Rifle pre vysoké kočky? Kde ich zohnať?

ivanka223
19. jan 2008

Ahojte babeny,kedze som dost vysoka, potrebovala by som kupit nejake rifle, ale take na vyssie postavy, tu u nas v obchodoch nehrozi kupit, vsetko je kratke. Tak poradte kde najlepsie objednat, nejake katalogy??? Jedny som objednala z Bon Prix, celkom fajn.

julia225
19. jan 2008

teda ja mam s tymto tiez problem, ani niesom moooooc vysoka, ale mam dlhe nohy.... tak poradte, viem ze CONS ma dlzku 34a tie su mi vzdy dobre, alebo potom este znacka polska-Reporter 😉

ivanka223
autor
19. jan 2008

julia225, ja musim mat vnutornu dlzku rifli tak minimalne 88cm, co je dost, a skoro vsetky klasicke rifle maju tych 80cm 😠 Reporter, to nepoznam.

lendy1
19. jan 2008

já teda měřím 180cm, nohy mám hodně dlouhá a rifle seženu naprosto všude bez potíží i někdy si je musím ohrnout 😀 nakupuji v new yorkru, calliopse, replay...teď jsem neodolala jedněm z nového otta na jaro/léto, úzké, dlouhé, krásná barva-tak jsem zvědavá, je to první nákup riflí přez katalog, tak uvidíme...

minusa
19. jan 2008

ja nosim tiez dlzku 34, ale aj to som nasla take znacky, kde 34 su LTT..... naposledy som nasla dobre dlhe rifle v kenvelo a v cropp town 😉

ivanka223
autor
19. jan 2008

lendy1, tak to mas fajn 😉 mne velmi tie uzke rifle nesedia neviem, skor hore uzie, a potom od kolien trosku sirsie.

gedren
19. jan 2008

Ja obcas sjizdim outlet na mimibazaru a vetsinou tam neco najdu, kupuju si nexti long nebo lepe extra long 🙂 Jsem tam sehnala treba jedny, co byly uplne novy, druha jakost (neznamo proc, zadnou vadu jsem nenasla), extra long, a staly dve stovky 🙂 (jinak long mivaji vnejsi delku kolem 109 a extra long asi 114).

Driv jsem si kupovala v obchode W&D a meli vzdycky vsechny moje velikosti, i na me 🙂

ivanka223
autor
19. jan 2008

gadren, mozes hodit link na ten outlet?

andrysek2
19. jan 2008

ahojik mamci ja se pridam mam tez problem sehnat na sebe rifle nebo i jaky koliv kalfoty merim 182 cm takze vse kratky ted jsem si nahodou sehnala v tescu ve vyprodeji super dziny a jen za 120korun 😀

olinka6226
19. jan 2008

ivanka gedren nakupuje tak ako vela ostatnych na www.mimibazar.sk alebo .cz tam sa daju najst aj nove aj pouzite veci a podobne. niekedy najdes uplne vychytavky. ja som tak kupila tehu nohavice next za smiesne 3 stovky uplne nove este s visackou. a meriam 180 cm.

rifle sa mi dlhe teraz podarilo kupit v new yorkeri take, ze su mi dokonca trosku dlhe a to moje nohy meraju 113cm

gedren
19. jan 2008

Jojo presne tak, vlez na ten mimibazar, tam do obleceni pro dospele a tam uz si dej vyhledavat podle svych preferenci 🙂

katka432
19. jan 2008

lendy..to ja mam 179ale malokedy a malokde su mi ryfle na dlzku dobre..a ak nahodou daktore maju v poho dlzku,tak su mi hore siroke...ale teraz sa i podarilo kupit jedny super rifle v mustangu v rakusku..som povedala,ze budem nakupovat uz len tam 😀 som si vypytala rifle na seba a ukazala farbu a predavacka mi super odhadla cislo ze hned prve mi padli ako uliate...tak rychlo a lahko som si ryfne vzivote nekupila 😅 vlastne gate asi ziadne...ja inak nosim dlzku 36 co je vazneze malokedy zohnat

tilly
19. jan 2008

tak ja mám 178 cm, nohy mám dosť dlhé a problém s dlžkou stále, teraz som si kúpila superlong v street one a sú mi tak akurát... len ja už mám problém aj so šírkou v poslednej dobe 😀 😔

amina
20. jan 2008

Mně se osvědčil obchod Vero Moda, kupuji tam prodloužené 36 a jsou super. Ráda nosím boty na podpatku a jedině v těchto džínách se necítím, jako že čekám velkou vodu. Než jsem je sehnala, to jsem raději nosila sukně nebo tříčtvrťáky, v nohavicích, které nejsou pořádně dlouhé bych ven prostě nemohla, na to mám úchylku.

aktak
20. jan 2008

kupim pekne tehu rifle 34/36 (173/49kg) 😉 surne 😀

karkulka55
20. jan 2008

Jednoznacne ZARA, tam si kupim nielen rifle ale aj vsetky mozne nohavice....vsetko maju predlzne 😉

aktak
20. jan 2008

ja som pri vas krpana 😎 ale pekne rifle aj tak neviem nekedy najst,a tehu ani nehovorim, ked nechcem za 2 litre 😒

tini
20. jan 2008

Ja som si obcas kupila panske a bolo vyriesene 😉

eva4444
20. jan 2008

no ja nosim dlzku - 36. jedina znacka kde som nasla 36 je s.Oliver, stoja sice okolo 50 euro kus, ale su fakt kvalitne. Teraz mam jedny uz 2 roky ich nosim dookola a su fakt dobre, vobec neodchadza farba ani tvar, cize dobre kupa. A kedze som doma tak mi jedny stacia nie ? 😉 a potom este sukna a v lete kratasy 😀

eva4444
20. jan 2008

aktak mne v ba v auparku v tehu obchode usili tehu gate na mieru - bez pridavku na cene 😉 trvalo to nejake 2-3 tyzdne 😉

katkatt
26. sep 2013

poradte prosim konkretny aktualny obchod v BA, kde kupim dlhe rifle (mam 185 cm, dlzka nohavic tak okolo 117 cm)

katkatt
5. aug 2015

ahojte, predavam jedny velmi dlhe rifle, nenosene, 44/36, viac v bazariku