Magnézium. Je škodlivé?

9. marca 2015   • 
fotoportrét
fotoportrét
barabra1
Registrovala sa 15. júna 2008 na modrykonik.sk. Pridala 81 príspevkov a 1 album. Okres Kysucké Nové Mesto.
 Je magnezium skodlive?Pocula som ze ano?Je to pravda?
18. jún 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
gerena
Registrovala sa 18. februára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 3349 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Košice.
 konkretne naco by to malo byt skodlive?
18. jún 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eva7780
13
Registrovala sa 25. februára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 13705 príspevkov. Má 14 priateľov.
 ja som uzivala sumive mavala som kce v nohach a pomohlo to,aspon si myslim a som stale živa emoticon emoticon emoticon
18. jún 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
asitka
Registrovala sa 23. mája 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1862 príspevkov. Okres Žilina.
 ja som magnezium brala dva krát denne, keď som bola tehotná...a v pohode...keby bolo škodlivé, by ti ho nedávali...a ani mne, ani žiadnej inej...ja som ho brala tuším hlavne kôli tlaku...
18. jún 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roasha
Registrovala sa 6. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 6248 príspevkov. Má 1 priateľa.
 barabra nebojkaj,Mg nie je skodlive,ja som ho pocas tehu brala 3x2tbl500mg.pekne vyrovnava tlak,prebytok "odide"mocom ako vit C.nevyhoda je len pokial mas problem s oblickami,moze podporit tvorbu oblic.kamenov/mala som/. emoticon
18. jún 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danielitka26
37
Registrovala sa 21. januára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 2969 príspevkov. Má 26 priateľov.
 aj ja žijem na magne a som tu ...je dobré v tehu pri tlaku ...pri nejakom strese alebo depke na ukludnenie ..pri kŕčoch ...magne je super vec emoticon
18. jún 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silivren
Registrovala sa 20. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Má 2 priateľov. Bratislava - Petržalka.
 starsia tema, ale: ak ti to predpisal lekar, mal svoj dovod a riad sa jeho pokynmi.

pokial nemas ziadne tazkosti, preventivne sa neodporuca ho len tak brat. telu postaci mnozstvo ktore mas v tehotenskych vitaminoch alebo mineralkach a pestrej strave.

horcik uvolnuje matericu, preto sa predpisuje pri tvrdnuti, krcoch, vysokom tlaku... a vysadzuje par tyzdnov pred terminom porodu. su pripady, kedy je potom porod tazsi (ktory nie emoticon, dietatko vaecsie, spave ci naopak placlive... co by ti vedelo potvrdit ale aj vyvratit mnoho mamiciek - na kazdy organizmus ma zjavne ine ucinky...
9. mar o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Podobné diskusie

Populárne albumy