sisaha
12. dec 2011

ach boze....znova??? 🙄

lussy23
12. dec 2011

pomoooooooooooooooc už nie

jarunka111
12. dec 2011

to ja už neviem načo platíme káblovku, keď sa 95% programov nedá pozerať 😠

lussy23
13. dec 2011

ako ja nebudem klamať, ja som Šeherezádu pozerala od začiatku do konca, (pár epizod som nevidela) no bola som sťastná ,keď to skončilo. A teraz ide zase ďalší seriál s rovnakým hercom...

stardust
13. dec 2011

@jarunka111 no oni by mali platit nam, ze pozerame tie ich hovadiny.

eaka
13. dec 2011

iba keď to nebude mať sledovanosť, tak prídu na to, že by mali púšťať niečo inteligentnejšie.. chcú proste využiť tureckú vlnu, baby zamilované do Onúra..ja som zo Šeherezády nevidela ani pol dielu a neuvidím ani z tejto druhej debiliny

emka1
13. dec 2011

pre mna za mna, nech to vysielaju, ale nie v primetime o 20.hod, nech to davaju v case, ked chodia telenovely o 16 tej. alebo nech to presunu na kanal Doma. Kvoli Seherezade, som vyse roka vypinala telku u 20 hod, teraz som sa potesila, par dielom Ordinacie, ktore dali konecne v normalnom case, ale ako vidim, opat budem vypinat TV po Telev.novinach. Smutne, neviem ake hlavy rozhoduju o vybere programov v case primetime, ale urcite nerespektuju nazor vacsiny, ktory uz ma tychto tureckych serialov plne zuby ....

eaka
13. dec 2011

inak nechápem, na čo vytvárali novú stanicu "doma" na telenovely, keď potom pchajú telenovely o ôsmej na markíze... veď tu sa už fakt nič nedá pozerať, len vraždy a neskutočné telenovelové herecké výkony.. ktovie, čo je za tým všetkým...totálna degenerácia národa? tú telku už fakt radšej ani nezapnúť

jarunka111
13. dec 2011

@stardust tak to ja by som si naozaj nezarobila ani na slanú vodu, lebo ja to nepozerám a veru neviem, či by ma to, že mi zaplatia, prinútilo to pozerať 😀

mimikyky
13. dec 2011

a to bude chodiť medzi sviatkami takmer každý deň 2diely 😠 😠

sisaha
14. dec 2011

"Sultán sa o divácku priazeň bude uchádzať v hlavnom vysielacom čase, a to až trikrát do týždňa – od utorka do štvrtka." Tak este aj Vianoce mi pokazia???

kawasaki17
14. dec 2011

@sisaha coze? ved to je hrozne, maloco pozeram TV, teraz uz nebudem vobec... 😒

vodnarky
14. dec 2011

vobec taketo nepozeravame...nepozerali sme ani Sehrezadu a ani Sultana nebudeme.. 😝

stardust
14. dec 2011

zaujimave,ze nikto tie hovadiny nepozera, ale pozeranost je pritom vysoka...tak kto to kuka vo volnom case?!

stardust
14. dec 2011

@sisaha hybaj na sankovacku s deckami 🙂

sisaha
14. dec 2011

@stardust dochodci... 😀

sisaha
14. dec 2011

@stardust ja by som sa aj isla vysankovat, ale pri tychto teplotach to asi nepojde...

stardust
14. dec 2011

@sisaha kedze slovenski dochodci patria k tym menej solventnym skupinam obyvatelstva, ktora nemina tak vela penazi na vyrobky prezentovane v reklamach, tak to asi nebudu len dochodci 😉 A co sa tyka snehu, nezufaj, skupina chemikov v Insbrucku intenzivne studuje vodu, aby sme sa mohli v buducnosti lyzovat a sankovat a popritom kukat na dozrievajuce banany a pistacie.

terrs
14. dec 2011

Koľko to plánuje mať častí? 😀

lussy23
14. dec 2011

@terrs to ja mňa zaujíma, dúfam, že čo najmenej 😀 😀

eaka
14. dec 2011

Nebude to len na cca mesiac? Kým bude mať ordinácia pauzu? 🙂

lussy23
15. dec 2011

@eaka ne neviem. Aj ˇšeherezadu dávali takto každý deň dve časti a potom keď začalo Modré z neba a ordinácia to začalitka všelijako dávať a len jednu časť a pretiahlo sa to až do novembra.

eaka
15. dec 2011

Zavesiť do prievanu toho, kto je za toto turecké bláznovstvo zodpovedný!

sonya16
16. dec 2011

Ako som tak pozerala po nete, nejako mi ten Sultán pripomína príbeh z románu od Falconera "Hárem" a to bola jedna perfektná kniha, ktorú si stále rada prečítam, moja naj naj najobľúbenejšia. Tak som teda zvedavá... 😉

eaka
16. dec 2011

Teraz vravia v Reflexe, že Markíza pripravila "veľkolepý" Vianočný darček pre divákov... no hanba!

babybluee
18. dec 2011

no maS PRAVDU

ikke
18. dec 2011

jajze, boze, strach veliky... 😀

lussy23
21. dec 2011

pozerala som do tv programu na dalšie dva týždne a vyčítala som, že Sultán bude mať 120častí.

viera27
21. dec 2011

a v par castiach ma vo vojnovych scenach za 2 miliony hostovat Brad Pitt. No kam to ten svet speje 😀