Retiazka na cumlík s menom dieťaťa. Dá sa kúpiť aj na Slovensku?

veronika81
15. máj 2009

Ahojte,
jedna naša známa v Rakúsku má takú peknú drevenú retiazku na cumlík, kde namiesto pár korálok sú písmenká a je tam vyskladané meno bábätka. Zisťovala som, kde to kúpila a objednávala to na internete, dala mi adresu http://www.liebeskind-shop.at/index.php?cName=s...)))))
Chcela by som vedieť, či niečo takéto nie je aj na nejakom slovenskom internetovom obchode. Nestretli ste sa s tým? Cez google som nič nenašla.
Ďakujeem

vikykiss
15. máj 2009

Ja som sa s tým teda ešte nestretla nikde 🙂 vyzerá to krásne 😵

veronika81
autor
15. máj 2009

ano, mne sa to tiež strašne páči 😵 Ale nechce sa mi dať 7€ za retiazku a takmer 6€ za poštovné do SR 😝 No ak nebudem mať na výber, asi budem nútená, lebo by som to strašne chcela 😀

vikykiss
15. máj 2009

Škoda,že moje decká nechu cumlík 😒

vikykiss
15. máj 2009

oprava nechcú no možno to tretie bude chcieť 😵

veronika81
autor
15. máj 2009

viky, tak korálky na kočík alebo kľúčenku 😉

zitaje
15. máj 2009

Take iste retiazky - ale zial bez mena - sa predavaju v DM. No ale ide asi prave o tom meno, ak spravne chapem. 😉

veronika81
autor
15. máj 2009

zitaje, videla som tie drevené retiazky v DM. Ešte tak zohnať nejaké navliekacie písmenká, tak si to prerobím aj sama 😀

sue
15. máj 2009

Veronika a je nejaký problém si tie písmenká dopísať na tie guličky? Ja som to tak spravila a vyzerá to veľmi fajn 😉

veronika81
autor
15. máj 2009

sue a čím si to písala? Nejakou fixkou? Ja by som sa bála, že to napíšem nejak kostrbato 😀

sue
15. máj 2009

Áno, fixou 🙂 ale kamoška to kreslila olejovou farbou a vyzerá to fakt krásne 🙂 a nemažesa to...ja to fixou sem tam prepisujem,ale to preto,že ten nápis už má viac než rok a ja to dosť často umývam 😀

lucuska22
3. jún 2012

Caute obnovujem tuto temu je niekto kto z tej hore uvedenej stranky objednaval uz? Ja sa v tom absolutne nevyznam... Ale chcela by som ak by mal niékto zaujem mohly by sme si aj spolu objednat kedze je tam asi vyssie postovne... 🙂

miskajulo
1. apr 2015

ja vyrabam retiazky na cumlik s menom z drevenych koralikov, fotky v albume.