Skúsenosti so stránkou vidaxl.sk

ewcurik
27. jún 2015

Ahojte chcem sa spýtať či nektorý máte skúsenosti s eshopom vidaxl.sk. Neviem nájsť žiadne hodnote o nich. Majú tam super a hlavne lacné veci ale odrádza ma hlavne to že majú platbu len prevodom.
🙄 🙄 🙄

nikola1212
25. okt 2015

Ahoj ja som z tejto stránky objednavala stoličky.. Som s nimi spokojná dodanie bolo do 7 dní 🙂

ewcurik
autor
27. okt 2015

jej ďakujem za reakciu 🙂
tak nemusím sa báť niečo objednať? pretože ich stránka nevyzerá moc dôverihodne, nemajú tam skoro žiadne info o nich, ani t. č... 😖 😖

nikola1212
27. okt 2015

Aj mne ta stránka pripadala nedôveryhodne...ako prve som objednavala lacnejšiu vec na skúšku a potom tie stoličky. Vsetko prišlo v poriadku 🙂

ewcurik
autor
28. okt 2015

tiež som nad tym rozmyšlala že to tak urobím 😀

ewcurik
autor
30. okt 2015

Môžem sa ešte spýtať,keď ste za tovar zaplatili aj vás nejako kontaktovali? alebo už len prišiel tovar? 🙂 🙂

nikola1212
30. okt 2015

Prišiel mi mail o tom ze som vytvorila objednávku a ze ju akceptuju a potom este mail o odoslaní tovaru 🙂

legenda
2. dec 2015

prosim Vas nejaky kiontakt na nich alebo adresu..platil som prevodom dva dni dozadu a este sa neozvali

ewcurik
autor
4. dec 2015

stále sa neozvali? ja so zatial neobjednávala chystala som sa až po Vianociach, ale keď som si s nimi písala tak písali jedine cez mail info@vidaxl.sk

nikola1212
5. dec 2015

Aj so mnou komunikovali jedine mailom...tel. kontakt nemaju

janmiska
9. dec 2015

@legenda prosim ta ozvali sa ti z tej stranky? Ja by som tiez chcela kresla,ale bojim sa ze nedojdu.recenzii na nich je strasne malo

legenda
9. dec 2015

ano doslo mi to vcera..nocny stoli, ale ani adresa tam nebola a ani ma nijako nekontaktovali, ze to poslali..proste nic...stolik je ok, trosku ma chybycky, ale neni to vidiet

janmiska
9. dec 2015

@legenda dakujem

sefica5
28. dec 2015

Ahojte, my sme tiez odtial objednali nocne stoliky, no jeden nam dosiel bez spodnej police. Uz som tam pisala, tak hadam mi to poslu este. 🙂 Inak co sa kvality tyka, tak vyzera to na tovar 2. tr., mohlo to byt aj kvalitnejsie urobene, inak fajn. Dodane boli rychlo.

janakost
14. mar 2016

Ahoj. Chcem sa opytat na nakup v internetovom obchode vidaxl.sk . maju tam napisane, ze treba previest sumu pomocou volby ZDIELANYCH nakladov. co sa tam zadava?

sefica5
14. mar 2016

@janakost ahoj, ja si nespominam, ze by som tam musela nieco taketo zadavat, proste som poslala peniaze na ucet a cakala na tovar. 🙂

parvinka0001
12. máj 2016

Baby tam sa posielaju vopred peniazky ci ako

sefica5
12. máj 2016

Ja som platila vopred na ucet. A ten chýbajúci kus mi poslali tak do týždňa po reklamacii, takze uz to mame komplet 🙂

kamilkka
31. máj 2016

@sefica5 ahoj, chcem sa spýtať, kde si písala to referenčne číslo? ja tej platbe vobec nerozumiem 😒 to posielam na nejaky zahraničny učet?

camaon
18. júl 2016

a ma niekto skusenosti co s reklamovanym ks ked Vam dodaju novy???

rearo
7. dec 2017

chcem tam objednat aj ja ale bojim sa dopredu poslat peniaze..ani tak nie o tu sumu ako o udaje z kreditky...ci mi ju nemozu vycistit celu co na nej je...vobec neviem ako to funguje takto este som udaje z karty nikdy nikde nedala...je to bezpecna pladba takto???dakujem

dudana424
13. dec 2017

Ahojte,POMOOC ! Vcera som si objednala detsku skladaciu stolicku za nie malu sumu,pri objednavke som platila kartou,kedze sa neda platit dobierkou,po potvrdeni objednavky mi hned strhli peniaze z uctu,ale ked som tam dnes volala,povedali mi ze peniaze im ziadne neprisli a ze nemaju ani ziadnu objednavku. Ja len dufam ze neklamu a ze im tie peniaze este len pridu. Ma s tym niekto skusenosti ?

rearo
13. dec 2017

@dudana424 no ja stale rozmyslam ci kupit od nich alebo nie...ale skor nie ...ja sa bojim dat udaje karty ci ma nevicistia uplne

dudana424
14. dec 2017

No v dnesnej dobe to je dost riskantné,ja sa aj cudujem ze som do toho sla. Je pravda ze byva teraz vela problem z vycistenia uctou. Ale to uz je na cloveku ako zareaguje.

rearo
14. dec 2017

@dudana424 a uz ti dosiel tovar?pisu do 4dni ma byt doma...ak je skladom

dudana424
15. dec 2017

To je blbost, cca to trva 2 tyzdne. Tie 4 dni su od odovzdani GLS. Medzitym musia nabehnut peniaze,co trva 3-5 dni,zalezi akou platbou platis,potom to overuju,potom expeduju zasielku a az potom odovzdajú kurierskej službe a az vtedy sa rátajú 4 dni. Viem to lebo mi to sam ich operator povedal. Su tam 4 dni napisane a viac nerozpisuju,ze vsetko je napisane v podmienkach obchodu. Ale zasa co som citala recenzie,tak s tovarom su zada ludia spokojni.

smeja7
26. mar 2018

Nema nahodov niekto kod co maju teraz 10% zlavu?

csokasi
12. apr 2018

@dudana424 ahoj, ako si nakoniec dopadla s objednávkou? Páči sa my tam záhradný nábytok, tak hľadám recenzie či objednať. Ďakujem

smeja7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajena
19. apr 2018

@csokasi ahoj......ako si dopadla s objednavkou? Ja by som tiez chcela objednat zahradny nabytok a tiez mam obavy..

sefica5
20. apr 2018

Ja teraz čakám na záhradné lehátka, objednala som pred dvoma dňami. Zatiaľ tam cez sledovacie číslo vidím, že to ešte neprevzala kuriérska spoločnosť. Potom napíšem ako to došlo. Ale už som tam kúpila nočné stolíky a všetko bolo v poriadku. 🙂