Kde majú dobrú husacinu v Slovenskom grobe?

27. okt 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
vikusjk
9
Registrovala sa 1. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 6183 príspevkov a 2 albumy. Má 25 priateľov. Bratislava - Vrakuňa.
 Ahojte babulky,
viem, že táto téma je dosť mimo bežných tém tu na MK, ale keďže je toto kategória voľnej diskusie, tak skúšam...

Potrebovala by som poradiť, kde v Slov. grobe majú naozaj dobrú husacinu? Máte osobné skúsenosti, alebo doporučenia od známych?
Chceme ísť s rodinou z východu teraz v spet. - okt., ale radi by sme šli niekam, kde nebudeme nemilo prekvapení emoticon
Za každú dobrú radu vopred ďakujem!
10. sep 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
marlenka1404
Registrovala sa 5. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 48 príspevkov. Ilava, okres Trenčín.
 @vikusjk ahoj my sme tam chodievali pravidelne z roboty každy rok. Môžem vrelo odporúčať, tam to proste husacinou žije. Ja moc hus nemusím, ale nevedela som sa dojesť pečienky a lokšíí. Len skrz tejto husaciny by som sa vedela do mojej byvalej roboty vratiť emoticon Tak naštartujte auto alebo ešte lepšie odvezte sa tam taxikom, lebo k husacine patri aj nejake dobre vinko alebo palenka a prajem "Dobru chut!"
10. sep 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vikusjk
9
Registrovala sa 1. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 6183 príspevkov a 2 albumy. Má 25 priateľov. Bratislava - Vrakuňa.
 @marlenka1404 Jej tak som rada, ze mas pozitivne skusenosti, a vedela by si doporucit aj konkretny podnik? Lebo ich je tam strasne vela a nevieme, kde robia naozaj dobru hus, nie vysusenu, ale makkucku a stavnatu emoticon
11. sep 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kuwait
6
Registrovala sa 15. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 2327 príspevkov. Má 1 priateľa. Kuvajt.
 Ahoj,my sme tam bol v auguste,mozno este nebol spravny cas,neviem ale okrem Galika ktory tam prave vtedy mal uzavretu spolocnost sme nasli vsetko ostatne pozatvarane a niektori mali vyvesenu cedulku ze len na objednavku vopred minimalne 24 hodin dopredu.Tie restauracie su vsetky v sukromnych domoch,takze my sme tam isli uplne zbytocne a ziadnu husacinu sme nemali emoticon
12. sep 2011 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blondo
1
Registrovala sa 4. januára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 26 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
12. sep 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vikusjk
9
 @blondo Vazne? Dnes mi prave znama povedala, ze k Jajcajovcom nemam ist, vraj maju suche lokse a presolenu pecienku emoticon Mas s nimi osobne skusenosti?
12. sep 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marlenka1404
Registrovala sa 5. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 48 príspevkov. Ilava, okres Trenčín.
 @vikusjk ach moja ked ja si už nepamätám, kde sme to presne chodili, pozrela som fotky od Blondo tu Zlatu hus a mam pocit, že tam sme chodili. Viem že sme vyskušali ešte 2 dalsie restauracie v Grobe a tu sa nam najviac páčilo, ale odvtedy sa mohlo vela pomeniť. Predsa len som už 4 roky preč z firmy.
Našla som tuto stranku tam to máš pekne povypisovane, tak vyberaj
http://www.slovensky-grob.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=38
13. sep 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vikusjk
9
 @marlenka1404 Jeej, dakujem za stranku, urcite popozeram emoticon zatial sa mi pozdava Grobsky dvor, no s tou kvalitou jedla to bude asi vsade hop, alebo trop... hlavne, ze spolocnost bude dobra emoticon
13. sep 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
titkovamiriam
164
Registrovala sa 22. novembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 20846 príspevkov a 1 album. Má 59 priateľov. Ivanka pri Dunaji, okres Senec.
 tiež sa priklanam husacina u Galika emoticon
13. sep 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
titkovamiriam
164
Registrovala sa 22. novembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 20846 príspevkov a 1 album. Má 59 priateľov. Ivanka pri Dunaji, okres Senec.
13. sep 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blondo
1
Registrovala sa 4. januára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 26 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 @vikusjk boli sme u Zlatej husi, ale tiez je to uz 2-3roky dozadu a mohlo sa vela zmenit, mne vyhovovalo aj to, ze mala sa mohla hrat na dvore pokial sme my jedli
13. sep 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vikusjk
9
 @titkovamiriam Ale ten Grobsky dvor, co sa mi zatial pozdava, nie je u Galika, ci? Lebo sa mi tiez dostalo, ze Galikovi sa mam z daleka vyhnut... Kokso toto je dilema, doporucujete mi prave to, na co som dostala aj negativne reakcie... Asi fakt plati, ze kolko ludi, tolko chuti emoticon
13. sep 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska24
Registrovala sa 30. apríla 2006 na modrykonik.sk. Pridala 757 príspevkov.
 obnovujem tému, kde teda ísť? Galik má stále nnejaké zlavy, ale v minulosti nebol nejako extra dobrý, husacina u Milana sa vraj tiež zopsula, tak teda neviem...
26. aug 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alienka000
21
Registrovala sa 28. júla 2013 na modrykonik.sk. Pridala 248 príspevkov a 5 inzerátov. Má 20 priateľov.
 @maruska24 Boli sme u Galika pred mesiacom, velmi pekne to maju vnutri urobene, mohli sme byt v takej sukromnej izbicke, kde boli aj kolovratok a tak emoticon Husacina bola dobra, najlepsie bolo predjedlo - husacia pecen. Sklamala jedine kapusta, ta nebola nic moc emoticon
Zlavy davaju asi kvoli tomu, ze malo ludi tam chodi. My sme boli v piatok podvecer a asi jeden stol hosti bol okrem nas emoticon
26. aug 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska24
Registrovala sa 30. apríla 2006 na modrykonik.sk. Pridala 757 príspevkov.
 @alienka000 bolo na nich vela sťažností tak asi preto emoticon
26. aug 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kuwait
6
Registrovala sa 15. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 2327 príspevkov. Má 1 priateľa. Kuvajt.
 Mate niektora skusenosti s restauraciami Grobsky dvor a Zeleny dvor v Chorvatskom Grobe?Ake su?Ktora je lepsia?
26. aug 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bejly
Registrovala sa 14. septembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 Ahojte baby ja rozhodne odporúčam Husacinu Stoček prestri sa emoticon
Chodievame tam už 4 rok a na túto reštauráciu nedám dopustiť.
Krásne rozpravkové prostredie, super jedlo a veľmi milá obsluha emoticon
Skúste a neoľutujete emoticon Pozrite web emoticon
www.stolcekprestrisa.sk
14. sep 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirage
3
Registrovala sa 17. decembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 364 príspevkov a 1 inzerát.
 @bejly reklama?
14. sep 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nene153
Registrovala sa 20. septembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
 Ahojte,dve skusenosti s husacinou u Galika: raz sme tam boli osobne a bolo to strasne predrazene. Druhy raz predavali na nasich firemnych hrach husacinu a bola zo spodu plesniva!!! Galik nikdy viac!!emoticon
29. sep 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankaav
Registrovala sa 5. októbra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky a 50 inzerátov. Má 3 priateľov. Šaľa.
 Odporúčam,stala sa z toho každoročná tradícia,už piaty rok nechodíme do iného podniku - http://www.husacina.eu/index.php/sk/ emoticon
6. okt 2013 o 01:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miskap2111
165
Registrovala sa 29. júla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 3997 príspevkov a 7 článkov. Má 42 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 @dankaav fakt sú dobrí? Ja mám zatiaľ najlepšie skúsenosti so zlatou husou - bola som tam asi 10x a nikdy nesklamali. Ale sú strašne predražení a hlavne úplne obsadení až do konca roka. Takže uvažujem, že vyskúšam niečo iné. Galika nechcem- nemám dobrú skúsenosť a aj recenzie o tom svedčia.
6. okt 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankaav
Registrovala sa 5. októbra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky a 50 inzerátov. Má 3 priateľov. Šaľa.
 @miskap2111 Naozaj,pred dvoma týždňami sme boli naposledy a super emoticon Noo pozerám,že ceny majú skoro všade rovnako vysoké. My si tu vždy rezervujeme stôl asi mesiac dopredu. Predtým sme párkrát skúsili nejaké iné podniky,dva,tri,nepamätám si ktoré,ale tento sa nám osvedčil,tak už inam nechodíme.
6. okt 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankadina
3
Registrovala sa 22. augusta 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1220 príspevkov. Má 15 priateľov. Senec.
 Husacina u zapraznych v slovenskim grobe
27. okt 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to