Máte tetovanie?

ekinkala
10. feb 2013

chcela by som vediet ci vas to bolelo? A ci ste pripadne po nom nemali zvysenu teplotu?diky

gubcikova
10. feb 2013

@ekinkala mám na lítku a nebolelo.nemala som teplotu.ty máš?

ekinkala
autor
10. feb 2013

minule leto som si dala na kotnik napis a bolo to uplne v pohode sice to bolelo ja svina ale v poho v piatok som bola u toho isteho na lopatku kvetinu a ako zacal dosli mi zle tak som to predychala a musel dokoncit aspon obrisi a dohodli sme sa ze tienovanie nechame na potom ked sa zahoji v cera vecer som mala taku zimnicu a miernu teplotu uz je to fajn a citala som ze je to normalne pokial je niekto citlivejsi ale mala som silnu menstruaciu ked som bola na tetovani mohlo to byt s toho ale ajtak to hrozne boliiiii a to ani nejsom citlivka

gubcikova
10. feb 2013

@ekinkala môj chlap má na celej lopatke a povedal že väčšiu bolesť nezažil

ekinkala
autor
10. feb 2013

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to mi ani nehovor ja idem este na dokoncenie lebo takto to nemozem mat

adula3334
10. feb 2013

Ja mam na lytku,a skoncila som s tym aj v nemocnici.sa mi to zapalilo,vysoke teploty k tomu,bolela ma noha,ze som ani behat nemohla..samotne tetovanie sa dalo vydrzat..este by som chcela jedno,ale tie bolesti po uz netuzim zazit,takze radsej nie

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkaseiner
10. feb 2013

@ekinkala ja sa dost cudujem... mam 1 tetovanie pod lopatkou...nebolelo, skor to bol taky divny pocit... ziadna horucka, ani neskor ziadne bolesti...tym ze sa cudujem myslim to, ze tu viacere pisete o bolestiach, horuckach...
Ten co ma tetoval sa ma ale dost casto opytal ci to zvladam, ci mi nie je na omdletie a pod....

willy_wonka
10. feb 2013

@ekinkala mam, od krku dole ku lopatkam(v strede) a trocha neprijemne bolo miesto hned na krku,inak v pohode a ani som nemala ziadne tazkosti.

kattrin5
10. feb 2013

Ja mam tetovania mala som piercingy v jazyku a v pere a moc to nebolelo. Tetovanie mam na ramene

ekinkala
autor
10. feb 2013

@katkaseiner ty to mas pod lopatkou tak ze to tak nebolelo lebo to nieje na kosti aj mam na kotniku uz a to sa dalo zvladnut ale na lopatke to boli hrozne je to priamo na kosti jaaau

ekinkala
autor
10. feb 2013

@adula3334 ahoj ja ti nemam zapalene mam to praveze velmi pekne ani cervene to nemam nic len som mala vecer trosku teplotu uz dnes je fajn ....a co ti v nemocnici urobili?

ekinkala
autor
10. feb 2013

@kattrin5 piercing som mala aj ja aj v nose aj pod perou nos som si dokonca sama prepichla to nebolelo vobec

sante81
10. feb 2013

ja som sa dala tetovat pred 13 rokmi, velké oči som mala, ze to nebude boliet, chcela som na zátylok niečo alebo na lopatky. ale ked som prisla do studia, prvé čo som sa spytala že či to bude boliet a kolko to bude trvat. vraj minim 3 hod a boliet to bude, tak som sa zlakla a vybrala som si najmensie -neviemčo- čo z ponuky mali, a dala som sa tetovat na pravé rameno. no po 13 rokoch to vyzera ako lietajuca sekera a do dnesného dna lutujem to rozhodnutie

ewwe
10. feb 2013

ahoj, no ja mam tetovanie asi rok uz tomu bude, davala som si to vzadu na chrbat a zatylok, na krcnu chrbticu, vraj tam najviac boli, no mna to vobec nebolelo, mala som pocit akoby mi to tam kreslil nejakym atramentovym perom, ziadne teploty, nic, potom som si to poctivo 2xdenne natierala kalciovou mastou z lekarne asi 3tyzdne aby sa vsetko pekne zahojilo a netvorili sa chrasty, takze je to asi kazdeho osobne vnimanie bolesti 🙂 ja by som sa kludne dala tetovat znova,

freyjanr
10. feb 2013

@ekinkala ja mam dve dost velke a nebolelo,prijemne to neni ale bolestou by som to nenazvala,mozno trosku ked sa prilis dlho tatter hra na jednom mieste

adula3334
10. feb 2013

@ekinkala uz si nepamatam,mam ho uz 8 rokov...ale bola som tam 2 dni,a pamatam si,ze som mala antibiotika,ale tiez neviem ake...

lienka38
10. feb 2013

Ja mám cez pól chrbta, žiadne bolesti,len zvláštny pocit, ktorý som nevnimala už po 2-3 hodinách.
Tiez nerozumiem, aké teploty atd.... Ak si dat tetovanie tak v overenom salone! Kde sa dodržuje hygiena! 🙂
A počula som, že ženy znášajú tatoo omnoho lepšie ako najväčší chlap! Samozrejme záleží, na akú časť tela si dáš, ale nieje to na umretie 🙂

ekinkala
autor
10. feb 2013

salon neni problem uz mam jedno tetovanie od neho je kvalitny teter

lienka38
10. feb 2013

Tak? Potom vieš, či ta to bolelo. Alebo máš s tetovanim problém?

lienka38
10. feb 2013

No už som si precitala, ze si mala problém. Nikdy som sa s tým nestretla, ani som to nepocula. A mna tetovali tiez, ked som mala menzes, nic mi nebolo, praveze mu to vôbec nekrvacalo a bál sa, či mu chytí farba. Všetko bolo Ok. Ale ked už odneho jedno máš a v pohode, tak to bude asi preto, bola si oslabena!

katkaseiner
10. feb 2013

@ekinkala nechapem co si napisala, skus si to po sebe precitat... v kazdom pripade kazdy ma iny prah bolesti

ekinkala
autor
11. feb 2013

@katkaseiner comu konkretne nechapes?

ekinkala
autor
11. feb 2013

@lienka38 no mam na kotniku a bolelo ma to ale nebolo to take hrozne a v piatok som sa bola dat tetovat na lopatku len zacal a strasne to bolelo po 30sek mi doslo tak blbo ma zalial pot a tak musela som to predychat a potom dokoncil obrisi to uz bolo fajn ale tienovanie sme nechali na potom ked sa to zahoji a den po tom vecer som mala zimnicu a zvysenu teplotu dala som si paralen a potom mi to kleslo teraz mi je uz fajn a ani to nemam cervene ani zapalene nic krasne zahojene len mam obavi este s toho dokoncenia moze to byt tym ze som mala menstruaciu?

elebe
11. feb 2013

@ekinkala ahoj ja mám štyri tetovania,bolelo,ale dalo sa vydržať...no pri jednom nie to som aj plakala,lebo ho mám na pravom boku k pupku a to bolelo.....ja si myslím že si to mohla mať z toho že si mala menzes,vtedy je žena citlivejšia.....uvidíš že to bude lepšie keď nebudeš mať svoje dni,veď na lopatke je to nič 😉 ja mám dole na kotníku,potom na lýtku,potom na boku na stehne a to na boku k bruchu a v poho,aj sa mi to celkom pekne hojilo 😉

lienka38
11. feb 2013

@ekinkala Naozaj neviem, niesom odborník! Ale kamaratka je majiteľka jedného tetovacieho salona, kde som sa dala tetovat ja, ona vedela, ze mám menzes a povedala mi, ze to bude buď veľa krvacat, alebo malo a farba by zle chytila. Ak si zdravá, ak nemáš v tele zápal, ak bola zabezpečená hygiena, tak si myslím, ze ti to zapricinilo to. Len na lopatke mna to vôbec nebolelo, ale každá ma iný prah bolesti. Takze bolesť, únava, vyčerpanosť, do toho menzes.... A teplota.... Zimnica je už priznak k teplote, nakoľko si ju mala vysokú....Takze skús sa dat do poriadku, nech si zdravá, bez menzesu, najedená...chod a uvidiš, zober si piť a nalievaj sa vodou, to mi poradili, ak by som mala mat problém. Len naozaj je dôležitá HYGIENA! 😉
Tak daj vedieť potom, ako si dopadla!

ekinkala
autor
11. feb 2013

@elebe no len ja som dost chuda a je to rovno na kosti mozno preto tak bolelo ale malo som jedla v ten den bola som s toho vystresovana a este som mala menstruaciu tak hadam dokoncenie bude fajn s hojenim nemam problem mam to pekne ani cervene ani zapalene nic pekne sa hoji len mam trochu strach aby som potom nemala este vacsiu teplotu ked to dokonci

elebe
11. feb 2013

@ekinkala aj ja som chudá palička.....nepoviem že nebolelo,ale dalo sa vydržať,ja mám všetky tetká farebné,takže to dávajú aj hlbšie a zmákla som 😉 myslím si že to bolo tou menštruáciou....lebo ak si nemala takúto reakciu pri prvom tak by si nemala mať ani pri druhom.....ja som mala rozdiel len v dlžke hojenia,inak nič a natierala som si to lekárskou vazelinou 🙂

ekinkala
autor
11. feb 2013

@lienka38 neviem co mam spravit takto to nechat nemozem dokoncit to treba len aby som potom nemala este vacsiu teplotu achhh jaaj

ekinkala
autor
11. feb 2013

@elebe mmmmm dufam ze ti bolo tym no na tienovanie musim ist ci chcem ci nie ak chcem aby ro nejako vyzeralo a ved to ze pri prvom absolutne nic a to vseci hovorili ze kotnik je taky najbolestivejsi

elebe
11. feb 2013

@ekinkala no ja mám tiež na kotníku a mne to trochu napuchlo,ale nebolelo,to čo mám na lýtku,pri tom som aj raňajkovala to úplne že nič,na stehne mi to najprv krvácalo,takže mi to musel veľa dezinfikovať a to na boku bolo najhoršie,ale dalo sa to zvládnuť......hlavne klud,to zvládneš,mysli na to aká budeš krásna 😀 😀