Nájde sa dáka pani na upratovanie v Bernolákove?

mirhus
21. jan 2008

ahojte,

hladam pani na upratovanie nasho domu, byvame v Bernolakove, potrebujem niekoho raz za dva tyzdne na 5 hodin, predstava o cene do 100 Sk na hodinu.

Prosim poradte niekoho !

dakujem

Mirka

katy1979
21. jan 2008

taxa je od 150 vyššie. Za stovku nikoho nenájdeš

slavik
21. jan 2008

Možno sa nájde nejaká študentka aj za 100,-- 🙂

katy1979
21. jan 2008

tak hodne štestí. Ale bývate na dedine takže sa možno niekto nájde

dominica
21. jan 2008

ahojte, ja chodím raz do týždňa upratovať v meste, upracem asi za 4-5 hod. ak mi varujú malého, ak som s ním tak oveľa dlhšie, zo začiatku to bolo aj skoro 6 hod. a dostanem 500 Sk a som veľmi šťastná, lebo do mesiaca sú to 2000ky. Je im jedno koľko to bude trvať, nie som platená od hodiny 😉 , ale som šťastná, že si zarobím popri materskej.

emjee
22. jan 2008

osobne by som upratovanie tiez platila od "urobeneho" nie od odrobenych hodin 😉

mirhus
autor
22. jan 2008

Dominika takuto mam predstavu aj ja, napr. niekto popri materskej alebo na dochodku. Nechcem niekoho kto sa tym zivy, lebo ako napisala Katy nenajdem pod 100

yonanevi
22. jan 2008

ja by som zaplatila trocha viacej ako 100na hodinu to je velmi malo si myslim 😅 vsade ked chodite pratat sa plati tak od hodin a vacsinou si volate niekoho na 3 hodiny raz tyzdene a podla toho sa plati jasne ak je niekto sikovny uprace to aj skor 😀

dominica
22. jan 2008

mamička na materskej, alebo pani na dôchodku uvíta aj 100,- na hod., ja by som viacej nedala. A platenie od hodiny tiež nie, lebo potom sa nemá človek kam ponáhľať 😀 . Ak by som bola od hodiny, tak som tam aj viac, ale keď viem, že dostanem 500,- tak makám o dušu, nech to mám skôr za sebou a idem domov 😉

katy1979
22. jan 2008

mám mamu na dôchodku a tá síce upratuje v bratislave, ale povedala mi že 100Sk je málo. Ale preto hovorím že možno niekde to bude niekomu stačiť. Ale ak bude chodiť upratovať iba raz za dva týždne to je 500Sk a dokopy 1000Sk na mesiac. Mama nie je tiež platená od hodiny jednoducho sa dohodli na taxe ktorú dostane.

tweety22
22. jan 2008

ahojte, ak potrebujete niekto spolahlivu babu na upratovanie, mozem vam dohodit moju studentku co mi obcas vypomaha so zehlenim, je velmi mila a pracovita 🙂 staci mi poslat IP

mirhus
autor
5. feb 2008

dakujem vam, nasla som !

aleale1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tribitka
7. mar 2008

aleale, u mna sa už cez rôzne agentury vystriedali 4 pani na upratovanie, ale 140 na hodinu je veľa aj na Blavu....

tweety22
7. mar 2008

ahojte, ja som mojej studacke davala 100sk za hodinu a bola fakt happy pretoze popri tych brigadach kde ich zdieraju sa jej to zdali velmi slusne peniazky 🙂 ale sama som upratovala v nemecku pocas studia a tam som pod 9euro nesla 😎

brano1985
28. jún 2009

Ahojte. Neviete mi niekto poradit studentku na upratovanie 2izboveho bytu v bratislave-ruzinov. 1x tyzdenne. Bezne upratovanie - max 2 hod tyzdenne (pripadne po dohode raz za 2 tyzdne na 4 hodiny). Neviem, kolko ponuknut na upratanie - rozmyslal som 10 eur za upratanie..

cessy
28. jún 2009

jednej mojej znamej chodi pani upratovat raz do tyzdna....uprace pozehli, dohodli sa na sume 500sk. ale po odchode pani upratovacky sa dom ligoce. obcas za priplatok pokosi zahradu

annalubuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annalubuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ha.l
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
murcos
24. nov 2009

mozem sa vas nieco opytat? co vas viedlo /vedie ku tomu, aby ste zamestnali upratovacku?
nemate cas, nemate ku tomu vztah alebo existuju aj ine dovody?
neberte to ako provokacnu otazku prosim, cisto ma to zaujima why?
ja mam doma tri deti, som sice este pol roka na materskej..ale musim sa uz obzerat po robote,tak som zacala fachcit z domu...ale priznam sa, ze ma dodnes nenapadlo upratovacku najat, kedze sa obavam, ze pri troch ratolestiach by po urobeni prace mohla zacat odznovu...a pekne dookola, takze u nas doma sa na robeni poriadku spolupodielaju vsetci clenovia domacnosti.

norik1
24. nov 2009

Murcos vies co? najcastejsie je to o stratenom case, ktory mozes venovat dietatu - obzvlast ak dana mamicka pracuje. Ak deli svoj den medzi pracu, dieta, manzela, domacnost a nejaky ten spanok - nieco musi ist z kola von.... a ak sa daju vyclenit nejake tie financie.... koniec koncov je to len sluzba, ktora sa da zaplatit.... ako ked ides do restiky a tam ti niekto uvari jedlo a zaplatis ho nehorazne, lebo ked si ho uvaris doma sama, je to lacnejsie, ale ten cas straveny varenim ti nevrati nikto. Aspon takto to vnimam ja 🙂

No a niekto k tomu jednoducho nema vztah, napriklad ja a zehlenie vedieme vojnu od veky vekov..... 😀 😀

murcos
24. nov 2009

norika, tak to ja radsej budem dalej zapajat do upratovania deti, (konecne bola som tak vychovana aj ja) a za tie usetrene prachy doprajem detom radsej vylet...alebo spolocnu veceru v tej restike 😀

norik1
24. nov 2009

murcos ja upratovacku nemam 😉

...ale nikdy nehovor nikdy...a moj maly mi toho vela nepoprace, skor naopak 😲

murcos
24. nov 2009

norik, ano mas pravdu. nikdy nehovor nikdy.
ja pokial budem vladat cudziu osobu si do veci nepustim 😀

norik1
24. nov 2009

no je pravda, ze aj na to treba odvahu 😉

vroni
24. nov 2009

murcos, my máme pani, ktorá nám chodí pomáhať, aj keď dieťa mám fixne len jedno (na víkendy na striedačku tri) Domácnosti sa venujem tak málo, ako sa len dá. Nebaví ma to, nezaujíma a čo si budeme klamať - neviem to urobiť poriadne (fakt neviem, nie je to len neochotou urobiť to alebo ono) Pri predstave, že by som mala do týždňa tých cca 10 hodín (ktoré chodí upratovačka) lietať ako pilotka vysávača, olizovať dlážky, ofukovať prach a žehliť hory prádla (to mi paradoxne robí ešte najmenší problém) mám bolenie brucha. Iste, ak by som musela (napríklad z finančných dôvodov), tak by som si ani nehvízdla a makala. Ale máme prácu ja i chlap, našťastie prácu, ktorá nás baví a dáva nám možnosť vyhnúť sa činnostiam, ktoré nerobíme radi, tak to využívame. Pani je veľmi fajn a nemenili by sme ju ani keby zdvihla cenu (týmto dúfam, že na modrého koňa nechodí 😀 ) Bežné, denno-denné práce ako vyložiť, naložiť umývačku, spratať riady, vyniesť smeti a podobne samozrejme zvládame v spoločnej réžii aj bez upratovačky.

norik1
24. nov 2009

no presne to som mala na mylsi vroni 😉

murcos
24. nov 2009

vroni, financne by som si to vedela dovolit aj ja. ale cez to vsetko si myslim, ze dieta sa tou pracou tiez uci. sorry, ale po rocnom vela upratovania nie je....
mala ma v skolke vykvety, ktore bezne povedia vychovavatelke - ked si ma po sebe upratat hracky, ze ono to teda robit nebude, lebo ved doma maju putze....
jasne, ked je zena maximalne pracovne vytazena, niet o com..

murcos
24. nov 2009

a este nieco. vroni, mame barak, zahradu, tri deti ku tomu, mangel pracuje....takze vela visi na mne,
nemam vsak pocit, ze by som desat hodin travila za vysavacom. spinu v dome nemame 😀

sue
24. nov 2009

Murcos, nikoho by som neodsudzovala zato, že si najme pani na upratovanie.

Ja som desný puntičkár a do bytu (na žehlenie už vôbec - nezniesla by som,aby sa niekto dotýkal vecí,ktorési ja dávam na telo) by som nikoho nepustila, ale - moju mamku na to nahováram už dlho. Niežeby nevedela upratovať, aelbo by na to nemala čas... ale vyslovene ju to ničí, je z toho nervná... a neviem na čo by to mala robiť, keď jej to robí zle. Nesúhlasím s tým, že deti,ktorých rodičia majú upratovačky nutne musia byť neporiadni, resp, neschopní si upratať. Vždy sa dá veci vysvetliť a veľmi jednoducho sa s deťmi dohodnúť 😉