sisaha
20. aug 2012

@mamartinka videla som uputavky a zaujal ma 😀

cerez
20. aug 2012

Ak to bude tak dobré ako Ordinácia, tak sa určite teším. 🙂

sisaha
21. aug 2012

@mamartinka moj tip na vraha: Jurova sestra (Dzurikova) 😀

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaruska8
21. aug 2012

@sisaha podľa mňa Tomášova ségra!! V sebaobrane.🙂))

jaruska8
21. aug 2012

@dominika1988 dá sa, celkom dbrý námet a fajn obsadenie.

sisaha
21. aug 2012

@jaruska8 necháme sa prekvapiť... 😉 Ale aj toto môže byť veľmi pravdepodobné.. 🙂

iviatko
21. aug 2012

sorry, prave som na to mrkla cez voyo... fakt viac ako 30percent si to nezasluzi a je to dobre akorat ako taky podmaz k zehleniu...

heni79
21. aug 2012

Takže môj dnešný 10 minútový postreh.
Čistá telenovela s prvakmi klasiky. 😨
Rozdelené rodiny a vendetu poznáme už dávno.
A "stáda koní" ako kulisa, či "vidiecky dom" v štýle nejednej telenovely s nedomysliteľnou fontánkou pred vchodom so stĺpmi. 😒
Myslím, že dobrý námet príliš preexponovali, neviem ako to pôjde ďalej, ale u mňa asi veľkú šancu tento seriál mať nebude. Toľko môj postreh z kúska prvej časti+ukážok.
Upútavky boli zostrihané dynamicky, to jediné beriem.

iviatko
21. aug 2012

@heni79 presne, ale oni to vedia tak pomrvit...povedia, ze dieta ma do dvoch kil a strih 4 kilovy chlapec... nemam rada toto na tych serialoch, ked som porovnala ordinaciu a kliniku grace...no maju co dohanat.

heni79
21. aug 2012

@iviatko
To si porovnávala neporovnateľné. 😀 Hoci i Klinika grace má svoje chyby. Ale ten seriál je úplne o inom.
Mňa ordinácia napr. tak sklamala, že som už posledné série ani nepozerala. Dosť mi tam prekážalo, že na začiatku to bol seriál, ktorý vychádzal práve z diagnóz jednotlivých žien, riešili sa reálne lekárske problémy (vtedy ešte mali odborné konzultácie, čo bolo zajvné aj z dialógov) a prelínalo sa to ľudskou rovinou, prevažne vzťahovou.
A skončilo to horšie ako Beverly Hils 902 10 😀 , kde pomaly každý s každým mal sex a už šlo iba o vzťahy lekárov, sestier, Lucie a pod.. A to, že tam bola na začiatku nejaká ordinácia, šlo úplne do ... stratena.
A odoborné konzultácie už nemali vôbec. Operovali im pediatri a pod.. Posledné asi 2 série som už ani nepozerala, prišlo mi to ako mrhanie času. 😅
A asi ma zmažú, lebo som mimo tému. 😅

iviatko
21. aug 2012

@heni79 ano, porovnavala som vsak malickosti...lebo sa dost zacali opicit, s tym hudobnym podmazom a podobne... ale napr. krv... kriklavej farby v ordinacii, uplne malickosti, ale tak ma to odradilo, ze som uz ani zehlit pri tom nevedela :D

sisaha
21. aug 2012

@iviatko tak zase 2 kg chlapcov im asi nikto k nakrucaniu nezapozical, kedze ich mozno najst iba v nemocniciach.. 😒.

iviatko
21. aug 2012

@sisaha tak to mali tomu prisposobit, nie?

sisaha
21. aug 2012

A baby, ked sa vam serial nepaci, ved nepozerajte, filmoveho kritika dnes vie robit takmer kazdy 😀

sisaha
21. aug 2012

@iviatko tak ked niekto porodi predcasne, tak neviem ako sa to da prispôsobit..A hladat chybicky vo filmoch... V kazdom jednom ti najdem (aj americkom) 2-3 ofajče na divakoch

sendy182
21. aug 2012

@mamartinka nezaujal vôbec, herci okukaní, dookola tie isté pózy v každom seriáli.............samé problémy,,,,,,dokonalá telenovela............

iviatko
21. aug 2012

@sisaha tak toto je dost velka chyba si myslim...
snad mozem vyjadrit svoj nazor na to.

heni79
21. aug 2012

@sisaha
Však americké filmy sú povestné chybami. 😠 Ale sú aj také, ktoré si ešte dajú záležať. Teda produkcia. Za všetky Kosti, napr..
CSI je napr. čistá hovadina. DNA do hodiny. O.i. mám v rodine prípad, že čakajú na výsledky DNA testov viac ako pol roka. Ale to sme na Slovensku. A to je zas téma na inú strunu. 😠

sari24
21. aug 2012

Tiež som to dnes pozerala. Ako na relax to je dobré, ale veľmi predvídateľný seriál podľa mňa 😝 Možno to tak nebude, ale ja tipujem na vraha Tomášovu sestru Zuzanu. Tá neprejavovala žiadne emócie, keď objavili Jurajovo telo, len tak záber na ňu ako sa nezúčastnené pozerá a hladí pri tom koňa.

Váhu dieťaťa podľa mňa je zbytočné riešiť, do dvoch kíl by seriálu také malinké bábätko nepožičali 😝

Ale čo mi tak nesedelo bol výkon Studenkovej, keď jej oznámili smrť syna. Neviem prečo mám pocit, že iná matka by aj skolabovala pri takej správe.

Ale ozaj mi inak vadí ako v seriáloch vidím dosť často tie isté tváre (Studenková, Vajda napr.)
A možno čo ešte dodám tak ma chytila pesnička, teraz mi hra v hlave 😅 Na večerný oddych myslím, že môže byť, viac som ani nečakala 😝

iviatko
21. aug 2012

@sari24 jo, ta piesen od haberu je na tom naj 😀

labelo
22. aug 2012

baby nevidela som začiatok len odtial ako Kordiaka odsudili čo sa tam vlastne stalo?chcem sledovat dalej a asi to najpodstatnejsie som nevidela

cerez
22. aug 2012

Tak som sa na seriál tešila, až som zabudla. ☹

nela82
22. aug 2012

mne sa tento serial nahodou paci 😵 Nie je tu uz ziadna inscenacia 😅 A myslim,ze je a bude super 😉

monika15
22. aug 2012

@mamartinka
no ako sa ti pacilo 🙂))))))))
hmmmm 🙂))))))

monika15
22. aug 2012

@sari24
to su vsetky ty isty herci co z ordinacie 🙂)))

a vrah urcite ta baba.... 🙂)) jeho segra !!! 🙂)))))))))))))))))))))))))

monika15
22. aug 2012

@jaruska8
urcite !! 🙂

nela82
22. aug 2012

@labelo no..zaciatok bol pekny..tesili sa na babo-vsetci si rozumeli...robili zabijacku..az jeho zena zacala rodit v 7-mesiaci...On cely stastny,ze je otcom sa pochytil s dotycnym ktory uz je mrtvy 😅 mena este neviem 😅 Ten mrtvy mu vytkol,ze vie o tom ako tu svoju zenu podviedol a ze jej to aj povie.Tak sa pobili...a potom rano dosli policajti a vzali ho...

nela82
22. aug 2012

@labelo niekto ho napichol na vidly..tusim..