme dali tepovať a fajn....ale po tejto skúsenosti čistím našu sedačku len handričkou namočenou v jarovej vode a poriadne ju vyžmýkam a zaberá to 😉

amatula
13. dec 2008

ahoj tak ja sa pridavam sestra si dala vytepovat minuli tyzden.ma ju taku aka bola a pani s tep.firmi povedala ze to by sa muselo aspon 2-3razy aby bola cistá 😒

addaa
13. dec 2008

Ahojte ja som dala tepovať, naša sedačka má 3 roky a každý rok som ju pred Vianocami tepovala vanishom. Je žltunká. Teraz som to nechala na firmu a som max. spokojná, ja by som to teda takto neyvtepovala. A majiteľ firmy mi ešte dal aj riadnu zľavu, lebo videl bábo a vraj vie ako je to na materskej 🙂

zoja
autor
13. dec 2008

no ved práve preto som chcela niekoho kto to vie naozaj robit, 😒 , mame ju rok a vo farbe bledej kávy a nechcem to dať robit nejakému amaterovi 😉

addaa a mozeš mi dať číislo na tu firmu, bývam v ba

lyongirl
14. dec 2008

bzuco a z akého materiálu bola tá sedačka? Lebo my máme mikroplyš, teda neviem, či sa to takto presne volá a píše 😀 a tiež by sme ju chceli dať v lete vytepovať a teraz po tvojom príspevku mám trochu obavu. Tiež to robím zatiaľ s hubkou namočenou v jarovej vode, ale už ma to nebaví a navyše zostávajú flaky, lebo ja ju nikdy netepujem celú, ale len špinavý flak, takže by sme ju teraz potrebovali vyčistiť celú....

addaa a ty ju máš z akého materiálu?

zoja
autor
15. dec 2008

lyongirl ja som to včera prebehla tekutým arielom na škvrny a flaky sa vyčistili tiež som mala len pár flakov od mlieka čo rozlial malý - ja ju mám z takého tkaného materialu akoby vrecovina ale v hrubšom prevedení 😉

lyongirl
15. dec 2008

zoja, tak nakoniec si si poradila sama? Tak to je super, len ja sa toho bojím a nechce sa mi.... 😝
A vyčistila si ju teda komplet celú? Lebo ja ako ju čistím po častiach, tak zostávajú fľaky, oni nie sú ale až tak vidno, len ja ich vidím a na leto ju teda chceme dať do pucu, síce ešte sa zašpiní až až pri druhom, ale zas nechcem aby sa mi špina zažierala 5 rokov a potom ju fakt nevyčistím...

bzuco
15. dec 2008

lyon...presne to....mikroplyš...je to niečo akoby polozamat

lyongirl
15. dec 2008

tak to aby som sa do toho pustila sama 😝

addaa
15. dec 2008

my máme vrúbkovanú látku, nie je nejaká extra hrubá a pevná...Inak mi ten pán z firmy, čo tepujú povedal, že je najhoršie , čo môže byť, keď sa tepujú sedačky čistiačimi prípravkami. Vraj sa tá špina neodstráni, ale ju zatepujeme kekou dnu. Preto oni na to majú nejaké špeciálne vysávacie stroje. Ja si ich zavolám o rok znova. Ja ju mám bez flakov a nie je ani znečistená, len chem, aby čo najdlhšie vydržala taká krásna žltá 🙂

livi
16. dec 2008

my máme známeho, ktorý tepuje autá, tak som vravela drahému, nech príde k nám domov vytepovať aj sedačku. totižto tepovali sme ju my a ostali na nej parádne fľaky. podľa mňa nato treba profi stroj, hlavne na tú našu. ak by ale bola z nejakého háklivého matroša, tak by som to neriskovala. navyše už nie je najnovšia a keď sme teraz prerábali celý byt, tak sa ešte viac zašpinila. inak plánujem dať naňu poťahy, ktoré sa dajú kedykoľvek stiahnuť a vyprať a mám pokoj 😉
ale ešte lepšie bude kúpiť novú 🙂

lyongirl
16. dec 2008

aj my máme kamoša, čo tepuje autá a chceli sme to poriešiť tak, lenže keď sa tepujú autá, tak schnú aj 2 dni, kým vyschnú a so sedačkou to bude podobné, to znamená, že ju napustia total vodou a prípravkami a čo keď sa mi pri schnutí zvlní, ako písala bzuco?

maruschka
16. dec 2008

ja som tepovala, tepovala, tepovala a nakoniec sme sa rozhodli pre novú sedačku...Látkovú už nikdy. Čistením sa úplne zničila a to som nepoužívala žiadne agresívne čistiace prostriedky..Zajtra ju odvezú do kontajnera a hneď privezú novú..Tak sa teším.. 🙂 🙂

lyongirl
16. dec 2008

Tak budete mať pekné Vianoce s novou sedačkou 😉

iveta2999
9. nov 2010

@addaa
ahoj prosím ťa a nedala by si mi kontakt na tu firmu čo ti tepovala ? Dik

iveta2999
9. nov 2010

Prosím vás prípadne kto je velmi spokojný s vyčístením sedačky aj s cenou, zašlite mi kontakt.

smarti
23. mar 2011

Keď ste tepovali sedačku strojom, tak ste používali program, ktorý ju najprv navlhčí a až potom ste vysávali alebo program, ktorý navlhčí a zároveň tú vodu berie naspäť?

smarti
23. mar 2011

Nikto nemá skúsenosť s tepovaním tepovačom?

vladonitra00
7. júl 2011

ja tepujem aj auta aj koberce a sedacky no bohuzial sa najde aj tu vela ludi co to robia s vysavacom na mokro . skusim v skratke ako to funguje : najskor vysavac potom tepovat ale na to treba stroj co dokaze aj vstrekovat a aj vytahovat vodu v podstate voda preteka materialom pod tlakom a to je rozdiel pokial sa pouzije a j profi chemia ja pouzivam jedine karcher vysledok sa neda porovnat , to co robite hibkou je ze necistotu vtlacite dnu . preto su flaky . akekolvek otazky vam s radostou odpoviem na fb : tepovanie nitra alebo: marekcisty . vela zdaru !!!

zuru
20. aug 2012

Ahoj, ja mam dobre skusenosti s firmou tepo.sk , sedacku a kreslo mam ako nove a vytepoval mi aj kuchynsku lavicu a stolicky, perfektne. Pan mal super tepovac, cena bola tiez v pohode tak ti ho mozem len odporucit a byt mi vonal aj na druhy den. 🙂
@smarti

tecko28
20. dec 2012

v Nitre a okoli urcite Tofisia 🙂

silvia1205
5. mar 2013

Ja som si dávala tepovať už viac krát, no podľa mňa najlepšia firma je JAMAR (0908771231), ktorá poskytuje ozaj odborné tepovanie. Kontakt mi dala kamoška, ktorá si nedávno dávala tepovať koberec v kuchyni a detskej, a takisto aj gauč. Bola veľmi spokojná. Samozrejme, že som bola zvedavá ešte predtým, než som im volala, takže som k nej šla - výsledok ako nová! Takže vrele doporučujem. A ešte jednu vec, majiteľ firmy je je dosť zlatý 🙂
Pozrite sa na ich stránku, nájdete tam fotky.

http://www.facebook.com/pages/JAMAR-Odborné-tep...
P.S.: Niekoľko krát som ja i moja mama skúšala čistiť gauč hubkou a jarovou vodou, no tomu sa tepovanie určite nehovorí. Tú špinu len zatlačíte do vnútra čalunenia.

marianka123
25. aug 2013

ahoj addaa mozes mi poslat kontakt na tu tepovaciu firmu? ak je to v Ba lebo to som v prispevkoch nepostrehla odkial si ... dakujem 🙂 aj cca cenu za sedacku ...ja som pozerala firmy a beru 4 eura za miesto na sedenie ja ich mam 5 cize s taburetkou by to bolo 22 poda mojich poctov tak neviem ci si dala viac ci menej ale chcem hlavne prevonat sedacku lebo ja mam super potah na ktorom nic nieje vidiet ale citim prach proste spnu napriek tomu ze ju vysavam ☹ tak len prevonat by som chcela 🙂 dakujem

andrejhanak
25. sep 2013

Dobry den mamicky...Volam sa Andrej Hanák a pochadzam z Galanty...tepujem sedacky, koberce, kresla, auta vyse roka a nemal som zatial ziadny problem s tym, ze by sa to zvlnilo alebo nejako poskodilo.a tym ktorym sa take nieco stalo, tak poviem len tolko, ze dotycny, ktory vam to robil, tak nevysal poriadne vodu a preto sa stalo co sa stalo, ze sa vam to zvlnilo napriklad..(co je mokre je ciste), ked sa zo sedacky poriadne vysaje voda a ostane vlhka, tak sa nemoze nic stat s tym...4-5 hodin a sedacka je sucha...ale pozor, ked ma niekto sedacku uz par rokov, tak nikdy nebude jak ked ste ju kupili...keby ste mali otazky ohladom tepovania alebo popripade by ste mali zaujem vytepovat sedacku, koberec, tak staci poslat mail na andrej.hanak@gmail.com.

pekny den prajem

s pozdravomo 🙂

blacksmith82
7. okt 2013

Dobrý deň/Ahojte!
Nebudem do tetailov rozpisovať koho si objednať na tepovanie a koho nie. Máme s manželkou aké také skúsenosti z firmami zo Šale, Galanty, Nitri, Trnavy či Bratislavy. Áno z Bratislavy, boli sme ochotní zaplatiť aj dopravu Bratislava-Galanta-Bratislava. Ale spokojnosť nulová. Cez leto sme objavili na internete www.tepovanie-jamar.sk firmu, s ktorou sme obaja spokojní. Hlavne, že je aj manželka spokojná! Vyskúšajte a spravte si vlastný názor.
P.S. Nakoľko pracujem ja i moja manželka, firma nám vyšla v ústrety a prišla nám sedačku+koberec vytepovať v nedeľu doobeda. 😎

lucia3a
9. okt 2013

@addaa prosim Ta poskytni aj mne kontakt na firmu co to robila. Dik Lucia

blacksmith82
10. okt 2013
lucia3a
11. okt 2013

Dakujem, potom som si ich uz nasla, naozaj to tak vyzera ze sa vyzna a spravi mi to kreslo dobre a neznici ho, uvidime, ale povedal ze ak si nebude isty ho radsej neurobi, co sa mi zda seriozne, lebo riskovat to nechcem.

lucia3a
11. okt 2013

@lucia3a Už sme hotoví, naozaj som spokojná aj ja, kreslo celé, špina je preč, ešte mi dokonca spravil aj stoličky a matrac navyše, hoci to nebolo v pôvodnej dohode, ani som netušila, že tie stoličky sú špinavé. Doporučujem ich aj ja, hoci som sa fakt bála zlých skúseností, ak postupujú stále takto ako u mňa, tak s touto firmou zlé skúsenosti nezažijete. Objednám si ich aj nabudúce.