Nastreľovanie náušnic v Košiciach

jenn44
21. jan 2010

Ahojte maminky, ziadnu taku temu som tu este nenasla, rada by som sa spytala od kedy a kde nastreluju nausnicky v Kosiciach a kde je tak najlepsie, co sa tyka presnosti, bolesti a ceny 😀 dakujem krasne, Janka

danu
27. jan 2010

zazka • Dnes o 15:50
Ahojte,

ma niekto skusenost s dobrou pediatrickou/pediatrom v Kosiciach, ktori prepichuju uska nastrelovanim, nie ihlou? Poradte nam prosim a poslite kontakt. Vdaka

ssstanka
20. aug 2010

@jenn44 Ahoj,viem ze v meste na hlavnej nastreluju nausnice cena je 10e za par, co je podla mna dobra cena....
u nas na tahynovciach ta vyde nastrelenie len jednej nausnice 7,e

jenn44
autor
20. aug 2010

Dakujem velmi pekne, dala som nastrelit na Terase, na Narcisovej, smiesne, lebo je to dve brany odo mna 🙂)) a dobre nastrelila... ak by ste chceli kontakt, v pohode. 8eur vsetko komplet ak dobre pamatam.

junovka
21. aug 2010

@jenn44 jeej, to je hned vedla mna, kde byvam.Asi mame na mysli rovnaky kozmeticjy salon, ze?Strasne mila kozmeticka je tam 😉 🙂

ncora
15. sep 2010

Ahojte chcem sa opytat ci mi viete presne napisat kde nastreluju nausnicky v Ke najlepsie niekde v meste alebo KE sever....dakujem velmi pekne.....

jagatko
16. sep 2010

Ja som davala teraz malej nastrelovat nausnice v meste v klenotnictve Rubin za 10 eur, mala to zvladla super skoro vobec neplakala, uska jej nezahnisali, musi mat 6 mesiacov, ziadaju ukazat karticku poistenca

ncora
16. sep 2010

@jagatko Ahoj dakujem a nastreluju tam aj dospelym?..alebo iba detom?...

jagatko
16. sep 2010

urcite kazdemu

titulienka
16. sep 2010

tak isto som dala vsetkym trom dievcatam nastrelit v Rubine, vobec to nezareagovali...bola som spokojna , a mali presne 6 mes. 😉

michsme
27. sep 2010

jenn44, mozes mi dat prosim kontakt? Dakujem

lkm
25. okt 2010

@jenn44 tiez hladam kontakt kde dobre nastreluju nausnicky, mohla by si mi prosim ta poslat kontakt ?
dakujem pekny vecer

bambucinka
3. feb 2011

Nastreľovanie náušníc od 6 mes. Študio25 Košice Nad Jazerom Levočská 2, Košice www.studio25.sk

deina79
28. feb 2011

mamicky ake mate skusenosti?mam 8mesacnu dcerku, no bojim sa jej dat nastrelit, ci nebude velmi plakat?
Ako boli na tom vase dcerenky?

ibi
1. mar 2011

Nám nastrelili v Rubine, naozaj to je rýchle a pre dieťatko šetrne. Zle nám však nastrelili jednu a bola cca o 1mm nesymetricky, tvarili sa, že nic. Doma som ju po 3 dňoch vybrala a šli sme ešte raz ...našťastie jej prvá dierka zarastla. Odporúčam dobre skontrolovať, či to dobre zakreslia pred nastrelenim.

luy
19. mar 2011

@bambucinka dobrý aj ja bývam na jazere ozaj je to u nás dobré,neplakala malá velmi?Máme 5,5 mesiaca a chcem jej dať náušnice,ale velmi sa bojím.

bambucinka
21. mar 2011

Ahoj luy, malá / 9 mes. /nám pri nastreľovaní plakala už ked jej dezinfikovala uško , takže samotný prepich ani nepostrehla lebo vkuse plakala ale po nastreleni som jej dala flašku z čajíkom a všetko bolo zabudnuté...určite sa nemáš čoho báť... 😉

dejka77
7. nov 2011

Ahojte, poradite mi ake nausnice su najlepsie (z hladiska bezpecnosti) pre 1rocne dievcatko? Mne sa velmi pacia kruzky, ale bojim sa, aby si ich nestrhla.

dejka77
9. nov 2011

to tu nikto nie je?

tina00
25. jan 2012

ahojte maminky.....ja by som sa vas chcela opytat kde dobre nastreluju nausnice v kosiciach....mala ma 5,5 mes.a potrebovala by som nejaky kontakt alebo adresu.ihlou mi to uz nikde nezrobia a ani by som nedala lebo sa bojim ze bude strasne plakat.ale usko mame troska take ine 🙂 ten lalocik dole je blisie k tvaricke a boja sa nam nastrelit nausnice aby jej nejako neublizili alebo aby sme potom nenadavali ze to mame nakrivo...tak neviem co mam teraz robit cakat?dokedy?dakujem vam pekne

labasovazuzana
16. feb 2012

Ahojky všetci, naša perfektná detská doktorka MUDr.Klembarová na poliklinike JUH na Rastislavke nastreľuje náušničky.
Krásne, antialergické, je to super rýchle a hneď sa to zahojí, vobec to nehnisá...🙂Už aj bábätkám🙂
Cena cca 10 eur za prestrelenie a 10 za náušničky.
Prestrelí aj dopelým...aj ja som si dala🙂
fakt super.

liusha
6. jún 2012

Mam 4mesačnu dcerku a chcem jej dat nausnicky uz tento mesiac kde v Ke prestreluju ušká,??a náušničky dávajú ake ako či je to zlato striebro..atd?

liusha
6. jún 2012

@labasovazuzana a to možme ist k nej aj ked mam pediatričku na kvp?

judka66
12. mar 2013

@jenn44 Ak mozes posli mi ten kontakt dakujem na to nastrelovanie nausnic dakujem
@jenn44

jenn44
autor
12. mar 2013

Takze telefonne číslo na tu pani je 0903 855 497 volá sa p. Žihlavníková
@judka66

bibistec
22. mar 2013

jednoznacne RUBIN, dlhorocne skusenosti

lillie79
11. máj 2013

@jenn44 Ahoj, vies mi dat kontakt na tu narcisovu? nepoznam to tam som z juhu... :( mam 6 tyzdnovu dcerku a rada by som jej dala nastrelit bud do 3 mesiacov alebo ked budu kristiny - na jesen asi. vopred ti dakujem za info a kontakt. 🙂

lillie79
11. máj 2013

@jagatko a ake nausnicky si jej davala? zlate? vraj doborucuju najprv nieco z chirurgickej ocele ci ako a potom zamenit za zlato. hnisalo jej to potom ci? vopred ti dakujem za info. 🙂

lillie79
11. máj 2013

@labasovazuzana a moze k nej ist ktokolvek? lebo moje pediatricka je ina. ak ano, vies mi dat kontakt? asi sa bude treba objednat. a nausnicky ti ona nejake dala ci? nejako som to zle pochopila, ci mam vlasnte priniest? dakujem vopred. 🙂

jagatko
11. máj 2013

@lililie79 dva tyzdne mala tie z Rubinu a potom mala uz tie co ma teraz, biele zlato

lillie79
11. máj 2013

@jagatko super 🙂 dakujem za info. to znamena, ze jej to ani nehnisalo a nemusela si to nicim natierat a posuvat, ci? lebo pri prepichovani to vraj treba osetrovat a starat sa o to usko. dik.