Práca v Telekom centrum ako obchodný reprezentant

hviezdicka236
25. feb 2015

Ahojte dievcata, viem, ze uz tu je nejaka podobna diskusia, no je z roku 2009 a chcela by som aktualnejsie informacie. Dala som si inzerat na poziciu obchodny reprezentant v telekome na jednej pobocke. Teraz sa mi ozvali a pojdem na pohovor. Chcela by som sa vas spytat, ci mate niektora skusennost s takouto pracou? Co to vsetko obnasa ? Aky je tam priblizne plat ? Dakujem velmi pekne za reakcie 🙂

sylvia36
25. feb 2015

Moja dobrá kamarátka si tiež hľadala prácu a bola tam na pohovore... v princípe ide o prácu cez telefón, kde Vám dajú databázu užvateľov od nejakej konkurencie a budete ich "otravovať" s "veľmi výhodnou" ponukou... keďže títo užívatelia nič nechcú tak budú veľakrát veľmi NEPRíJEMNí a pošlú vás kamsi... platovo to je tak, že plat je veľmi nízky a príplatky sú za uskutočnené obchodné príležitosti...

hviezdicka236
autor
3. mar 2015

Dakujem za nazor, ale toto by nemala byt praca ako operator Callcentra, ale praca na pobocke, kde ludia aj sami chodia, samozrejme aj nejake to obvolavanie, plus nejaky servis klientom, skusim este ci sa mi niekto ozve 🙂