Neprevzatie zásielky od poštového kuriéra

fronculka
20. mar 2014

Ahojte baby potrebujem niečo vedieť, dnes keď som bola s maličkým na kontrolu prišiel poštový kuriér a priateľ ho poslal preč pretože nevedel že som niečo objednala bude to na pošte? Alebo to už odoslali naspäť? :(

lucinda15
20. mar 2014

Malo by to byt na poste. Nenechal Ti papierik taky zlty??

ivett1
20. mar 2014

@fronculka ak to bolo na tvoje meno, tak by ti mal nenechať žltý papierik...ak nie, tak by ti ho mal doručiť na druhý deň (buď balík, alebo ten papierik) ...ak vieš číslo balíka, tak sa môžeš ísť spýtať na poštu, či tam nie je
...u nás je balíček k dispozícii na pošte až na druhý deň (t.j. nemôžem si ho ísť vybrať v deň, keď mi ho chcel kuriér doručiť)...keď to idem vyskúšať, či náhodou, tak ma s tým vždy vytočia, že tam nie je ... (ale možno je to tým, že celý deň ten kuriér doručuje a balíky má v aute u seba a až večer odovzdá nedoručené balíky na pošte, na druhý deň ráno vhodí ten žltý papierik a až poobede si môžeme balík prísť vyzdvihnúť...no ...o ničom 😝 ...hlavne keď som bývala na md celý deň doma, odbehla som na 5 minút do obchodu a ...)

fronculka
autor
20. mar 2014

@lucinda15 ne nenechal mi papierik joj dufam ze tam bude lebo ma porazi, ja som myslela ze mi pride normalne papierik a vyzdvyhnem si preto som necakala :(

caoli
20. mar 2014

@fronculka Neboj, pravdepodobne ťa bude ešte raz kontaktovať, a ak nie, balík budeš mať na pošte. Len nečakaj rýchlo, lebo ako nedoručený ho odnesie späť na poštu - kuriéri končia večer o 19:00, na poštu ho odnáša až potom, kým ho tam spracujú a doručia ti žltý lístok, to je min. 24 hodín - moja skúsenosť z našej pošty. Čiže k balíku sa dostanem ešte neskôr, ako keby bol normálne k prevzatiu na pošte, bez kuriéra. To je taká služba, že nieviem komu má vlastne slúžiť... 😖 Koľkokrát som sa naštvala, pracujem mimo oblasti jeho doručovania, takže nemám šancu si nič prevziať počas pracovnej doby. Nakoniec som to spravila tak, že som sa priamo s ním dohodla, aby mi zásielky vozil medzi 18:00-19:00 a odvtedy je to super.

fronculka
autor
20. mar 2014

@ivett1 a je nejaky kontakt na postoveho kuriera? ci to ma kazdy inac?

macamac
20. mar 2014

@fronculka zavolaj na centrálu - ja som tak volala nedávno - ony to preveria a naspäť sa ti ozvú 😉

ivett1
21. mar 2014

@fronculka presne ako napísala @macamac 😉