Lyoness Slovakia a vaše skúsenosti s ním

lenkaa222
23. nov 2011

Máte niekto skúsenosti?? vaše názory

yanni
23. nov 2011

@martuska75 presne tak. alebo ich ma strasne vela, kedze je uz v tom od 2007, tak sa to mozno nazbiera. a je v tom time, tak to sa asi da. A "nakupila" si ludi aj z Rakuska a ti urcite viac minaju. No ja som to uz zatrhla, mne sa to neoplati. Ja zarabam radsej normalnym sposobom a nemusim nikoho vyprosovat aby sa zaregistroval.

sisaha
23. nov 2011

jednym slovom: odrb

yanni
23. nov 2011

@sisaha typicka pyramida. Nekonecny retazec.

sisaha
23. nov 2011

@yanni ludia by sa uz mali naucit, ze nikto im nikdy zadarmo nic neda...Vzdy je za tym nejake ALE...

aduskatt
23. nov 2011

@sisaha tiez mam ten pocit

lucinka4
23. nov 2011

lyoness je dobra vec,zalezi len na vas,ci chcete len prilepsit (profitovat z toho,ze nakupujete) alebo to chcete ako zarobkovu cinnost (to ale vyzaduje riadnu makacku a tiez potrebujete ludi) narozdiel od pyramidovych hier, kde musis vlozit peniaze aby boli vyplateni ti nad tebou,tu nic take nemusis robit...zalezi len a len na vas..proste nakpujues a raz za cas dostanes nejake peniazky, ktory by si za normalnych okolnosti nedostala..a vyhoda je aj to,ze napr v tescu platime my aj poukazkami aj pouzivame club card takze to mame vyhodnejsie ako ti,co maju len club card

aduskatt
23. nov 2011

@lucinka4 ako nemusis?.ak chces mat pod sebou mnozstvo ludi, aby sa ti to oplatilo, musis kazdemu venovat registracny poplatok 2 eura a ktosi spominal, ze tomu dotycnemu rovno da dve, tri karty............takze mat pod sebou aspon 50 ludi, nech sa mi nieco oplati je uz investicia nie mala..................alebo som zle pochopila princip?

yanni
23. nov 2011

@sisaha presne tak. a vela ludi sa da nalanarit bez podrobnych informacii. A casto je to tak, ze ten dotycny, co sa ta snazi presvedcit, ti nepovie vsetko podrobne. Alebo to v tej rychlosti ani nepochopis. Dobre, ze som sa tu trosku povypytovala. Tiez sa mi to prvotne zdalo OK, ale ako Qmichaela viac o tom hovori, je to pre mna blud. Totalna blbost. Suma 800 € je krasna ale kolko rokov je uz v tom a inak je v tom zainteresovana ako abycajny kupujuci. To my nikdy nedosiahneme. Alebo ano ale ja nemienim investovat kopu casu a cakat neviem kolko rokov a ktovie kolko penazi vyhodit aby som vobec nieco "zarobila".

katmi
23. nov 2011

@lucinka4 a aky je rozdiel medzi vyplatnym a vernostnym kontom?

katmi
23. nov 2011

baby.. mozem len nakupovat na kartu a body/peniaze z karty vyuzivat len ja?? nie?? nemusim sa s tym dalej zaoberat?? ci??? tusim sa zamotavam 😕

yanni
23. nov 2011

@aduskatt no ja som to tak tiez pochopila, za registraciu 2 eura. cize najskor vysolit 2 eura a kolko musim nakupit aby sa mi tie dva eura vratili?. Niekto tu spoominal tych 80 000 € minut, ked chcem zarobit 800 € za mesiac. Ako si to vypocitala. Hod nejaku rovnicu ak sa spoznas 😉

yanni
23. nov 2011

@katmi no ja som z toho tiez uz jelen.

aduskatt
23. nov 2011

@yanni ale dve eura vysolis len za seba...a dalsie eura vysolis za tych, ktorych registrujes pod seba....

lucinka4
23. nov 2011

ale co aby sa ti oplatilo? ved ty do systemu nemusis davat ziadne peniaze ak nechces... len si prilepsis obcasnymi pripisaniami na ucet, to nie je,ze dam peniaze a teraz musim makat aby sa mi vratili...

yanni
23. nov 2011

@aduskatt no ved to, to som pochopila. Cize ak cchcem na tom sýsteme aj nieco zarobit musim registrovat ludi pod seba. A zakazdym vyhodit 2 eura, hm kedy sa mi to vsetko vrati?

aduskatt
23. nov 2011

@lucinka4 ale ved tie poukazky, ktorymi platim v tescu si musim kupit najskor priamou platbou na ucet v banke, ci?.tak potom co na tom ziskam okrem tych, co zaplatia iba clubcard?.povedzme pri 50 eurovom nakupe 5centov navyse??

lucinka4
23. nov 2011

momentalne v tom nie som taka zbehla ako tusim michaela,co je tam od neviem kedy ale podstatny rozdiel je,ze na vyplatnom(to je to 1percento z kazdeho nakupu) si nastavis aby ti chodili peniaze na ucet(tvoj bankovy) a pri vernostnom si sporis (to su zvyskove rabaty od obchodnikov), ked nasporis 50eur tak si kupis poziciu a toto je naozaj na dlhsie vysvetlovanie ale v roznych mestach funguju tzv info vecery,kde to vsetko vysvetli konkretny clovek...ked som s tym zacinala tak som sa hrozne bala pyramidy ale nie je to ono...

lucinka4
23. nov 2011

@aduskatt , neviem ako v Trnave ale v Nitre je priamo v Galerii tesco predajna, kde si ich mozes kupit priamo v akom mnozstve chces,min tusim 30eur, no my vzdy kupujeme okolo 70 kedze do tesca chodime na velky rodinny nakup

yanni
23. nov 2011

@lucinka4 akoze tam nic nevlozim. minimalne tie 2 eura. A ked tym nechcem zarabat ale si len obcas za moje nakupy prilepsit? Ved to mam aj v tescu tak. Club Card maju moji fotrovci zadara, dokonca tam nechodia ani pravidelne, len obcas a dostanu raz za cas (viac raz do roka) obalku s rabatovymi poukazkami na tovar plus penaznu poukazku minimalne 1,50 €, minuly tyzden tam bola dokonca sesteurova. A neinvestujes nic, len ze si tam ides raz za cas kupit rozky, nemusis nikoho vyprosukavat aby isiel do systemu a nestaras sa o nic.

katmi
23. nov 2011

@lucinka4 cize aj v nastaveniach si treba zaciarknut ze Cashback z nákupov použiť na 1-2% na vyplatne konto??? alebo tu druhu moznost max 1% na vyplatne konto a zvysok na vernostne konto???? 😕

aduskatt
23. nov 2011

@lucinka4 tak potom ake ziadne investicie, ked musim investovat este aj 50 eur na to, aby som si kupila poziciu?.tak toto sa mi uz fakt prestava pacit, aj ked na zaciatku temy som bola nadsena...........

lucinka4
23. nov 2011

Predajné miesto poukážok

EKOFRUCT s.r.o. - predajňa ASTRA
Športová 523/6, 91701 Trnava

Jana Vinšová - WISH
K. Čulena 12, 91701 Trnava

toto som stiahla zo stranky

aduskatt
23. nov 2011

@lucinka4 a co mam z tych poukazok? zaplatim s nimi rovnako ako s peniazmi, nie? .ci mi nieco uniklo?

katmi
23. nov 2011

@yanni asi to bude naozaj fungovat na principe ako Tesco..akurat ze Lyoness ti dava moznost vybrat si, ci chces usporene peniaze z nakupu vlozit na osobny ucet.. aspon ja som to takto pochopila...

aduskatt
23. nov 2011

@lucinka4 nejde o to kde, ja si ich viem kupit aj vladom na ucet, len sa pytam, na co mi tie poukazky su, ked tak ci tak, za 20 eurovu dam 20 eur....a zaplatim s nou rovnako, ako by som platila v obchode.................dostanem spat 2 centy?..........toto nejak nehcapem, ze preco mam kupovat tie poukazky....asi mi niekde nieco uniklo........

michaela80
23. nov 2011

@martuska75 ja tie peniaze uz dostavam z pozicii nie z percent z nakupov.... 🙂 🙂 🙂
@yanni ocino dostal 2 x tolko...jemu minuly tyzden len prislo 1300 🙂 🙂 🙂 🙂

yanni
23. nov 2011

@aduskatt presne tak, aj ja som bola nadsena, kukla som aj web, ale ako sa to tu rozbieha s vysvetlovanim, je to cím dalej tym viac len oblbovanie a tahanie prachov z vrecka.

michaela80
23. nov 2011

@aduskatt ty si nemusis kupit poziciu..ta sa ti vytvori aj z nakupov...

aduskatt
23. nov 2011

@michaela80 a tie pozicie si kupujes, ak som dobre pochopila, je tak?

lucinka4
23. nov 2011

@yanni ked sa registrujes online,neplatis nic..a kartu mozes vyuzivat po celom svete,tento system funguje uz naozaj celosvetovo

@katmi ked chces vsetko na ucet tak na vyplatne,hoci je vyhodnejsie(perspektivne do buducna) si dat na vernostne
@aduskatt ty si nemusis kupit poziciu, pozicia sa ti vytvori z penazi,ktore ti budu posielat obchodnici prostrednictvom lyoness , ale mozes si kupit,toto je ale uz potom skor o zarabani a je nutne sa tomu venovat viac