Netradičné mená

7. okt 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
helenkasabinka
32
Registrovala sa 5. júla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 27852 príspevkov. Má 34 priateľov. Nitra.
 kamoskina sestra ma chlapceka MATTEA emoticon to meno MATTEO je celkom pekne emoticon
19. jan 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monkula
10
Registrovala sa 24. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 18565 príspevkov. Má 23 priateľov.
 Heli, to je talianske meno - Matej emoticon emoticon
19. jan 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
toscany
2
Registrovala sa 28. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 972 príspevkov. Má 4 priateľov. Taliansko.
 Moni, opravim ta, to je Matus emoticon emoticon.
19. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monkula
10
Registrovala sa 24. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 18565 príspevkov. Má 23 priateľov.
 Hej? Ja som si vždy myslela, že Matej, ale tak ty to musíš vedieť lepšie emoticon emoticon emoticon emoticon
19. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
helenkasabinka
32
Registrovala sa 5. júla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 27852 príspevkov. Má 34 priateľov. Nitra.
 monkul dakujem ale je to celkom pekne meno Matteo emoticon
20. jan 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubbka
Registrovala sa 10. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 16 príspevkov.
 Ahojte,viete mi niektora poradit....mne sa velmi paci meno pre dievcatko Lillien-s dvomi L. No oficialne som nasla len meno Lilien s jednym L a bojim sa,ze s dvomi L mi to nebudu chciet zapisat na matrike. Mate niektora babo s takym menom? Zapisali Vam ho v pohode? Vraj treba pri cudzojazycnych menach zohnat povod mena. Neviete odkial pochadza meno Lillien? Alebo ci je tomu venovana nejaka tema,lebo ja som nenasla....dakujem emoticon
3. feb 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lyongirl
266
Registrovala sa 14. apríla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 4348 príspevkov a 11 inzerátov. Má 59 priateľov.
 MATEJ - MATUŠ, zastarale Matyáš, m. hebrejského pôvodu (z hebr. Mattihjáb), znamená „dar boží“ (toho istého významu je Božidar a Teodor); z rovnakého základu pochádza aj Matúš – k tva-rovému rozlíšeniu obidvoch mien došlo už v gréčtine ( Matthíás a Matthaios), odtiaľ sa k nám mená dostali. Nem., gréc.,angl. Matthias, franc. Mathias, Mathieu, tal. Matteo, špan. Mateo, rum. Matei, rus. Marfij, pol. Maciej, srbochor. Matija, maďarsky Mátyás.
4. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lyongirl
266
Registrovala sa 14. apríla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 4348 príspevkov a 11 inzerátov. Má 59 priateľov.
 v gréc. sa rozlíšili podoby Mattiás Matej a Matthaios Matúš
4. feb 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
najjulinka
213
Registrovala sa 16. februára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 23741 príspevkov a 3 inzeráty. Má 3 priateľov. Košice - Juh.
 Kedy má meniny Rozalinda?
6. feb 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majina.b
Registrovala sa 13. februára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 1851 príspevkov. Má 7 priateľov.
 29-May ROSALINDA / calen. usa
6. feb 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
patka777
Registrovala sa 9. februára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 Ja som sa mala volat Eliška dokonca som na i narodila na Elišku ale na konie mi dali meno Patrícia. emoticon
9. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ewicka104
Registrovala sa 11. februára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 Ahojte..takze ake mena poznam v mojom okoli emoticon Mojho priatela sestra ma Deborku, dalsia mala Benjamina..dalej v mojom okoli : Vanessa,Klara,Lea,Klaudia, Adriano, Melinda,Sofia,Natalio, kamarat ma syna a vola sa Dominik Mindek dobre nie? emoticon
a mne osobne sa pacia mena ako: Viktoria, Adam, Sebastian,Markus, Ester a Annabell emoticon)
11. feb 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monkula
10
 patka, aj môj syn je na Elišku emoticon emoticon
11. feb 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lussy23
97
Registrovala sa 2. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 7067 príspevkov. Má 90 priateľov. Okres Púchov.
 Benjamín je super!
11. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leishmania
56
Registrovala sa 19. apríla 2007 na modrykonik.sk. Pridala 13031 príspevkov. Má 40 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 benjamin je pekne, ale nepride mi netradicne emoticon
11. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
corinne_99
Registrovala sa 14. februára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 88 príspevkov. Východ - Západ .
 Ja sa volám Corinne Nyalah Alexandra, co neviem, ci je netradicne. Volaju ma Sasha, Alex, Lexi, Cori, Nya...
Mam jednu sestru s menom Michaela, brata Charlesa (Čárls) a malú sestričku Sugar Yasmine.
Cakam babo (zatial neviem pohlavie) tak som prave vo faze rozhodovania sa.

Spisali sme zoznam emoticon

- dievcata: Elena/Ellie, Olivia, Emma, Zara, Zoe, Charllote, Sara(h), Laura, Chloe, Mia, Nella, Tara
- chlapci: Tadeas, Adam, Martin, David, Tobias, Liam, Ephram, Connor, Noel, Leon, Damian, Oliver

Mam 17 rokov, takze dieta bude priezvisko po mne - Resdon(ova)
14. feb 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenka3007
161
Registrovala sa 12. februára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 4173 príspevkov. Má 83 priateľov. Nitra.
 haha baby ja som bola s malým v nemocnici a tam boli deti : sandokan, esmeralda, ronaldo, jahoda... ake tak, je to divné lebo kamarátka sa vidala za turka a ten chcel aby maly mal turecké meno, nepamätám sa aké, ale bolo celkom normálne a pekné, ale na matrike im pvedali že sa tak volať nemôže, tak je david.. to je zaujimave že sandokan dovolený...
16. feb 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monkula
10
 Lenka, jahoda, resp. Jagoda je obyčajné poľské meno, je dosť časté, a keďže sa po poľsky jahoda povie truskawka, tak to ani nikto nerieši emoticon
16. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwulqa
1
Registrovala sa 11. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 33 príspevkov. Má 4 priateľov. Senec, okres Senec.
 baby mne sa strasne paci meno Lotte
21. mar 2010 o 02:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwulqa
1
Registrovala sa 11. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 33 príspevkov. Má 4 priateľov. Senec, okres Senec.
 a chlapcenske meno Leon
21. mar 2010 o 02:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika_83
Registrovala sa 27. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 98 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Moj maly sa vola Alex Jamie, neviem ci je to az take nezvycajne emoticon Rodina a kamarati najskor krutili hlavou ked sme zverejnili nas zamer takto ho pomenovat, no zvykli si a teraz ho uz nikto neoslovi inak ako Jamienko, Jamiecek emoticon
25. mar 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
heleniatko
Registrovala sa 26. februára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 147 príspevkov.
 Najjulinka, ja ta obdivujem, je to uzasne mat tolko deticiek v opatere, ako to zvladate? Mne sa strasne paci to meno Sugar yasmine, co uvadza Corinne - zijete na Slovensku? Krasne meno, take sladke emoticon Ja som dala dcere meno Rebeka, co nie je az take nezvycajne, ale povodne som mala pripraveny exotickejsi zoznam s menami ako Shakira, Keira, Leila, Trinity, Ruby a podobne, manzel si z toho vybral meno Kalista, podla jeho oblubenej herecky z Ally McBeal... V porodnici sice prevracali ocami, ked som im to diktovala, ale ja si z toho tazku hlavu nerobim. Aj v nasej rodine sa meno zapacilo emoticon Okrem toho, v manzelovej rodine su bezne mena ako Mirela, Afrodita, Minderes, Bayram, Qufli atd...
25. mar 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
heleniatko
Registrovala sa 26. februára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 147 príspevkov.
 ozaj, teraz mi napadlo jedno take starosvetske, starka mojho stareho otca sa tak tusim volala, Apolonia... celkom pekne a dnes urcite originalne emoticon
26. mar 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
corinne_99
Registrovala sa 14. februára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 88 príspevkov. Východ - Západ .
 heleniatko - zijeme na Slovensku, ale mala Yasminka je adoptovana, ona je zahranicna emoticon
26. mar 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
etuska
27
Registrovala sa 23. októbra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 16037 príspevkov a 1 album. Má 42 priateľov.
 ahojte kocky,
nasla som zaujimavu stranku írskych mien emoticon -aj s vyslovnostou emoticon
my uz sice mame vybrate meno pre chlapceka-ale "middle name" by bolo celkom pekne nejake irske-aby mal spomienku na krajinu v ktorej sa narodil emoticon
mozno sa niekto necha inspirovat:

http://www.babynamesofireland.com/pages/girl-names-n-z.html
27. mar 2010 o 03:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jasterica
45
Registrovala sa 2. októbra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 9912 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Nitra.
 ja mam neterku yasminku a toto meno jej sedi ozaj ako uliate...je to take krasne slniecko kvetinkove /jasmin je kvet emoticon /
a cakame babatko,som este len na zaciatku tehu a ked to dobre dopadne,chalpec bude marko emoticon
....a dievcatko ella alebo karolina emoticon emoticon
27. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miska1981
30
Registrovala sa 29. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 3998 príspevkov. Má 24 priateľov.
 ahojte, tak ja som si po dlhom rozhodovani vybrala meno Jasmínka, je to krasne meno a hodi sa k nasmu tvrdemu priezvisku trosku ho zmakci, prosim Vas neviete kedy ma meniny a v akom je kalendari??? odkial pochadza?

corine a jasterica ako volate Jasmínku, napiste mi nejake varianty tohto meno ako ju volate doma....

dakujem emoticon

a este musim si ist pred porodom vypytat na matriku nejake potvrdenie ci mi to v pohode v nemocnici zapisu, ak treba nieco, co presne.

emoticon
27. mar 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
corinne_99
 Miska - JAZMÍNA oslavuje meniny 24. Februara na Mateja.

Ak sa bude pisat normalne, klasicky - Jazmína/Jasmína, tak nemusis vybavovat ziadny papier. Ale ak zmenis meno - napr. Yasmine, tak to uz ano.

Je to arabske meno a znamena "KVET".

My mame Yasmine a volame ju hlavne skratene: Yas (džes). emoticon
27. mar 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miska1981
30
Registrovala sa 29. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 3998 príspevkov. Má 24 priateľov.
 dakujem cori asi normalne necham Jasmína, len este vymyslam ako ju budem volat jasmi, jasmín, jasmínecka.....

arabske meno? tak to by som si netipla emoticon

hladala som aj nejaku charakteristiku tohto mena, ale nenasla som. len viem, ze je odvodene od kvetu jazmín.

tak teda je to v arabskom kalendari dobre som to pochopila?
27. mar 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
corinne_99
 miska nie je zaco emoticon
Je urcite v arabskom kalendari, ale je aj normalne v nasom emoticon Charakteristiku mena som na internete nenasla ani ja, skus pozriet v knihach, tam to urcite najdes emoticon
27. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš

Populárne albumy