Lyoness Slovakia a vaše skúsenosti s ním

lenkaa222
23. nov 2011

Máte niekto skúsenosti?? vaše názory

2013dolly
20. dec 2013

Toto mam najradsej,a taky uzasny kseft je to.Len sa Vam pripisuju peniazky z Vasich nakupov,ale tuto temu ti na vyssich poziciach obchadzaju.Ze vraj si setrime na dochodok,uz len lyoness ma podrzi.

gangstro
20. dec 2013

V každej organizácii sú na tom najlepšie tí hore.
Dôchodok to pre väčšinu z nás nebude, ale mňa poteší aj 30 eur za rok a pár bodov z Tesca a podobných bonusov. Nemôžem všetky peniaze predsa zarobiť🙂

jupinka
13. jan 2014

Dobra hlupost.Profituje z toho niekto iny.Michaela80 uz si urcite milionarka 🙂) Ked niekde vyhodne nakupim,nepotrebujem,aby sa mi nieco vracalo,par susnov,ked inde usetrim viac.

jupinka
13. jan 2014

😀

jupinka
13. jan 2014

Nedajte sa nachytat na pyramidu

dreamer8
3. apr 2014

@2013dolly - staci si aktivovat re-cash, stiahnut si zo stranok formular a poslat, prip. zavolat alebo napisat mail pre viac info.

dreamer8
3. apr 2014

@jupinka - nie je to pyramida, v tej vkladate peniaze ktore ziskaju ti hore, pri Lyoness do systemu nedavate ani cent! Vsetky peniaze idu z nakupov ludi, ktore by ti uskutocnili tak ci tak. Nie je pekne klamat a ohovarat ak nemate spravne a overene informacie.
:
Mnohi tu mate velmi malo a navyse nepresnych info, takze sa pokusim strucne vysvetlit niektore zakladne informacie:
:
- ked pouzijete platobnu kartu, peniaze idu bankam a par zakladatelom na vrchole ich pyramidy, vedeli ste to?
- ked pouzijete Lyoness kartu, peniaze idu Vam, prip. ludom nad Vami, velkemu poctu ludi vysoko v systeme a na CHARITU!
- ked nepouzijete Lyoness kartu, peniaze ktore mozete ziskat Vy, Vasi znami a charitativne organizacie, ziska obchodnik, takze cast penazi z nakupu VZDY niekomu odovzdate, aj nedobrovolne, Vy sa rozhodnete komu
- ked pouziteje kartu konkretneho obchodu, dostanete body, stav ktorych tazko alebo nijako nezistite a musite si sledovat aby Vam vsetky neprepadli
- ked pouziteje Lyoness kartu, raz nastavite udaje a peniaze Vam budu chodit na ucet pravidelne ked sa Vam nazbiera 10€, automaticky, stav si mozete lahko kontrolovat na PC alebo smartphone, peniaze na konte Vam NIKDY neprepadnu
- s Lyoness, s kazdym nakupom podporujete charitativne org. Lyoness Greenfinity Foundation a Lyoness Child & Family Foundation
- Lyoness Child & Family Foundation podporuje detske projekty na celom svete, aj na Slovensku!
- hodnota priamych penazi spat (cashback) je 1-2%, vernostne konto je 1 az okolo 50%
- po ziskani jednotky z vernostneho konta sa ta vyhospodari, dokonca aj ak nikoho pod seba neregistrujete, o niekolko rokov mozete ziskat vyssie sumy
- ak nezaregistrujete pod seba rodinu a znamych, spravia to velke retazce uz coskoro a peniaze ktore ste mohli ziskat Vy tak ziskaju oni
:
Odporucam navstivit oficialnu stranku Lyoness, prip. Business info v roznych mestach Slovenska, kde Vam poskytnu blizsie a presnejsie informacie, novinky a odpovede na Vase otazky.

karkulka1
4. apr 2014

@dreamer8
a ja som Snehulienka 😀 😀 😀

dreamer8
5. apr 2014

@karkulka1 tesi ma, snilek, odporucam google, nastudovat pojem "pyramida" a potom pojem "MLM", to prve je protizakonne a to druhe je v sulade so zakonmi EU a Lyoness ma povolenie a vsetky potrebne certifikaty na podnikanie v kazdom state kde podnika. Lyoness sama poziadala o preverenie financnou policiu v kazdom state kde podnika, takze nehrozi ziadna zaloba. Odporucam si precitat to co som napisal, ak si myslis ze je v niektorom bode chyba, napis a mozeme diskutovat, ak sa chces hrat a zartovat, najdi si niekoho ineho. 😉

lyoneee
11. apr 2014

Dobry den,
chtěl bych Vám vysvětlit princip Lyonessu...
V první řadě bych Vám chtěl řici ze Lyoness stoji na geniální myšlence spojit obchodníky a obyčejné nakupující lidi v jeden celek. V Lyonessu existují dva subjekty a to obchodníci kteří chtějí efektivně přitáhnout nakupující a nakupující, kteří chtějí ušetřit na svých každodenních nákupech.
Lyoness spojuje tyto dva světy a dokáže obchodníkům díky vyjednaným podmínkám přitáhnout nakupující (protože ti vyhledávají slevy) a za provedení tohoto nákupu dostane každý nakupující nějaké ty procenta z nákupu zpět. Obchodník už si nemusí platit reklamu jako doposud, ale místo toho má prostor vrátit nějaké to procento každému, kdo u něj udělá fyzicky nákup. Efektivní moderní reklama. Tohle je celý základní princip.
Líbí se Vám slevy z Vašich nákupů? Můžete tento věrnostní systém komukoliv doporučit aby také šetřil. Za to, že rozšiřujete skupinu nakupujících jste Lyonessem oceněni. Ale neprofitujete na penězích obyčejných nakupujících. Jakto? Protože peníze do systému vkládají pouze obchodníci (již zmíněné vyjednané podmínky). Systém nestojí na penězích nakupujících, ale na penězích, které posílají Lyonessu obchodníci místo dosavadní reklamy.
Podle mě jen efektivní marketing. Kdo by chtěl více info, rady ať me kontaktuje na lyoness@post.cz

S pozdravem

cencula
15. máj 2014

Prosím Vás je tu niekto kto využíva lyoness v Bulharsku? našla som, že je v lyonesse Billa v Bulharsku, letíme v júli do Burgasu a videla som, že v Bille platia len poukážky. Poradí mi niekto? dakujem

cencula
17. máj 2014

sem už nechodí nikto? vie mi niekto pomôcť kde cez lyoness kúpim sojomat? prístroj na výrobu sójového mlieka? dakujem

fatimasz
20. jún 2014

Neviete mi niekto poradiť aké sú podmienky pri predaji Lyoness premium karty?
ĎAKUJEM !

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamer8
28. jún 2014

@lusinda3 - same klamstva a zavadzanie...
1. "kupovanie pozicii" je v skutocnosti kupovanie preddavkov, teda zaloha z nakupu ktore neskor zrealizujes a pri aktivovani recash sa ti moze vsetko vratit - a nie je to povinne.
2. Tych 10% je kde?? Napr. Billa 1%, Nay asi 1 alebo 2%, Tesco 1%, obcas na nieco 2% - navyse pri pouziti poukazok je mozne pouzit aj Tesco clubcard a ziskat aj cashback na lyoness konto. Ak aj niekde je 10% tak pri predoslom navyseni ceny - okrem toho pri Lyoness skoro vsade plati cashback aj na zlavneny tovar, takze napr. akcia 30% okamzite a plus dalsie percenta na lyoness.
3. 2000€ - zisti si co za to obchodnik dostane, kolko kariet, Ipad, internet zadarmo, reklama, novi zakaznici...
4. 7% pre Lyoness? AFAIK minimum je 1+1+0.5+0.5+1=4%, 1% sa vrati zakaznikovi priamo, dalsie zakaznikovi na vernostny program, 2x0.5% pre odporucatelov a 1% pre Lyoness z ktoreho je chod Lyoness a dalsie veci, aj charita, 2 organizacie, funguju aj na Slovensku.
5. NIE je to pyramida, je to MLM, peniaze nejdu do reklam ktore vsetci nenavidime, ale idu clenom, co je lepsie, to je vec nazoru, ale skutocna pyramida je nelegalna a VSETCI clenovia tam musia davat peniaze tym hore, naopak MLM je legalne a pri Lyoness nemusi ziadny clen nic platit a ani nemusi nikoho registrovat.

dreamer8
28. jún 2014

@cencula - sojomat, skutocne neviem, vyskusaj mall.sk, nay, prip. tesco na poukazky, alebo sleduj portaly zlavadna a jozko.sk - tam zvyknu byt podobne veci.

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamer8
28. jún 2014

@lusinda3 - opat klames.
1. Pises "kazdy", napr. Fresh ponukne specialnu zlavu na 1 produkt + cashback, zlavadna a jozko.sk 2+2, 2+3%, dalsie co som spominal, ten baumax mal minuly rok akciu tusim 15% len s lyoness kartou + 2% cashback, teraz zmenil taktiku...
2. Tie pozicie - je to na dlhsie, ten kto ta na to nahovoril ti to riadne nevysvetlil - a ked si aktivujes re-cash, vrati sa ti vsetko, chce to strategiu, hladat obchody s vysokou vernostnou vyhodou...
3. K tym 2000€ - ano, lenze to partnerstvo a novi zakaznici, to je na nezaplatenie, ak je dobra strategia, nastavene vyhody, ludia si taky obchod sami najdu, 2000 je oproti ziskom ktore to prinesie nic.
4. Ked mas pozicie/jednotky, tak je vyhodne ak mas pod sebou ludi, skor sa ti to vyhospodari a prinesie ti to ovela viac ako si tam dala, ked nemas, trva to dlhsie, to je chyba osoby ktora ti to dobre nevysvetlila. Usetrit na tom mozes aj bez ludi pod sebou, ked si najdes partnerov v tvojom meste a eshopy, alebo poskytovatelov energii (plyn, elektrina), napr. kupis auto, prislusenstvo k nemu, ked mas preddavky, tak mas 1-2% cashback plus sa ti vracaju preddavky vramci vernostnej vyhody, co moze byt od 1 az takmer do 50%.
.
Navyse sa od prveho chystaju velke zmeny, sam neviem presne co vsetko to bude, pockaj si. Dalej lyoness mastercard karta od novembra, ktorou bude asi mozne platit vsade a vsade ziskat cashback, neviem kedy pride k nam a ako presne bude fungovat, ale vsetko pride...

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamer8
29. jún 2014

@lusinda3 - citujem ta "kazdy jeden obchod ponukne lepsiu zlavu" - klamstvo, billa ma len 1%, vela inych obchodov nema ziadny vernostny program, to nie je viac ako lyoness partneri, napr. fresh ma 1+1%+0.5+0.5% pre znameho, rodinu, ale aj ked tych 2x0.5% nepocitam, nie je to menej, dalej tesco ma na lyoness poukazky rovnake percenta (1+1%+0.5+0.5%) a je mozne pouzit aj clubcard, takze je to spolu viac a plati to na vsetok tovar, aj akciovy! To je dokaz ze klames.
.
Tvrdil som ze pri pyramide musi KAZDY clen dat peniaze do systemu, pri MLM - lyoness nemusi davat peniaze NIKTO, ani cent, tie peniaze co tam idu su PREDDAVKAMI k buducim nakupom, davaju ich clenovia sami sebe DOBROVOLNE a mozu na tom zarobit - a ano, tie peniaze pri aktivacii recash sa daju vykupit spat - funguje to ako zaloha v obchode, das zalohu, neskor ti nieco vyrobia, doplatis zbytok a dostanes produkt, pri lyoness ti tato zaloha nikdy neprepadne a mozes ju vyuzit u vsetkych partneroch, nielen u jedneho.
.
Vlasny vernostny program si nedokaze vytvorit kazdy, mozno vacsie retazce, nie male obchodiky, no ludi uz unavuje nosit aj desiatky kariet v penazenke - a hlavne tie body mozu vyuzit len v tom jednom obchode, kde mozno nakupia raz za 10 rokov nejaky oblek a pod. Navyse si musia robit vlastnu reklamu, pri lyoness si ich najku zakaznici sami.
.
Baumax - po prve, plati tam aj karta, netreba kupovat poukazky! Po druhe, ta zlava o ktorej som pisal bola - a dokonca nie 15 ale az 20%, len na jeden produkt, ale aj na tovar v akcii, takze bolo mozne kupit taku hojdacku alebo bazen, cokolvek, neviem uz presne podmienky, bolo to konkretne len na poukazky, ale ta akcia bola, takze ja som neklamal! Dokonca boli aj dalsie akcie len pre clenov lyoness, tu su predmety emailov:
.
"bauMax Happy Hour - 18.5. od 9:00 do 11:00 dostanete 20% zľavu na 1 vybraný produkt!"
.
"Exkluzívne pre členov Lyoness – 17 septembra je Happy Day v Baumaxe + zaistite si 6 % členskú výhodu s originálnymi poukážkami Baumax." "-20% +6% clenska vyhoda", z toho je 2% priamy cashback, takze 20% a k tomu 2% priamo! Tato akcia bola hned 2x.
.
"Baumax ponúka exkluzívne jarné ponuky pre členov Lyoness- teraz využite výhody!" "Kupte 5x za 20€ + 1 poukazku vam darujeme!" - takze opat zlava 20€ pri nakupe za 100€, kolko je to percent? LEN pre clenov lyoness
.
Ja NEKLAMEM, to je dokaz, ak by to slo, zverejnim tu kludne obsah emailov. Baumax zmenil strategiu a zameriava sa teraz viac na svoj vernostny program, to je skoda, ale to neznamena ze neponukne dalsie podobne akcie pre lyoness clenov ako tie o ktorych som pisal!

dreamer8
29. jún 2014

@lusinda3 - nezavadzaj opat, je to ipad, trosku nieco ine, dalej ziska velke mnozstvo kariet s logom firmy, internet zdarma, neviem to vsetko uplne presne, ani ci sa nieco nezmenilo, ale dalej to je predsa reklama pre firmu, uvedenie na stranke ako novy partner, vies si predstavit kolko by taka reklama stala penazi?
.
Neviem odkial mas 7%, AFAIK je minimum 4%, uz som raz vysvetloval kam to ide, 1% priamy cashback na ucet po nazbierani 10€, 1% vernostna vyhoda, 2x pol percenta pre odporucatelov a 1% pre lyoness na jeho chod, na podporu, samozrejme aj zakladatelovi a premiovym clenom, presne podmienky kolko to je neviem, ale z toho percenta idu peniaze aj na charitu, aktivnu aj u nas - a to su peniaze obchodov, ja som tvrdil ze clenovia NEMUSIA davat do systemu ani cent, to je pravda!

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamer8
30. jún 2014

@lusinda3 - ved prave o to ide, obchody nemusia davat peniaze do reklamy, zisti si kolko stoji taky bilbord alebo tv reklama len na mesiac - tych 2000 je nic a na lyoness stranke bude uz natrvalo a nie je to len za reklamu, ale dostane aj to co som pisal. Ved obchod uz nemusi platit dalsie drahe reklamy ked je partnerom, lebo zakaznici si ho najdu vdaka lyoness.
.
Ty si taka sebecka, radsej ani ja nic nechcem, len aby moj znamy, sused tiez nic nemal, nenavidim tuto mentalitu! Ty nikomu nic nedavas, ked nechces davat odporucatelom, tak sa zaregistruj na stranke sama a nikomu tych 2x pol percenta nepojde, ale zostane to obchodnikom, alebo za sa registruj na clena rodiny, takto zostane aj priatelsky bonus v rodine, ci ani tej nedoprajes?
.
Ja z toho pisania tu nic nemam, len nenavidim klamstvo, opat pises ze ludia vidia iba "peniaze" spat, je to tak a ziadne uvodzovky tam nemaju co robit, prave vsade inde davaju "len body", lyoness dava peniaze.
.
K poziciam - to ze ty si si nezistila info, ze si si neprecitala co podpisujes, ze ti osoba ktora ta registrovala nevysvetlila, za to ani ja ani lyoness nemoze. Vykupit sa da vsetko, staci zapnut recash.

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamer8
30. jún 2014

@lusinda3 Ako casto ludia listuju na Lyoness stranke? Cudovala by si sa, ludia ked nakupuju, hladaju kde mozu usetrit, prip. prave ti odporucatelia v tom maju prehlad a hovoria svojim clenom kde mozu pouzivat Lyoness kartu a usetrit. Navyse Lyoness informuje o novych obchodoch aj emailom.
.
K tomu Fann, to je ich strategia, nepremyslena, myslim ze taki partneri skor lyoness skodia, ale s tym sa neda nic robit, inak myslim ze aj oni mali akcie pre lyoness clenov, ale uz sa mi nechce hladat.
.
K prehovaraniu ludi, ja som mal lyoness, vyhral som 4x za nakupovanie v sutazi ktora isla viac ako rok a ludia sami chceli aby som ich zaregistroval (jeden vyhral hned prvy mesiac po registracii a mesiac na to znova, uz mal 40€), teraz uz sutaz nejde a rodina a znami mojich clenov chceli aby som ich zaregistroval, peniaze z 1 nakupu tak budem mat ja, moj clen a este aj jeho clen.

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamer8
2. júl 2014

@lusinda3 neplatia v tescu poukazky? Ved mozes pouzit aj poukazky aj clubcard a mas zlavu 2x. - Ano, obchodnici odvadzaju 1% lyoness-u, pisal som to tu min. 5x.