Kedy bývajú zľavy v Parndorfe?

liubov
5. jan 2014

Boli ste tam niekto v tomto období? Dakujem 🙂

mima267
5. jan 2014

Dobrý deň🙂. Ja som bola v Parndorfe pred Vianocami a obišla som na prázdno. Nemali tam nič také, čo by ma zaujalo. A čo sa týka cien, tak boli dosť vysoké. Vôbec žiadne zľavy🙂

renkavh
5. jan 2014

Ja mam podobnu skusenost, vyber nic moc a ceny za tie braky boli nehorazne..kazde druhe Made in Turkey za patnasobnu cenu a viac..to iste aj u činana najdes.. nakoniec sme skoncili v Esprite, tam sa ako tak dalo..ale sme sa zhodli, ze to bola skoda casu.

soldi
5. jan 2014

@liubov bola som vcera, celkom som aj nakupila, konkretne v ralph lauren mali super ceny, burrbery mal vypredaj 70% na niektore veci, takze tam sa tiez dalo, sportove znacky mali dobre ceny (napr. nepremokava bunda bench za 38 eur)
skinny spodne pradlo sa dalo nakupit po 5 eur, v geoxe mali asi tiez dobre ceny, lebo bola niekolko metrova rada az von, takze tam som nesla 😀

minuly rok som sla az okolo 10.1. a to bolo menej ludi a vacsie zlavy, cize odporucam ist radsej buduci vikend. to som nakupila omnoho lepsie ako teraz 🙂

diapavuch
22. júl 2014

Po vianociach a v lete

mirka1011
11. aug 2014

Baby uz tam mali aj letne vypredaje??? alebo neviete, kedy by mali byt???

niki101988
11. aug 2014

Parndorf len po Vianociach a v lete cca v druhej polovici júla. Inak v ČR je ešte dobrý outlet volá sa FREEPORT. Myslím však že na outlety v Taliansku sa nehrabe žiaden

hankaop
18. nov 2017

Maminy, ked budete mat zaujem, poslem vam pozvanku do rakuskeho internetoveho outletu, ktory zasiela aj na Slovensko. Funguje iba na odporucania a daju sa najst super zlavy, vid foto

somebunny
18. nov 2017

@hankaop mam zaujem dakujem

santiago57
14. mar 2019

@somebunny dobrý deň,môžem poprosiť pozvánku do rakúskeho internetového outletu. Dakujem pekne

santiago57
14. mar 2019

@hankaop dobrý deň,môžem poprosiť pozvánku do rakúskeho internetového outletu. Dakujem pekne