Na aké čistiace prostriedky nedáte dopustiť?

abbi
21. máj 2009

ahojte zienky 😉 😉
myslim, ze kazda mame nieco na co nedame dopustit. Napriklad ja si velmi pochvalujem CILIT BANG. na moj sporak uplne super, alebo mi bol odporucane na pranie BONUX activ gel a musim povedat, ze Persil aj Ariel sa mozu skovat. Rada si necham poradit a preto ma zaujima na co vy nedate dopustit alebo co odporucate ??? 😉 😉 😉

abbi
autor
21. máj 2009

ze skovat 😲 😲 😲 ups schovat 😀 😀

monkula
21. máj 2009

abbi, je fakt dobrý ten Cilit? Aj ja periem v Bonuxe,a le v prášku,a le rozmýšľam nad Perwolom Black magic, máte skúsenosti?

abbi
autor
21. máj 2009

monkula.. ja si ho chvalim. hned idu spiny dolu. a mam aj CIF krem a hruza.. neda sa porovnat 😉 😉
Perwol magic Black som mala a je to OK ale nic extra.. ale na cisto ciernu som pouzivala 😉

sue
21. máj 2009

...u mňa krémový Cif citrónový - pri vianočnom upratovaní dva týždne pred pôrodom som minula tri fľaše 🙄 😀 😝 😀

monkula
21. máj 2009

sue 😀 😀 😀
ale teraz som kúpila Savo glanc, vôňa letných kvetov, no krásne vonia 😵

hasleerka
21. máj 2009

možno sa budete smiať ale ja nedám dopustiť na mydlo od palmy , obyčajné kokosové, vyperiem s ním všetky flaky

k.a.t.k.a.
21. máj 2009

DM-cke WC tablety /take gulate s oranzovo gelovym stredom / 😵 perfetkne mi prevonaju cele Wecko, co sa doteraz nepodarilo ani Brefu

digysa
22. máj 2009

Ja nedam dopustit na vodu. Pijem ju kazdy den....

Alebo som zle pochopila temu? O com sa tu bavime? Myslela tym autorka NA KTORE DOMACE CISTIACE PRIPRAVKY NEDATE DOPUSTIT? Alebo to je vseobecne....? Trosku treba konkretizovat....

darina77
22. máj 2009

Mne sa cilit bang neosvedčil, cif sa mi zdá účinnejší

zrzulka
22. máj 2009

ja zase nedam dopustit na antibakterialne geliky a utierky. Pri malom dietati nepostradatelna vec🙂 uz som chora ked niekam ideme a nemam po ruke. A moj muz takisto. Hygiena nadovsetko🙂))

mamutka
22. máj 2009

ja nedam dopustit na konika 😀

bejbypd
22. máj 2009

ja nedam dopustit na moju najoblubenejsiu vonavku mont blanc 😉

pancake
22. máj 2009

a ja na moju vonavku Angel. 😵

leva
22. máj 2009

Parky z Lidl,tie hydinove 😀 to ma tak napadlo,bo akurat sme mali s manzelom.

jul
22. máj 2009

ja zase na sampon Head and Shoulders,pouzivam ho uz niekolko rokov,odvtedy som nemala ani 1 lupinu 😅

iplusr
22. máj 2009

jahody. minonky, orieskova cokolada, tulipany, more ... a ticho

lucaska
22. máj 2009

karamelova milka......................... 😉

linddi
22. máj 2009

napolitánka Mila 😀 mňáááám

abbi
autor
22. máj 2009

Ahoj Jul.. ja tiez Head and Shoulders a odvtedy ziadne lupiny 😉 😉

Digysa ...voda je super. moj najoblubenejsi drink 😉 😉

avanka
22. máj 2009

ja nedam dopustit na 4 najuzasnejsich ludi v mojom zivote, na mojich rodicov, manzela a syna 😉

a este na zeleninu akehokolvek druhu, bez nej by som bola chora 😅

jul
22. máj 2009

a nedam dopustit na fixinelu,uzasne zlikviduje vodny kamen 🙂

duskaf
22. máj 2009

jul- ja si ju musím kúpiť, úplne som na ňu zabudla. 🙂
Ďakujem.

eva7780
23. máj 2009

deli orieškovú,jahody,hrozno

abbi
autor
23. máj 2009

aj ja pouzivam fixinelu a je uplne skvela 😉 😉
Tiez v Lidli predavaju UZASNE prazene oriesky... lepsie som nemala 😉 😉

vinka
23. máj 2009

Tak z kuchyne ja nedám dopustit na pekárnik.Je to velký zázrak v malej krabici. 😀 A ešte na umývačku riadu.To sú dve veci v kuchyni bez ktorých by sa mi už tažko žilo.A nielen mne ale aj mojej mamke.Dokonca ked som išla reklamovat pekárnik mala slzavé údolie,že čo teraz.Ten u nás fičí minimálne raz denne ak nie 2-3 krát. 😀 😀

horalka777
23. máj 2009

na horalku 😎 😀

katja78
23. máj 2009

na svoju rodinu,
Mila rezy,
Dettol spray,
vôňu frézií
a ešte brokolicu 🙂

vinka
23. máj 2009

Mnam Mila rezy.Ten keksík je starý ale stále chutný. 😀 Ja som ju milovala ako dieta a stále si ju aj s detmi kupujem. 😀

katja78
23. máj 2009

som zabudla: VINEUUUUUU (ale len bielu)

mirka414
23. máj 2009

na mojho svokra. 😵 ma 90rokov,ale jeho rady su nad zlato.