Kde môžem naraz predať hračky a veci po deťoch?

daniela237
28. mar 2012

chcela by som predat vsetky veci a hracky po detoch, ale nechcem predavat aposielat po kuse. neviete ci sa da predat to na nejakej burze alebo v obchode? len nie na detskych burzach, lebo tam je dost veci a tam nepredam ani polovicu. a ja chcem predat vsetko co najskor, kvoli miestu a stahujem sa do maleho bytu, cize to nemam kde uskladnit. dakujem krasne

ani3012
28. mar 2012

to my všetci by sme najradšej predali všetko naraz a hneď 😀 😀 😀 kto nie,že ? 🙂
ak ti to až tak moc zavadzia,tak niečo podaruj a tie najdrahšie (najlepšie) veci potom postupne predaj 😉

leteku
28. mar 2012

To je dobré to by som aj ja chcela aby som niekde mohla všetko naraz predať a ešte aj za dobré ceny 😀 Žiaľ to asi nejde tak sa budem naďalej hrajkať s mojím bazárikom a budem vďačná aj keď si niekto kúpi len jednu vec 😉

simona112
28. mar 2012

Ja by som to tiež tak nejak urobila ako píše ani3012, lebo všetci by sme najradšej všetko hneď predali a mali to z krku, ale nie je to také jednoduché. Alebo skús tie lacnejšie veci darovať na dobrýanjel.sk (určite sa tam nájdu ľudia čo sa tomu potešia) a tie drahšie buď do sekáču alebo porob balíčky oblečenia podla veľkostí a z hračiek tak isto a tak to skús popredávať. Inak ti asi nikto neporadí.

kukucka26
28. mar 2012

asi takto aj ja ked uz mam take starsie darujem kobjednvake adrahsie predat

syslica
29. mar 2012

Pozrite tuto do témy, kde sa konajú najbližšie burzy: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/burzy-detskeho-oblecenia-v-materskych-centrach/
- prípadne skúste garážový výpredaj na americký spôsob, tiež som o ňom v tej téme písala 😉

kika87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pecenany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz