Gym Form Power Disk. Oplatí sa kúpiť?

stalida
23. okt 2010

...kocky mate niektora s nim nejake skusenosti? Rozmyslam nad kupou, len neviem ci sa to ozaj oplati? 🙂 Dakujem za odpovede 🙂

kobrica22
17. feb 2011

@stalida

Ahoj, ja mam doma ten stroj, dokonca 2 mam doma z gym form power disku uz pol roka a je vyborny. z pasu mi ubudlo fakt behom 2 - 3 tyzdnov 2 cm z pasu , cvicenie je jednoduche a zabavne, cvcim na nom tak, ze si zapnem mp3prehravac a tak sa mi fakt superne cvici. Dostala som ho na narodky pred pol rokom od priatela aj od rodicov , takze jedno mam nazvys, a nemam ho komu dat,lebo nikto z rodiny necvici . Ak by si chcela, mozes si ho prist pozriet alebo kupit , je cisto novy jeden , nebol vobec pouzity, uz som ho bola ponukat aj v posilkach,ale ze nechcu take maju vlastne stroje, takze nam zbytocne druhy tam stoji. ak by si mala zaujem kludne napis

dracica10
11. mar 2011

@kobrica22 ahoj a za aku cenu ho ponukas 🙂 🙂 🙂

becka3
4. apr 2011

@kobrica22
Ahoj prosím ťa chcela by som od teba radu ,ja som si ten stroj kúpila už použitý a neviem ho poslkadať prišiel mi úplne rozobratý do posledného šróbika, a ten dotičný čo mi ho predal sa mi už nehlási a neviem ako to mám poskladať ak by si bola taká láskavá a poslala mi na meil prefotený návod na použitie - poskladanie??mám presne to čo ty na fotografii a som z toho zúfalá, manžela mám v práci a už by som chcela cvičiť ale neviem s tým rady. skúšala som to poslkadať ale nejde mi to ďakujem s pozdravom ľuba 🙂 🙂 🙂 🙂

viktoria2008
2. okt 2011

@kobrica22 Ahoj za koľko chceš predať ten stroj ?Mám oň záujem .

ers89
6. feb 2014

ahoj, ten stroj je ešte aktuálny? asi už nie, ale ak by niekto vedel zháňam taký prístroj. ďakujem 🙂

matuliksk
19. dec 2014

Baby ak mate zaujem este o tento stroj ponukam ho na predaj kuk do mojho albumu..