Kalciova masť

amunet
18. okt 2010

Rada by som vedela, ake mate skusenosti s touto mastickou, na ake kozne problemi sa moze pouzivat a komu pomohla a komu nie.

junovka
18. okt 2010

@amunet my sme ju zo zaciatku pri starsej uzivali na AE, ale nepomohla ☹ Vraj je aj dobra na popraskane bradavky, ked sa koji 😕 ...

stvura
18. okt 2010

Pouzivala som ju na popraskane bradavky, no len chvilku, nahradila som ju Cicadermou, lebo tu netrebalo zmyvat. Inac bola fajn. 😀

amunet
autor
18. okt 2010

to je klasika bradavky alebo zapareny zadocek, citala som napr na pigmentove skvrny, jazvy, osetrenie noveho tetovania.
Mna by napr zaujimalo na ake vyrazky sa da pouzit u babetka....da sa puzit aj na ekzem alebo potnicky ci suchu cervenu kozu na tvaricke?! a ci pomaha

miska333
18. okt 2010

ja som tiez pouzivala na poraskane bradavky

sorciera24
18. okt 2010

ja kalciovku pouzivam na vsetko....od drobnych popalenin, ked sa chytim rury..a tak...az po popraskane bradavky, zapalene lozka nechtov, ci hocijake kozne problemy ci svrbenia....vzdy a jedine len tato zaberie!!!aspon u mna 😉

anielik7
14. apr 2011

Masť podporuje obnovu poškodenej pokožky a účinne ju premasťuje. Podporuje hojenie najmä drobných nehnisavých poranení, ako sú odreniny, praskliny na pokožke, popáleniny. Vďaka mastnému základu je vynikajúca na premastenie miest, náchylných k zvýšenej tvorbe keratínu (rohovatenie pokožky), kde sa tvoria praskliny a zádery (okolie nechtov na rukách a nohách, piet aj.) Je vhodným prípravkom k premasteniu pokožky.

vooko
23. aug 2012

cafte, potrebujem surne vediet, kedze to nejako neviem na nete najst, ci mozem dat kalciovu mast na popaleninu...lenze ako sa uvadza vsade nie je to drobna popalenina, ale mozno velkosti dlane na stehne a hnisa...mam ju necely tyzden, pouzivala som zatial pantenol sprej..boli to, hneva ma to a neviem si rady..

kika831
23. aug 2012

@vooko tak na tvojom mieste by som isla k lekarovi, odborne to osetri. Kalciova mast moze ist aj na popaleniny, ale zavisi to podla hlbky poskodenia, takze by som to asi neriskovala.

cuckala
13. nov 2012

Ahojte myslíte že by som mohla kalciovu mastičku dať aj na niake vyrazky a flačiky na prsníkoch ??

andrejka1983
13. nov 2012

ahoj, ja kalciouvu mastičku velmi využívam....napr. na miene popaleniny ked sa popečieš na sporáku, alebo od slniečka 🙂potom ked som kojila tak na bradavky ak ma už boleli, dalej malej na zapareninky sem tam, alebo na kadejake kožne zaležitosti 🙂 je fakt velmi dobra aj na suchu a popraskanu pokožku, drobne poranenia...ja mám doma maste všeho druhu 😀 je to moja mánia

marisa90
17. apr 2015

dobry den, ja sa chcem spytat kupila som si obycajnu kalciovu mast bez toho mandloveho oleja...myslite ze ma take iste ucinky proti svrbeniu ta obycajna mast ako ta s tym olejom??ten pridany olej vraj len lepsie premastuje...co myslite???dakujem

chamionaire
14. nov 2015

Dobry den chcela by som poradit.Bola som v pondelok na depilacii voskom hornej pery fuzy. A strasne sa mi zacervenala koza a spravila sa mi chrasta teraz mi odpadla ale mam tam flak prosim ako sa mam toho zbavit co nato?