Kto objednáva zo sportsdirect z Anglicka?

lawel
26. mar 2012

rada by som objednala pre dcerku tenisky ak náhodov niekto objednávate

rosemari
18. apr 2012

@lawel ja objednavam terzaz 20.4 kurz 1,35

henaha
26. apr 2012

@rosemari pride to v pohode na SK? Ako dlho trva doprava a kolko je postovne? dakujem. hena

rosemari
28. apr 2012

no postovne j podla objednavky a pride urcite ja nakupujem tam cca 4 roky ale nie viac ako za 10€ za jednu vec zvyknu posielat drahsie veci poskodene oni to vyreklamuju ale za velku sumy uz chcu posielat naspat a postovne je tam za 18€

kiara08
4. máj 2012

ja objednavam tiez, vzdy 1x za mesiac , je to super stranka a krasne veci a hlavne lacne 🙂

kacena1159
6. máj 2012

@rosemari
@kiara08
ahojte baby aj ja odtiaľ objednávam a sú tam krásne veci 🙂 a super ceny chcem sa spýtať či niektorá z vás neobjednávala odtiaľ plavky, že ako je to tam z veľkosťami????

kiara08
6. máj 2012

No to zial este nie, uz sa chystam druhy rok,ze si kupim take palvky 🙂 Len ja mam problemy z velkostou.Tak sa bojim ,ale asi to risknem, lebo su krasne 🙂

nastasja25
21. máj 2012

@kiara08 ahoj,chcem sa spýtať ako je to tam s ostatnými značkami?chcem malému niečo poobjednávať,ale nie som si istá akú velkosť z ktorej značky,Lonsdale,Lazy Town,Disney,ten požiarnik,či čo toje ,Spidermana..nevieš mi poradiť,malý má 8 mesiacov,78cm,dakujem za pomoc

kiara08
21. máj 2012

ahoj detske veci treba zasadne objednavat vacsie ako je skutocnost , moja mala ma 2 roky a mesiace a beriem jej veci na vek 3-4 a su jej aukrat, takze urcite kupuj 12-18 mesiacov

kiwi82
2. sep 2012

@rosemari
@kiara08 ahojte dievčatá, rada by som malej niečo objednala, chcem sa spýtať, či robíte aj tak objednávky, že by som si nejako cez Vás záväzne niečo objednala. nemám s tým skúsenosť. vopred dakujem za akúkoľvek odpoveď papa

ukchick
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olienka12
17. sep 2012

@kiwi82 v kosiciach otvorili velku predajnu vedla hypertesca

path
22. okt 2012

ahojte, chystám sa objednávať 1x. Mám 2 chlapcov - starší bude mať 12 rokov a u nás mu kupujem pánske veľkosti S - M, je to vysoký chalan, mladší bude mať 3 roky, ale tieť je dosť veľký - má 22 kg a meria rovný 1 m. Poraďte mi prosím, ako s veľkosťami, hlavne na toho menšieho. Asi by som mala objednávať veľkosť 5-6 rokov, však? A staršiemu stačí destská najväčšia veľkosť 13 (XL) alebo rovno radšej pánske S-M? Ja mám veľkosť S, bude mi stačiť aj ich S? Asi sa pýtam príliš detailne, ale dopredu ďakujem za vaše rady. 🙂 🙂 🙂

path
22. okt 2012

Nikto nič???? Prosím, ak môžete poraďte ohľadne tých veľkostí....

nunus11
4. nov 2012

ahoj, mám presne syna 12 rokov, kupujem mu tričká, trigovice a bundy na 13 rokov, nohavice 11-12 lebo v páse sú mu všetky veľké,
pre dcéru tá má 3 roky kupujem zasa 3-4, ale napr. Lazy Town jej boli krátke, Lonsdale majú bundy kratšie a nohavice akurát, tebe bude stačiť S, ale mikiny kupujem o číslo väčšie lebo sú len len, tričká mi stačia M, dúfam, že som trošku poradila
@path

path
5. nov 2012

@nunus11 Ahoj, ďakujem za radu. Už som to poobjednávala, tak len dúfam, že to bude dobré a nebudem musieť behať a ponúkať oblečko, ktoré nám nepasuje.... 😉

jessica2225
5. dec 2012

baby velmi pekne vás prosím poradte mi dnes mi prišiel balik od sportsdirectu, a bola som velmi štastná všetko mi prišlo čo som objednala, až na jednu súpravu chlapčenskú na 2-3roky malo to byt tričko s kratasami a prišlo iba tričko a na tričku bola ešte nálepka 2 piece set, neviem čo mám robit, prosím poradte ako mám postupovat a kde písat aby mi poslali kratase velmi pekne dakujem

jananinka
11. jan 2013

Baby, co objednavate zo sportsdirect, pri minulej zasielke mi poslali ich katalog a na zadnej strane su zlavove kupony, ale jaksi nerozumiem tomu, kde mam ten voucher code zadat pri objednavani. Neviete nahodou ako to pouzit????

mari22
23. jan 2013

@jessica2225 ahoj, tiez by som chcela skusit objednat... bolo vsetko v pohode ?? Mate dobre skusenosti z objednavanim,,,,,??

jessica2225
24. jan 2013

@mari22 ,inak mám dobré skúsenosti toto sa stalo prvý krát, ja som nakoniec napísala im po slovensky, lebo ang. neviem, a čudaj sa svete oni mi poslali peniaze 3,68€, a sa ospravedlnili taká som bola rada

ejco
13. feb 2013

Objednava niekto teraz?

mami.sk
13. feb 2013

ja som už z tejto stránky objednávala 2x a som max. spokojná 😉 najviac ma teší obuv, lebo mám obrovský problém si na 41 veľkosť tu kúpiť topánky 😔

teresa12
13. feb 2013

Ahojte ja som objednavala v januári a za 7dní mi balík dorazi úplne v poriadku,objednávka bola za 490E-poštovné 14,90E a všetci boli spokojný 🙂 no ale včera večer sa mi už tak nedarilo,objednávka za 700E(vždy sa dame dokopy viacerý)pri platbe mi písalo že je problém s kartou a nešlo mi to dotiahnut do konca.Zrazu mi prisla sms z banky že peniažky odišli,no košík stále plný,prosto len mi stiahlo(blokovalo)peniaze a objednavka sa nepotvrdila ☹ teraz neviem ci len cakat,tych 3-14dni,kym poslu peniaze spet a mozem to este raz objednat,no nervozna som teda riadne.po anglicky neviem aby som im tam napísala,poradte!!!

teresa12
13. feb 2013

@mami.sk prosím ta 41 je na sd ake čislo?dakujem

mami.sk
13. feb 2013

@teresa12 ja som kupovala veľkosť 7 😉 a super mi sedia 😉 som mala strach či budú dobré ale akoby na moju nohu ušité 😉

mami.sk
13. feb 2013

@teresa12 čo sa týka tej platby tak banka by mala uvoľniť peniaze keď obchod neprebehol 😉 tie peniaze máš teraz len "vinkulované" v banke a keď zaplatíš druhýkrát tak budú v SD evidovať platbu duplicitne 😉
máš dve možnosti, buď zájdeš so svojej banky a požiadaš o zrušenie vinkulácie alebo počkáš kým Ti SD uvoľní peniaze z dôvodu duplicitného vinkulovania 😉

teresa12
13. feb 2013

@mami.sk a kolko to asi trva zo strany sd?

mami.sk
13. feb 2013

@teresa12 keďže ide o medzinárodnú platbu je tam lehota 30 dní 😒 a Ty si už zaplatila druhýkrát?

teresa12
13. feb 2013

nie len raz,ale objednavka nieje ukončena mam ju stale v košiku

mami.sk
13. feb 2013

no mala by si zaplatiť druhýkrát lebo teraz nákup nemáš dokončený 😕 a potom žiadať o vrátenie tej prvej sumy 😖

bbtina
14. feb 2013

kočky ako dlho trvá spracovanie objednávky? Napr. ráno objednám a dokedy mi poslu track number?