Stroj na pečenie oblátok

17. dec 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
babula90
Registrovala sa 28. mája 2008 na modrykonik.sk. Pridala 2071 príspevkov a 2 albumy. Martin.
 cevorud, aký máš stroj? my sme narobili dosť hrubé, musíme urobiť redšie cesto emoticon
9. dec 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marcelka50
Registrovala sa 8. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 3 príspevky.
 Ahoj, Lotris a kde ste kupili ten stroj na pečenie oplatok? Ta cena je ozaj prijatelna.
8. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marcelka50
Registrovala sa 8. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 3 príspevky.
 Neviete niekto poradit v akej cene sa pohybuju tie stroje na oplatky z Lipovej? Aspon priližne, za koľko ich predávajú. Ďakujem.
8. jan 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
giza
6
Registrovala sa 1. apríla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1047 príspevkov a 1 album. Má 14 priateľov. Trenčín.
 lotris aj mna by zaujimali kontaktne udaje na ten oplatkovac i ked nema vianocny motiv...hod sem ak este mas prosim! emoticon
9. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babula90
Registrovala sa 28. mája 2008 na modrykonik.sk. Pridala 2071 príspevkov a 2 albumy. Martin.
 marcelka, sú dosť drahé teda, tusim 4500 Sk, ak si dobre pamatam. emoticon
11. jan 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bzzmajka
1
Registrovala sa 10. októbra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 746 príspevkov. Okres Nové Zámky.
 Manželova babka to má tiež z Lipovej..pri Suranoch/odtial som ja..ha ha
svokor zostal na Pn a po vianociach ked babka dopiekla začal aj on. Treba prax, to určite, napiekol stovky ale ešte to nie je ono...
11. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babula90
 my sme piekli raz a dopadlo to zle, musíme nabrať odvahu na ďalšie pečenie emoticon
11. jan 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarina1973
Registrovala sa 12. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky.
 @babula90
Ahoj emoticon , ja som som si stroj na pečenie oblátok pozičala na prvý šup som na ňom urobila 50 trubičiek, nebol to žiaden problém, teraz som si stroj objednala a už sa teším na pečenie, pred rokom sme piekli všetci dcéra aj manžel, boli to pekné tri večery a upiekli sme 800 kusov cca 2 hod. denne. emoticon
12. okt 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ratana
Registrovala sa 23. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 ahojte, mne sa tiez daria. Peciem slane aj sladke. Teraz celkom u nas idu slane, davam tam dokonca chilli. lubime stiplave emoticon Tiez mam stroj od Magropomu z Lipovej a som s nim velmi spokojna, treba sa on dobre starat - pravidelne ho cistit a on sa vam potom odmeni - oblatky sa nepripaluju. treba najst ten spravny grif a budu ako obrazok emoticon
23. okt 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
krpcek
13
Registrovala sa 4. marca 2008 na modrykonik.sk. Pridala 17696 príspevkov a 23 inzerátov. Má 47 priateľov. Stupava, okres Malacky.
 baby poradte, kde a za kolko byb som mohla zohnat stroj na pecenie oblatok. dakujem. emoticon
6. nov 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
regina4
Registrovala sa 7. decembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 6 príspevkov.
 Vianočné oblátky s medom

1l mlieka
150g prášk.cukru
1 balíček vanilínového cukru
trocha mletej škorice
50g roztopeného masla
1lyžica tekutého medu
3 žĺtky
50g zomletých orechov
500g hladkej múky

Príprava

Asi v polovici mlieka rozmiešame práškový a vanilínový
cukor,vajce,vlažné maslo,múku a vareškou dobre vypracujeme.
Prilejeme ostatné mlieko, zamiešame a necháme hodinu postáť.
Železo na pečenie oblátok alebo elektrickú formu rozpálime,
potrieme slaninou alebo včelím voskom, nalejeme asi lyžicu
cesta,formu pomaly stlačíme a cesto ktoré z formy náhodou vytečie,
obrežeme nožom.
Upečenú oblátku zo železa zoberieme a uložíme na rovnú dosku,aby
sa neskrivila, alebo ju ešte horúcu stočíme na okrúhle drievko a
hne´d zošuchneme.

Určite to dokážeš.Záleží tiež od cesta či sa Ti oblátky podaria alebo nie.Ked je moc husté,pridáš mlieko ,ak riedke,tak múku.veľa šťastia praje regina
7. dec 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
regina4
 @krpcek

na nete som našla toto ale tiež tam nemajú cenník.Uvidíme čo mi odpovedia čo to stojí.

http://www.magropom.sk/contact.html
7. dec 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
regina4
 @katarina1973

Tak mne to trvá celý deň emoticon
7. dec 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
regina4
 @babula90
záleží od cesta... tiež forma musí byť dobre rozohriata
7. dec 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
regina4
 @babula90
Máš veru pravdu sú skutočne drahé
7. dec 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rado777
Registroval sa 21. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridal 1 príspevok.
 V priebehu roka sa dlho na stroj nečaká, ale pred Vianocami ho ťažko zoženiete, prípadne si budete musieť priplatiť.
Výhodou je ho zohnať v predstihu a cez rok a piecť si do vianoc napr. láženské oplátky s plnkou.
Stroj na pečenie oblátok kúpite už aj ON-LINE http://www.alnus.host.sk/ , je tam aj kontaktné tel.číslo pre zavolanie.
Ak by niekto chcel zdarma poskytnem staré osvedčené recepty na oblátky.
21. mar 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maja1973
Registrovala sa 6. októbra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Brezno.
 @rado777 dakujem za radu, tiez zhanam stroj, ale na tejto stranke sa mi zda, ze je to nejake amaterske a aj tie vzory su divne. moc tomu neverim, nechcem pred vianocami zhanat opravu...
6. okt 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pooja
Registrovala sa 2. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Prievidza.
 ta ked sa ti zdaju amaterske, kup si stroj od magropomu za 200 euro a nie z alnusu za 120 emoticon ale poviem ti ze aj mne sa zdaju take obyc ... teda tiw z magropomu su neporovnatelne emoticon chcela som si ho kupit ale stale nie som rozhodnuta..je to dot velka investicia nato ze to budem potrebovat raz za rok..ja byvam v cz a tu je vianocne oblatky zohnat umenie, alb skor nemozne a zas kazdy rok otravovat znamych aby mi ich posiellai balikom sa mi nechce...uvidim est epodla toho , ci to bude trvat, kedze s ablizia vianoce emoticon
2. nov 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maja1973
Registrovala sa 6. októbra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Brezno.
 @pooja ja uz som si objednala z magropomu, uplne najjednoduchsi, uz mi aj prisiel a aj som piekla. Poviem ti, vonia nam to tu ako cez Vianoce uz 3 dni, uz som napiekla asi 300 oblatok, moja dcera mi ich chodi tajne kradnut emoticon Kamoska mi dala viacero osvedcenych receptov, ona robi aj hocikedy cez rok, ked si zmysli - kokosove, vanilkove, skoricove, orechove... je to fajn, uvidim dokedy ma to bude drzat, uz sa nahlasili znami, ze chcu napiect na Vianoce..
3. nov 2011 o 02:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sallow
Registrovala sa 14. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 8 príspevkov. Praha / Česko.
 Ahojík, zdravím všechny z Prahy. emoticon
Na netu jsem našla výrobce na : http://www.magropom.sk/nase-vyrobky/depo/ ... emoticon
... a nějaké receptíky, které se snad někomu hodí: http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=7517 ... emoticon
14. nov 2011 o 02:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sallow
Registrovala sa 14. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 8 príspevkov. Praha / Česko.
 Děkuji všem za pomoc v hledání výrobce strojku na OPLATKY.

Je to: http://www.magropom.sk/kontakt/ ....
Tel./fax.: +421 35 657 2151
E- mail: magropom@magropom.sk
- Firma MAGROPOM
Anna Ondrisková
941 02 Lipová 254

.... na můj mejl mi obratem poslali nabídku oplatkovačů + ceník. emoticon
14. nov 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sallow
 OPLATKOVAČ - Údaje o společnosti:
Lento Group s.r.o
Primátorská 296/38
180 00 Praha 8

Včerá jsem lovila na netu a našla jsem pro mě velmi zajímavou nabídku a ještě prodejce je kousíček ode mě. I cena je velmi příznivá - však se podívej: http://aukro.cz/novy-kouzelny-orisek-original-skoricove-oplatky-i1927275026.html .... co k tomu dodat? emoticon
Jsem ráda, že se konečně objevil na našem trhu. Třeba se zalíbí i jiným na diskusi. emoticon emoticon
15. nov 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minkokika
11
Registrovala sa 24. februára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 857 príspevkov. Má 33 priateľov. Krušetnica, okres Námestovo.
 ahojte
@sallow chcem sa vas opytat ci ste uz vyskusali tento stroj a ci je dobry na pecenie oblatok moja maminka ma ale stary typ a je to dost namahave pecenie tak by som chcela pre nu nieco lepsie
dakujem
20. nov 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sallow
 Ahoja. Zatím jsem ještě OPLATKOVAČ nedostala, je to na cestě a jsem už celá natěšená.
Prodejce mě ubezpečil, že nejde o vafle, ale opatky. Má tam být i návod s receptářem. Přiobjednala jsem si k němu i náhradní desky na oplatkové oříšky. .... jak to ozkouším, dám sem vědět jak to jde. emoticon

Podívej se na této stránce - dole je jeho foto.
http://aukro.cz/novy-kouzelny-orisek-original-skoricove-oplatky-i1937708260.html
24. nov 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sallow
24. nov 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sallow
fotoportrét
fotoportrét
sallow
 @minkokika .... Podívej se na moji diskusi: OPLATKOVAČ - http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=23604

Je to na: www.dama.cz

... na nástěnce je zatím jen několik receptíků, ale časem se to jistě rozroste. emoticon
24. nov 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanya6
1
Registrovala sa 5. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 33 príspevkov. Má 1 priateľa. Trenčín.
 Ahojte, neviete mi prosim niekto poradit ako spravne vycistit stroj na oblatky? Mam ho este len chvilu a uz je ta spodna platna nejaka nazltnuta. Da sa s tym nieco spravit? Zda sa mi , ze kvoli tomu su tie oblatky aj nejake tmavsie. Dakujem
15. dec 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alami
2
Registrovala sa 27. júla 2007 na modrykonik.sk. Pridala 13974 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Ahojte,nemáte niekto recept na bezmliečne oblátky? Syn má alergiu, ďakujem.
11. dec 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mata2
67
Registrovala sa 26. júna 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2740 príspevkov, 3 albumy a 3 inzeráty. Má 25 priateľov. Partizánske.
 @alami
2l vody.1kg hl muky /mne sa najviac osvedcila muka z CBA/,pol deci oleja...
pre sladke pridavam 8lyzic krystaloveho cukru....potom cesticko treba precedit,nech su tam neni hrudky..

na slane namiesto cukru pridat sol podla chuti,ja davam 3 lyzicky,potom precedit a pridat rascu...

pri peceni uz stroj nepotieram voskom,kedze v cesticku je olej,oblatky sa vôbec nepripaluju...
12. dec 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Populárne albumy