Koľko stojí prihlásenie auta v Rakúsku?

neptunka
9. aug 2010

Ahojte baby žijúce v Rakúsku,chcem sa spýtať či ste prihlasovali auto v Rakúsku,čítala som,že sa musí platiť pri tom nejaká dan,kolko asi?Kolko platíte za poistku?Ďakujem🙂

maggie2
9. aug 2010

ahoj ja som svoje prihlasovala, ak chceš podrobnosti pošli IP odpoviem.

titinka19
16. nov 2010

ahojte babky, vedeli by ste mi prosim tiez poradit ako to je s prihlasenim auta v rakusku ? po akej dobe je to nutne ?
dakujem vam 🙂

sonny59
26. júl 2011

prihlasenie v rakusku auto stoji ovela viac ako unas...najprv musis ist nahlasit auto na datenauszung eigenimport tam ti daju take nieco ako overenie auta platis180eura ...stim potom ides na financne NOVA tam ti vypocitaju kolko zaplatis dan s vozydla vypocitava sa s celkovej sumy kolko auto stalo v tom obdoby 6% ja som platil 450eura ...stym potom ides na technicku kontrolu 48eura ked nemas zavady na aute tam je ina previerka ako unas vsetko kontroluju ak nemas auto v poriadku tak zacvakas...daju ti potvrdenie ze auto je v poriadku ides na poistovnu ja som bol v jednej tam bolo poistenie rocne 1250eura jeto zakona poistka ale chlapik my odporucil aby som siel do HDI poistovni tam je rocne poistenie 920eura ...tam ti daju aj cila na vozidlo kde zaplatis dalsich 182eura jeto vsetko ked nevies nemecky alebo nemas znamych tak sa budes tulat od pavla do savla po meste a este jedna vec ...mne nechcel vypocitat dan s auta moja znama mu povedala ze ho da do novyn ze ona nevie vypocitat tak potom to vypocital...nemaju to v jednej budove ako unas ze prides na policii a mas cisla tu jeto trosku inac trpezlivost ludia musite mat ja som to prihlasoval pred tyzdnom wolsvagen golf 1,9 tdi neviem ake su palky ostatnych aut

erjona
24. jan 2015

mna vyslo kompletne prehlasenie auta na 1200 eur

martinam1986
11. mar 2016

O co potrebujem na overeni auta

ronniec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz