Pokožka detí miešancov

afry
19. feb 2009

ahojte ma tu niekto babo miesanca 🙂 ?

pammy
19. feb 2009

ano 🙂

pammy
19. feb 2009

ale ked kukam na tvoj albumcek, tak si asi mozno myslela inych miesancekov, nas ocko je aziat

afry
autor
19. feb 2009

nie to vobec nevadi...len som chcela vediet par veci ....cez ip radsej

danuskam
19. feb 2009

nedalo mi povedat ked som zbadala temu-miesancekovia su strasne chutne deti. zelam vam vela radosti s nimi 😀

stvura
20. feb 2009

jankando ma takeho kasneho cokoladkoveho drobceka ako ty afry...
Tieto deticky su take uzasne, vlemi pekne...mi sme bielucky ako cmar...xixi 😎

pammy
20. feb 2009

Afry: Tak sa potom ozvi... Pa.

alon111
20. feb 2009

pammy ja budem trosku od temy ale ten tvoj je ako s cukru .take krasne deti maj aj styri 😅

afry
autor
20. feb 2009

stvura 🙂) vy sa mozete aspon opalit🙂))) nas patrick ked sa opali tak bude jak uhel 😀

pensadorcallisto
20. feb 2009

Ahojky.... My sme tiez tak troska miesani... Ale nie az tak ako ty afry... 🙂))) Mas velmi pekneho syna... 🙂
Pamy, ten tvoj je tiez strasne chutny... Najviac sa mi pacia tie jeho okale.... 😀
Inak, manzel je z Turecka, ma trocha tmavsiu pokozku ako ja, aj ked nie velmi... Ale maly je po mne... Biely ako sneh, este aj oci modre, akoby tu nezapadal... 😀 😀 😀

afry
autor
20. feb 2009

ahojte,,,pammy ma krasne okate babatko 🙂 no idem kuk ked dam malemu papat aky biely sniezik to je 🙂

afry
autor
20. feb 2009

pensadorcallisto zlate detusky....kde byvate,??

slaviq81
20. feb 2009

Pammy, Max je fakt chutnučký. Aj náš ocko je aziat 😉

afry
autor
20. feb 2009

slaviq81 mas krasne babo...ja som zalozila tuto temu kvoli tomu ze moj mali je viac černoch jak beloch...a ma strsne suchu pokozku....chcela som sa len opytat bab ci je tu niekto kto ma takeho jak ja 😀 a jake kremiky pouziva.....ale nevadi. 😀 😀 😀

afry
autor
20. feb 2009

pensadorcallisto dakujem 🙂