Spaľovače tukov. Pomohli vám schudnúť?

zabka1611
14. jan 2011

Pomohlo to niekomu schudnut? ja si myslim, že su to vyhodene peniaze, ale citala som jedno forum kde si ludia chvalia a odporucaju tak neviem....treba mi zhodit ešte tak cca 5-6 kil a drzia sa ma ako kliešť! :(

nastus
25. apr 2014

Ahojte babulky rada by som sa spítala hlavne tích ktoré chodíte cvičiť a používate alebo ste používali nejaký spalovač tuku, či keď ste schudli nejaké tie kilečká a už ste prestali používať spalovače či sa vám tie kilá nevrátili. Pretože chcem začať užívať spalovač ale bojím sa toho, že ked sa dosiahne určití vysledok s ktorím budem spokojná že by sa tie kilá vratili .Máte s tímto nejaké skúsenosti? Za váš názor budem veľmi povďačná 🙂

23petka
28. máj 2014

Ahojte baby,prosim vas potrebujem radu...zacala som cvicit,kupila som si protein a rozmyslam ci si mam kupit spalovace tukov,l-karnitin,lebo ja ani nechcem nejako strasne schudnut,ja by som potrebovala dat brucho dole,s tym som strasne nespokojna a ostatne nepotrebujem,akurat tak mat lepsiu kondicku...mam 170cm a 61kg....mam si kupit ten l-karnitin alebo???

aleenka123
14. aug 2014

Ja spalovačům tuku neverím. Už som pár vecí vyskúšala a nič mi nepomohlo. Schudla som až keď som začala behať a jazdiť na bicykli. Domov som si zaobstarala cardiotrenažér http://www.fitnessoutlet.cz/ a behala som na ňom aj pri pozeranie na televíziu. Dôležité je kontrolovať si príjmy a výdaje kalórií, nič iné ti nepomôže.

kikusha92
13. aug 2016

Ahojte... Potrebovala by som schudnúť minimálne 15-20kg. Poraďte my prosím ako nato? A či si mám zakúpiť neaky spaľovacie tukou? A ak áno tak aký? Aprosim poraďte iba také čo naozaj fungujú a podporujú chudnutie.. Dakujem