Podvod na bazoši

aneta8875
14. júl 2015

Ahojte,objednala som si cez bazos nausnice vopred od pani,s ktorou som predtym mala dobru skusenost pri posielani doporucene. Druhykrat som peniaze poslala na ucet, pani mi odpisovala ze mi maji prist do min.piatku urcite , ze je na dovolenke a poprosila brata aby to za nu poslal. Teraz ked jej pisem,neodpisuje. Ako postupovat? Ci sa zmierit s tym ze som prisla o peniaze? Nikdy som neposielala cudzim vopred na ucet, ale ako pisem, s touto pani som uz predtym mala pozitivnu skusenost

katrinka8
14. júl 2015

@aneta8875 - ahoj, a to myslíš teraz piatok, čo bol? Ja by som asi ešte počkala, keď písala, že je na dovolenke. Možno ten brat to nevybavil a on to domotal. Skús ešte počkať, možno sa k niečomu dopátraš, aj keď asi neskôr.

fcchelsea
15. júl 2015

ako sama píšeš mala si s nou dobré skusenosti počkaj pár dní a podla toho sa zariadiš nezdvíha telefon keby som bola na dovolenke tak tiež nezdvíham a ak máš doklad o tom že si jej ich poslala a nemáš tovar tak ti tie peniaze musí vrátiť dá sa to vyriešit len tak nikdy neposielaj vopred peniaze

sabina1975
15. júl 2015

@fcchelsea neposielat peniaze !?! si precitaj podmienky 95% tu predavajucich

lenka674
15. júl 2015

@aneta8875 no ak sa neozve asi sa budes musiet zmierit s tym, ze si o peniaze prisla, pretoze predpokladam, ze si za ne nedala 265 eur. Ja zhanam stale monitor dychu a nikto mi ho nechce poslat skor, ako ked poslem peniaze vopred. dokonca som tu uz aj pridavala jeden oznam aby si dali mamicky pozor, jedna pani predavala monitor, chcela peniaze vopred, ja som ich neposlala, a potom ma oslovila dalsia mamicka, ktora jej ich bohuzial poslala a prisla o peniaze, hacik je v tom, ze policia sa s tym zacne zaoberat, az ked suma je 265 eur (neviem tu sumu presne) tak zhana dalsie 3 mamicky ktore jej peniazky poslali, aby mohli podat tresne oznamenie. Mozno by si mohla aspon na dotycnu priamo upozornit

marianna_peskova
15. júl 2015

@fcchelsea "Neposielaj peniaze vopred." :D Podľa predchádzajúcich negatívnych skúsenostiach NIKDY neposielam tovar na dobierku.
@aneta8875 A čo sa týka tvojho problému, zbytočne sa nestresuj a počkaj pár dní. 😎

maminkasisa
15. júl 2015

@aneta8875 ja si myslim, aby si počkala, ved si vedela, ze isla na dovolenku, ked sa vrati, potom to ries.... urcite to brat nevybavil....
ja tiez vzdy posielam peniaze a potom mi posielaju balicky, aj ja to tak robim
a su to niekedy sumy aj okolo 50 EUR....

novana
15. júl 2015

Nestresuj, vydrž. 🙂 Predchádzajúci obchod prebehol dobre, teraz je na dovolenke, nevidím dôvod na paniku. Na internete nakupujem 15 rokov - s platbou vopred a tovar som vždy obdržala. To pre mudrlantky, ktoré by vopred peniaze neposlali. Ja by som zase neposlala na dobierku. Veď si trochu prelustrujem predajcu, hlavne nemám veľké oči a nesnažím sa za každú cenu nakúpiť "výhodne."