Kaderníčka Poníkova v Košiciach a salón Šarm

leria
7. jún 2012

Chcela by som zmenit strih aj farbu vlasov a dostala som tieto dva tipy....no viem,ze nie su najlacnejsie,tak by som potrebovala nejake recenzie, popripade ine tipy kam ist.....je tu milion kadernictiev,luxusne vybavenych...no kvalita sluzieb je o nicom 😠

pempusik
7. jún 2012

@leria ja chodim do kadernictva loreal do galerky a zatial som bola stale spokojna. 🙂

leria
autor
7. jún 2012

@pempusik hm,tak ja som mala asi tam smolu....nebola som spokojna so strihom,za tie prachy to nebola predcizna robota....mam vybornu kadernicku v madarsku,no nechce sa mi tam stale chodit 😉

pempusik
7. jún 2012

@leria tak to vie naozaj nahnevat, ked za tie peniaze ti spravia na hlave harakiri 🙂

leria
autor
7. jún 2012

@pempusik tak ja nie som lachvatna,no vazim si peniaze,ktore zarobim a niekto na 30-40 eur robi cely den a viac a niekto ta za par minut za tu sumu dokafre...chapem,ze v tom su energie,najom,znacka,vyplaty atd...prave preto by ten pristup a praca mali byt profesionalne,no je to tu vo viacerych oblastiach,nie len u kaderniciek....rychlokvasene sluzby bez kvality...

pempusik
8. jún 2012

@leria jaaaj, no sluzby na slovensku... to by bolo na dlhu debatu 🙂))))))

anjali
27. júl 2012

Ahoj, neviem ci je tema este aktualne, no vyborna kadernicka je na Furci - salon Sarm, ul. Krosnianska. Pracuje sama na seba a teda ceny nema "prehnane" - je velmi mila, vie poradit a "netlaci" na klienta, aby si cokolvek kupil ci dal na vlasy, len aby mala obrat. Ja som totiz dost cudny klient, vacsinou idem iba raz ku kadernicke a temer nikdy niesom spokojna, takze sa tam uz nevratim. Toto je naozaj prva kadernicka v KE ku ktorej som sa vratila.

leria
autor
7. nov 2012

@anjali ahoj, no tá téma je opäť aktuálna...u mňa vlastne skoro každý mesiac 😀 a neviem či by som nemala robiť nejaké hodnotenia na nete na košické kaderníctva...ja už si pripadám niekedy ako blbec 🙂 za posledný polrok ma 2-krát tak dogabali, že sa doteraz spamätávam...opravila mi to mladá baba, ktorá nedávno skončila školu a je fakt šikovná...baví ju to a je precízna...dnes k nej idem opäť upraviť strih...myslím si,že nie som nejak extrémne náročná, mne ide hlavne o strih aby som si nejaký čas to vedela aj sama upraviť a nie mať to super len deň-dva po návšteve salona...ináč máš pravdu, v šarme som bola asi pred 5-timi rokmi a bola som veľmi spokojná...no tá baba má stále plno a ja som zase taká, že ked mi prepne, že sa chcem strihať, tak musím ešte v ten deň 😀 teraz musím počkať nech mi dorastú vlasy a určite pôjdem k nej ak budem chcieť nejaký pekný trendový účes 🙂

bastila
21. máj 2013

kadernictvo v loreal v galerke, nikdy. nesla im tepla voda, studene mytie vlasov cakala som ze to v cene zohladnia,vysledna suma o 1 vyssia ako pred polrokom. Ziadna masaz , ziadny balzam, nic, rychle prefukanie. a cena rovnako vyssia ako minule, tak asi nieco nehra, nikdy. momentalne hladam inekadarnictvo

reacentrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reacentrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reacentrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miroslava124
29. jún 2013

Nič v zlom ale toto mi tu príde ako robenie si reklami. Ale keď sa to smie tak OK. Ja mám salón na Luniku ll. možte sa mrknúť na www.modelorsalon.sk a pýtajte sa na Mirku. 🙂 Výborná praca, skvelé ceny..

reacentrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reacentrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leria
autor
30. jún 2013

no ja obetujem raz za čas cestu a peniažky a idem ku svojej známej do madarska...nedá sa to porovnať, tam sú baby kreatívne a hlavne precízne...možno to bude aj tým, že účesová tvorba v madarsku je celé roky uplne inde.....tu tie školy tak nepripravia a po skončení sa niektoré prestávajú vzdelávať a zdokonaľovať.....doba karfiolových a mozočkových spoločenských účesov nie je dávno aktuálna.....tam je vyslovene na žiadosť zákazníčky.....tie strihy a color vedia vymakať ako z kaderníckeho katalogu.....nemám chuť a už ani záujem chodiť po ke-kaderníctvach....a sorry miroslava124, tá fotogaléria, u vás sa zastavil čas?sú tam štandardné účesy z pred 20tich rokov a fotky, ktoré zrejme nie sú z toho salona...a ostatné, minimálne polovičku by som sa hanbila uverejniť...tie niektoré spoločenské účesy-otras, akoby nedokončené, vytrčajú vlasy a bordel na hlave ......ale dobré, že uverejníš realitu, niekto si aspoň ušetrí cestu a peniaze.....a ked si dobrý obchodník, tak sa nebudeš urážať ale na sebe a dievčatách makať...pretože jedine kritika je výzvou na posun vpred...ináč to môžeš rovno zabaliť, veľa šťastia 🙂

leria
autor
30. jún 2013

@reacentrum neviem, tam už nerobí...nemám ani na ňu kontakt...bola fakt šikovná....vtedy mi spomínala niečo, že chce ísť do londýna ku sestre a popritom na nejakú kadernícku školu, takže si asi ten sen plní 🙂 ...no a tá reklama 😀 to som rada, že Ty to máš vyriešené...ja tiež 😉

leria
autor
30. jún 2013

@anjali u nej som bola dosť dávno...no bola som veľmi spokojná....a kamoška bola nedávno a super, má jemné vlasy, no to čo jej vyčarovala, niečo úchvatné....sama vravela, že to strihanie trvalo dlhšie, že sa so strihom vyhrala...ona strihá super....

luciatomino
19. okt 2013

@leria vedela by si mi poslat číslo na tu mladú babe ideme na svadbu a nemam chut zaplatit aťé eur za účes ktorý sa mi nepáči dik

luciatomino
19. okt 2013

50 eur

ljuba001
19. okt 2013

Leria mohla by si mi poslat císlo na sikovnu kadernicku na mail v.luba@szm.sk, vdaka.

leria
autor
19. okt 2013

Takze číslo na furcu- kaderníčka Mydlova 0908 331 650 a na Facebooku som našla hair clinic Daniela, má tam aj fotogalériu spoločenské úcesy, mne sa veľmi páčili, je to ale v Prešove 🙂

tahanka
23. nov 2013

Dobre kaderko je aj pri čižiku-Golden Hands.Urobili mi tam perfektny účes.Ak chceš kukni ich foto na facebooku.U nich to vyjde 25 eur-čiže super.

majqa28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bumka
29. aug 2014

Súhlasím s názorom, že kadernícke služby v Maďarsku (v ľubovoľnej dedinke) sú na vyššej úrovni ako v salóne v centre Košíc. Moja posledná skúsenosť (kaderníčka v dedinke Malyi): kaderníčka farbu na melír odváži, zapíše si do zošita a pri ďalšej návšteve nemá problém urobiť ten istý odtieň. Vlasy mi strihala tzv. "horúcimi nožnicami", ktoré zatavia koniec vlasu. Podľa jej slov po ostrihaní vlasov trvá asi týždeň kým sa koniec vlasu "scelí" a dovtedy sa vlasy vysušujú, ubúda im energia....Po umytí vlasov mi urobila relaxačnú masáž hlavy. Pri sušení vlasov použila silikónové chrániče uší !! Pri lakovaní vlasov mi podala do ruky akúsi masku na tvár (pripomínala mi benátsku karnevalovú masku až na to,že bola prievitná a otvorov na oči...). To všetko bolo v prepočte na eurá - za cenu 30 eur. Bola som spokojná. Škoda, že nie je bližšie...

cerika
5. nov 2014

Milé žienky,som vyučená kaderníčka a som ochotná prísť Vás skrášliť, až priamo k Vám domov. Ak máte záujem volajte 0907 197 601 a určite sa dohodneme 🙂

mravvcek
18. nov 2014

Baby obnovujem temu. Oplati sa ist do toho sarmu? Hladam kadernicku ktora je sikovna. Navstivila som v ke par salonov aj tych drahsich ale nieco otrasne. Uz som zufala ☹

mravvcek
18. nov 2014

@leria mas prosim ta kontakt na tu vybornu kadernicku?

primew
20. jan 2015

Ahojte, ja zajtra idem do šarmu tak potom napišem. Inač, možno niekto ma prehovori? 😉 Dam som sa obetovať lebo už nevladzem hľadať tie kaderničky...

primew
22. jan 2015

No, baby, možno tato informacia bude pre niekoho užitočna. Ak by ste sa ma spytali na odporučania tak ja ten šarm vrelo NEodporučala. Odporučiť možem len to z čoho som bola nadšena, s toho nebola som. Hned ak som prišla kadernička mi chcela umyť vlasy, ja som jej povedela že mam ich čiste, ona ma začala strihať na sucho, bez vody vôbec a dokonca začala mi vlasy žehliť žehličkou, ani sa ma nespytala či ja chcem alebo nie. Potom dokonca povedala že nemôže na sucho a išla som do tej umyvarky a ona mi vlasy oplachla vodou. Parkrat švihla nožnicami (odrezala mi dlžku) a potom začala manipulovať s kratšimi. Do bločku mi to zapisala ako "strihanie dlhych vlasov" za 6 eur a zvlašť "strihanie kratkych vlasov" za 4 eur a to splachnutie vodou ako "umytie vlasov" za 0,5 eur. tak že bez farbenia ma to vyšlo za 10,50. Ja teda nemala som žiadne "nadšenie", inač by ma tato suma neprekvapila. A na konci tiež použivala žehličku, choci ja ju použivať doma nebudem, nevediela ma ostrihať tak aby to netrčalo do stran? Teraz sa bojim umyvať vlasy 😀 Neviem čo teda s nimi po umyti bude 😖 Baby, nechodte tam. Tamto miesto len pre babičky ktore farbia do fialoveho

diablikovci
16. jún 2015

Ako baby to je taky problem ostrihat kratke vlasy aby baba vyzerala super? Ako uz mam nervy na skoro vsetky kadernictva v KE!!! 😠