Kedy mi príde balík odoslaný 1. triedou?

lessiie
25. júl 2013

Ahojte Baby, potrebujem prosím Vás vedieť, kedy mi dôjde balík odoslaný 1. triedou dnes poobede....ale balík nie listová zásielka...ďakujem pekne... 😉

zivika
25. júl 2013

pri I. trede aj pri balikoch plati, ze ich dorucia nasledujuci pracovny den...list, alebo balik treba odoslat do 17:00, ak ho odosles po 17tej, pride az o dva pracovne dni...

sissy27
25. júl 2013

no to nikto nevie, kedy ti príde, ale MAL BY nasledujúci prac. deň po podaní, čiže zajtra... lenže balíky roznáša poštový kuriér a ak nebudeš doma / nefunguje vám zvonček/ nebude stíhať, odnesie ho na poštu a na ďalší deň sa pokúsi doručiť ho znova... ak ani potom sa nestretnete, tak ho opäť odnesie na poštu a na ďalší deň ti poštárka hodí do schránky žltý papierik, že predvčerom si nebola k zastihnutiu a máš na pošte balík... takže to môže trvať v konečnom dôsledku aj 3 dni, ak "sa stratí" žltý papierik, tak aj dlhšie... najlepšie opýtať sa odosielateľa na podacie číslo a volať na vašu poštu, nech ti prípadne dajú číslo na kuriéra...

gretka2
25. júl 2013

Mne sa stalo raz, ze som posielala balik 1.tr. zo SC do BA, a prisiel na 3. den !!!!!!! Ale stalo sa mi aj, ze som posielala 2.tr. a prisiel na druhy den (sama som neverila, ked mi prislo info od kupujucej 🙂 ).

ivett1
25. júl 2013

nasledujúci deň a doručiť by ho mal kuriér... a postup je presne taký ako už popísali kočky vyššie (mne raz "išiel" takýto balík 6 dní- 2 dni z toho bol víkend ...štvrtok - adresát nezastihnutý, piatok detto, v pondelok žltý lístok v schránke a v utorok som si ho konečne vyzdvihla😀...)

ankiki
25. júl 2013

Na pošte mi raz podali informáciu, že balík 1.triedy má stihnúť dôjsť do 48hod. Prišlo mi to trošku komické, koľko času na to potrebujú. Celá republika má pozdĺž zhruba 450km a oni si nechávajú na to 2 dni 😀 😀 😀. Hlavne, že ceny majú, akokeby som to mohla očakávať poobede po rannom podaní 😉

denae
25. júl 2013

v pondelok...

tomiskoo
4. nov 2014

Zdravim chcel by som sa spytať kedy mi pride balik ked bol odoslany v pondelok o 13:30 ?,,,,Dakujem

hudecka9
4. nov 2014
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.

utorok poobede najneskor v stredu doobedu ti ho donesie postarka 🙂

eternityzuz
11. jan 2017

Prosím vás kolko stojí balík do 5 kg 1.triedou ? A koĺko stojí 2. Triedou ? Ďakujem za skorú odpoveď.

2580fero
14. máj 2017

zdravimmchcem.sa opytat ci vie niekto poradit ked mi bol v piatok po 15 tej odoslany balik prvou triedou z blavy na postu kedy ho mozem.ocakavat?? dakujem za odpoved

marca123
19. nov 2020

Keď niekto posiela balík prvou triedou pridw mu správa že je doručený?