Seriál z detstva

aamelkaaa
18. jún 2014

Nedúfam, že mi tu niekto pomôže, ale skúsim. 🙂 Pamätám si len veľmi matne na jednu rozpravku z detstva a chcela by som si to este pozriet. Nostalgia. 😀 Mala som ju rada. Bol to serial, ale nepamatam si vela detailov. Pamatam si, že to bol hrany serial, nie kresleny, hlavna postava bolo take chlpate cudo, tvor, nieco ako bratranec It z addamsovcov (ale nie alf 😀). Byvalo to v takej akoby podzemnej skrysi a boli tam deti 2 chlapec a dievca myslim a oni mali take farebne zelene kamene, ktore nieco robili. Nespominate si niekto?

cobhan
18. jún 2014

nebolo to nieco o mimozemstanoch? nejaky chlapik co trenoval jednovajecne dvojcata na boj s dajakym cudom? austrasky serial

slobodnabaculka
18. jún 2014

Dyg, nebol to seriál Skippy stená kengura? Tam stále neco chlpaté skákalo po savane.

aamelkaaa
autor
18. jún 2014

Nie ono to bolo na ten cas pre mna aj strasidelne. 🙂

aamelkaaa
autor
18. jún 2014

@cobhan Tie deti a to chlpate boli kamarati...

siska53
18. jún 2014

@aamelkaaa piesocna potvorka..
teda,ak,slo o slovensky serial..

aamelkaaa
autor
18. jún 2014

Uz som to nasla, neuveritelne. Uplnou nahodou 🙂 http://www.csfd.cz/film/206340-pod-horou/ A to som na to myslela uz zopar rokov. 😀

aamelkaaa
autor
18. jún 2014

Sranda co si clovek dokaze po 300 rokoch pamatat. 😀 A teraz som na youtube kusok pozrela a zda sa mi to byt dobra blbost. 😀

slecnamarplova
19. jún 2014

@aamelkaaa tak tohto som sa strasne bala

jamabe
19. jún 2014

@slecnamarplova Aj ja! A aj tak som to pozerala až do konca.. 😀 Inak.. takto s odstupom... divná "rozprávka" pre deti, fakt!

aamelkaaa
autor
19. jún 2014

@jamabe No presne, tiez pozeram, ze ako sa mi to mohlo pacit. Urcite som to videla len raz v zivote a vidite ake stopy to na mne zanechalo. 😀

slobodnabaculka
19. jún 2014

@aamelkaaa Náááá, nic si z teho nerob. Múj nejmladší syn Ringo raz prepol noci film, když jsem se už kotulala po gauči a spála horeznak a snívala o klbásach. No a on nenapadne zasedl do kauča v obyváku a hladal nejakú rozpravku na noc, no oni potvory dávali prave horror, zebudila ma veru ten krik a rubáš, kerí sa nesl obývačku, zvuky motorové píly jak u cirkulárky u nás na dvore, když chystáme ne zimu drevo. Chudák odtedy šilhá na jednu nohu, vilakal se teho a já takisto. Odtedy na noc odkláňam satelit na Al-Jazerá a skrívam ovládač od telky pod duchnu na bezpečné místo, tam kde spí náš kocúr.

kocko
18. nov 2019

@aamelkaaa to som hľadela aj ja. Teraz mi je to čudné. Ale potvorka z piesku bola oddychova...

kocko
18. nov 2019

@aamelkaaa dik za pripomenutie