Ktorá domáca pekárnička je podľa Vás najlepšia?

luy
21. aug 2011

Zo zdrav. dôvodov musím kúpiť domácu pekárničku,prosím ,ktorá je podľa Vás tá naj?A Vaše skúsenosti?Ďakujem

traktor
21. aug 2011

pozi tu https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/poradte-recepty-pre-domacu-pekaren/ , baby tam aj pecu, mas tam aj recepty.. , urcite ti poradia 😉

bianca
21. aug 2011

z osob.skusenosti ti poviem ze cena neznamena ze je jedna lepsia ako druha.Ja mam obycajnu lacnu a som maximalne spokojna.Rodicom sme kupili drahsiu Etu a na nej ja piect neviem.Dam ti tu link na stranku kde su asi vsetky dostupne pekarne.Tam zistis ze kazda druha sa na seba podoba len vyrobca je iny http://domacipekarny.dama.cz/rady.php?d=311

cmulinko
21. aug 2011

pravdepodobne hladas domacu pekaren,ktora je vhodna aj na pecenie bezlepkoveho chleba...nech si uz vyberes akukolvek radsej sa uisti este v obchode,ze je vhodna aj pre tvoje potreby.mozno su na trhu specialne pekarne kde v navode je priamo uvedene,ze je vhodne pre pripravu chleba pre celiatikov....teda ak tvoj problem spociva v celiakii.....mozno ti mamicky poradia aj na tejto stranke v teme celiakia.

sonka_d
21. aug 2011

My máme doma ETU - je to model starší, asi 4 roky. Je výborná - robustná, nebojím sa, že by nezvládla aj ťažké cesto.. proste taký masívny robot. Má aj svoju váhu, ale aspoň sa nešmýka po linke 🙂 Pečie na 1., nie je problém umyť, nemá zbytočné "záhyby". Nevýhody: ťažko sa vyberajú miesiče, keď je vnútri cesto - ono ich vybrať nemusíš, ale chlebík je tak krajší.. dlhšie nám trvalo, kým sme sa naučili vhodný recept, ale to už je iná otázka.. 🙂 My sme s ETOU spokojní. Držím palce pri nákupe..

pingu1
21. aug 2011

aj my mama. ale prvotne nadsenie opadlo a vratili sme sa ku kupovaniu chleba.
ja osobne by som ju nechcela

moncicip
21. aug 2011

Moja mama ma doma tusim Moulimex a je s nou velmi spokojna. Chlebik je fajny a da sa vyuzit nielen na pecenie chleba ale aj napr. na miesenie cesta a podobne veic.

k_a_j_k_a
21. aug 2011

My mame obycajnu, lacnu z TESCA. Dali sme za nu vtedy 890SK. Osobne nevidim rozdiel v drahej a v lacnej, zalezi len od toho, ci chces mensiu nadobu s jednou metlickou alebo vacsiu, kde si metlicky dve. S tou mojou som spokojna, ma 12roznych programov a v navode boli aj priklady receptov. Kedysi sme v nej robili pravidelne chlieb, teraz uz pomenej. Ale vyuzivam ju hlavne na kysnute cesto na pizzu, langose a pod. A tento rok som v nej robila aj lekvar.

evka0003
21. aug 2011

Ahoj ja som si tiež kúpila obyč.pekáreň v Lidli tuším za 49 € s dvomi metličkami a sme s ňou spokojní ..takmer vždy v nej pečiem chlebík, pripravujem cesto na bagety a,pizzu a langoše..a tuším dá sa v nej piecť aj bezlep.chlebík...tiež som názoru že na cene nezáleží napr. mamine som kúpila pod stromček drahšiu zn.mulinex a už ju mala dva krát reklamovanú

lenka.s
21. aug 2011

mam panasonic a maximalna spokojnost, predtym eta tiez bola fajn, ale zivotnost mala kratku, takze na caste pouzitie radsej radim zainvestovat

lenka311
21. aug 2011

Pri výbere rozhodne pozeraj, aby mala dve metličky.
Ja mám Processor a som s ňou spokojná.

sebi123
21. aug 2011

my mame Etu a som s nou velmi spokojna... mam iba s jednou metlickou, ale to nam uplne staci,kedze sme len dvaja a vacsi chlebik by sme nestihli zjest 😉 ma 12 programov a ja najcastejsie peciem chlebik zo zmesi z Lidlu... maju viac druhov, no nam najviac chuti slnecnicovy.. z jednej zmesi upeciem 2 chlebiky 😉 okrem toho je z toho uzasne kysnute cesto 🙂 teraz sa chystame v nej robit domace skvarky 😎

mirkita
21. aug 2011

moulinex bagette xxl....robi aj dzemy a ma program na bezlepkovy chlieb 🙂 ale napr. bagetky robime malicko...keby som mala cas tak sa v nej da vselico povymyslat ...ma vyhodu ze je dost velka, spravi aj 1.5 kg chlebik

slavka1307
8. sep 2013

Milé mamičky. Chcem sa opýtať, či je dobrá tá pekáreň na chlieb, čo bude od zajtra v LIDLi. Chcela by som si ju kúpiť kvôli robeniu lekváru a včera som našla info, že sa tam dajú robiť aj škvarky. Ďakujem za Vaše skúsenosti. Teda, či sa jej kúpou dá ušetriť. Koľko asi trvá normálny program ? A čo všetko tam robíte ? Ďakujem.

vanilka200
27. nov 2014

Dobrý deň, ja mám skúsenosti s pekárničkou od firmy Sana a som veľmi spokojná. Chlebíky pripravujem podľa vlastných receptov a sú veľmi chutné. Mám doma tento typ http://www.pekarensana.sk/katalog/exclusive.html a okrem chlebíka pekáreň dokáže pripraviť aj marmeládu a jogurt. Dokonca sa mi podarilo vyrobiť aj syr Tempeh. Pekáreň funguje bezproblémovo, a tak ju môžem len vrelo odporučiť 🙂

martina645
30. jan 2016
Používateľ martina645 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina645.

ja mam tiez sana a som tiez spokojna, peciem v nej bezlepkove pecivko lebo to kupene sa neda jest 🙂 mam najmensiu je spratna nezaberie vela miesta a aj cena je fajn,kupenu ju mam tu
http://shop.vitarian.sk/sana-bread-maker-basic-325

lennyka17
14. sep 2017

Ahoj tu je celkom fajn link na pekarne, ktoré majú všetky bezlepkovy program 🙂 ja osobne mám etu Harmony a môžem vrelo odporúčat, pečiem na nej pre celu rodinku a pre seba aj bezlepkovy chlebík 😊 želám veľa šťastia pri vybere 😊 http://domaca-pekaren.sk/8-pekarni-na-pecenie-b...